Fajne tarcze zegarow

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a oto one:

  
 
hmm a gdzie to one sa - bo ja nic nie widze
  
 
Ale gdzie bo ja nie widzę??
No chyba że to są biała tarcze, bardzo białe
  
 
momencik małe problemy techniczne
  
 
ja juz wiem o co chodzi sa fajne bo sa niewidoczne
  
 
nie nazwałbym ich niewidocznymi i sorki ze tak długo
a teraz pytanko skad wziasc taka fajna folie???

[ wiadomość edytowana przez: ricardo_w dnia 2004-11-03 20:52:22 ]
  
 
znasz juz moja opinie
ladnie wyszly
  
 
No właśnie ładnie wyszły, a mój aparat się uparł i nie chce zrobić koloru niebieskiego
Ciekawe jak to zrobili ze nie widac cieni od mechanizmów, u mni eniestety widać.
No i widzę że tak samo jak ja zrobił sobie ktoś w tej foli pod spodem za duże dziurki no i białe światełko przebija
  
 
własnie chodzi o to ze to jest cos ala płytka ona jest fosforyzujaca i dlatego nie widac mechanizmów a cyferki sa poprostu naklejane
  
 
A ja tam widze coś ala diody które oswietlają je z góry
  
 
AHA No to całkiem ciekawy pomysł, tżeba by się nad tym dokładniej zastanowić, a co do naklejeania napisów to mósiało być trochę z tym roboty. A jakby tak wydrukowac napisy na folii przeźroczystej??
  
 
Te tarcze naklejone są na mleczną pleksę, dlatego nie przebijaja mechanizmy. A sposobów na takie podświetlenie jest parę.
  
 
Cytat:
2004-11-03 21:08:25, Irekcity pisze:
A ja tam widze coś ala diody które oswietlają je z góry


to tylko odbicie
  
 
Ale byków nawaliłem
  
 
Cytat:
2004-11-03 21:17:27, WilK pisze:
Te tarcze naklejone są na mleczną pleksę, dlatego nie przebijaja mechanizmy. A sposobów na takie podświetlenie jest parę.


słucham
  
 
Powiem tak. Tarcze MkIV są najsłodsze do tuningowania, bo jako jedyne mają podświetlane wskazówki. I naprawdę można poszaleć.
  
 
Cytat:
2004-11-03 21:40:27, WilK pisze:
Powiem tak. Tarcze MkIV są najsłodsze do tuningowania, bo jako jedyne mają podświetlane wskazówki. I naprawdę można poszaleć.



Oczywiscie chodzi o wersje z obrotkiem
  
 
W rzeczy samej.

Wiem, wiem... Mad mi cos wyrwie zaraz...
  
 
pewnie ze tylko z obrotkiem
  
 
... a może to sa zwykła białe tarcze ..... na tyle białe że świeca w świetle ultrafioletowym .....