Garage tuning - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hehe i co Wy na to:>

  
 
Cytat:
2004-11-25 21:46:12, Bakster pisze:
....sa firmy valeo wiec to tez raczej nie fiat



Valeo tez robi dla Fiata i nawet przednie reflektory
  
 
Proponuje wkłady wymienić na helle nowe soczewki drogowe z postojówką w hurtowni helli kosztuje 280zł a na giełdzie urzywki to po 70 do 100 chodzą ja w lanci mam helle soczewki i jasno jak w dzień pytaj o wkłady do golf 3 hella ?
  
 
Cytat:
Proponuje wkłady wymienić na helle nowe soczewki drogowe z postojówką w hurtowni helli kosztuje 280zł a na giełdzie urzywki to po 70 do 100 chodzą ja w lanci mam helle soczewki i jasno jak w dzień pytaj o wkłady do golf 3 hella ?


Tylko że ja potrzebuję mijania (a nie drogowe, które są wystarczająco dobre) o odpowiedniej średnicy, tak aby osadzić je w ramce i nie musieć potem przerabiać maskownicy.

Bakster, nie odpowiedziałeś na moje pytanie
  
 
MAG lampy mi kolega sciagal w pon. podjade to sie dowiem czy bedzie mial jeszcze jeden komplet co do ceny to tez Ci powiem w pon. bo moja byla tzw.dobra( tylko dla mnie bo ja mu cos zalatwialem) sluchaj bertonex ja kase zbieram bo juz mam projekt i przymierzalem caly odblysnik z biksenonem od najnowszego mondeo tak ze soczewka bedzie... soczewka bedzie tez na dlugich tych wewnetrznych tylko ze tam kombinacje beda wiec nie problem
  
 
... nio nio ..... nieżle to brzmi ...... ciekawe tylko jak będzie wyglądać ...... niop i jaki efekt przyniesie .....