.:: II ZLOT POJAZDÓW SOCJALISTYCZNYCH ::.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich,
swego czasu padła idea aby zorganizować po raz drugi zlot pojazdów wyprodukowanych w czasach socjalistycznych bądź wywodzących się z tych lat

Czas : Niedziela, 12 grudnia 2004 r.
Miejsce : Gdańsk, pas Zaspa
Godzina: samo południe

zapraszamy pojazdy marek:

- FSO,
- FSM,
- Trabant,
- Wartburg,
- Skoda,
- Łada,
- i wszystkie pozostałe nie wymienione a spełniające pierwszy warunek.

Dobrze by było aby zaprosić ekipę TVN Turbo realizującą program "Legendy PRL-u", może powstałby specjalny odcinek o naszych samochodach.

Prosze o ewentualne uwagi, propozycje i przedewszytkim zgłoszenia, ja w imieniu mojego klubu FSOAutoKlub.pl zgłaszam naszą obecność w sile kilkunastu samochodów
  
 
Lada Klub Polska obowiązkowo się zjawi.

A może spotkamy się jakoś trochę póżniej. Moi koledzy i kolezanki mają zajęcia tego dnia. Może tak na 15 sie zgadamy?


[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2004-11-19 23:13:56 ]
  
 
Może być i 15-ta z tymże wówczas bardzo szybko robi się ciemno i jeżeli dajmy na to będzie TV to reportaż będzie trudno zrobić
  
 
W ramach krakowskiego targu 14 - pasuje??? TV można zaanonsować na 15 - jeszcze trochę światła załapią
  
 
Niestety ale 15.30 oznacza już ciemności,więc jak chcemy coś zrobić to trzeba zacząć wcześniej bo jak wyznaczymy godz 15-tą to zanim się wszyscy zjadą bedzie 16 -ta
Godz 12-ta wydaje mi się dobrą prpozycją.
  
 
Cytat:
2004-11-20 20:24:18, daniel pisze:
Godz 12-ta wydaje mi się dobrą prpozycją.


tak jest zróbmy może godzina: od 12:00 do zmierzchu,
My jako FSOAK jesteśmy przzwyczajeni do takiej godziny, oprostu już będziemy tam o tej porze - reszta dojedzie o 13, o 14 to będzie ale przynajmniej ruch będzie przez cały dzień
  
 
Spoko - my sie napewno pojawimy.

GDA - możesz zawiadomić Cartoon Trabant, bo mi sie jakoś nie udaje.

No i generalnie jeżeli możecie pozapraszajcie wszelakie bratnie kluby.
  
 
Czy nie praktyczniej (pewnie zalezy komu)jest zorganizowac taki zlot w centralnej Polsce?Pewnie by byla wieksz frekwencja,a chyba o to chodzi.Jak widze wpisuja sie tylko zainteresowani z oklolicy.
  
 
Hm nic nie stoi na przeszkodzie organizacja zlotu w Łodzi o ile organizator jakiś się znajdzie, z tymże wtedy z dojazdem z nad morza będzie kłopot. Ja będąc w klubie FSOAK mam doroczne dwa wyjazdy na zloty ogólnopolskie, a przed świętami znaleźć dodatkowe pieniązki w napiętym budżecie domowy to sztuka

Także jest to kontynuacja ubiegłorocznej imprezy - wpisana już na stałe do kalendarza imprez a generalnie jest to prolog największego zlotu który być może odbędzie się w przyszłym roku przy pomocy władz miasta Gdynii ale to są plany

w każdym bądź razie - teraz jest to "spontan", a tak było w zeszłym roku :

21 Grudzień 2003 - I Zlot Aut Socjalistycznych (od LKP)

Zdjecia zamieszczone na stronie Skoda 3City Klub