Spoty śniegowe-3city - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja również wróciłem z pasa startowego
blaszak stoi cały czas,nawet mandat kcieli mi wrzucić ale nie bardzo wiedzieli za co i nie umieli umotywować

ale miasto rano było zajebiście odśnieżone
Gdańsk główne miał w super stanie-czarne ale Gdynia i Sopot sprawiały wrażenie że nie posiadają żadnej pługo-piaskarki
  
 
Cytat:
2005-02-27 17:02:37, daniel pisze:
ale miasto rano było zajebiście odśnieżone Gdańsk główne miał w super stanie-czarne ale Gdynia i Sopot sprawiały wrażenie że nie posiadają żadnej pługo-piaskarki


O 11tej w Gdyni i Sopocie bylo juz czarno w koncu niedziela
  
 
byłem na fajce-pada i mrozi,jutro będzie kiepsko z jazdą

no ale jest szansa że w środę się poślizgamy
  
 
Cytat:
2005-02-27 16:12:29, Rawuk pisze:
Piekna sprawa Wlasnie z pasa wrocilem. Gdyby nie najazdy niebieskiego blaszaka co 15 minut byloby naprawde super


A ja o 8 rano w niedzielę odwiozłem Ewę do pracy i pojechałem na rozgrzewkę na pas. Warunki super. Zero ludzi, zero niebieskich i piękny śnieg.
  
 
Cytat:
2005-02-27 17:02:37, daniel pisze:
Ja również wróciłem z pasa startowego blaszak stoi cały czas,nawet mandat kcieli mi wrzucić ale nie bardzo wiedzieli za co i nie umieli umotywować


To sie nazywa jazda zagrazajaca utracie panowania nad autem, bo nie mozna jezdzic poslizgami po drodze publicznej i kosztuje 200 zl
  
 
No coś ty 200zl To za te mandaty co mogliby tam wlepić to wszystkie drogi w Gd. można byloby odremntować.
  
 
Cytat:
2005-02-27 21:42:22, daniel pisze:
.. no ale jest szansa że w środę się poślizgamy



qrde też bym wpał się poślizgać ale nie widzę na to szans... przez cały marzec w środy mam laborki z wytrzymałości... kończą się o 20 ;(
  
 
Cytat:
2005-02-28 11:07:14, Rawuk pisze:
To sie nazywa jazda zagrazajaca utracie panowania nad autem, bo nie mozna jezdzic poslizgami po drodze publicznej i kosztuje 200 zl



komu zagrażam jak pas jest pusty i niech mi wskażą ewentualnie miejsce gdzie mogę poćwiczyć jazdę w warunkach zimowych-taka była gadka
  
 
A jak jezdnia jest pusta to mozesz szalec No i nie maja obowiazku znalezc miejsca gdzie chcesz sie wyszalec To juz praktykowane
  
 
hehe a kto mówi o szaleństwach
no i co to jest z definicji szaleństwo
  
 
dobra-tak czy inaczej kto się nie zestraszy to sobie w środę pojeździmy trochę po drodze publicznej na pasie
  
 
Cytat:
2005-02-28 22:42:50, daniel pisze:
hehe a kto mówi o szaleństwach no i co to jest z definicji szaleństwo


No to jest wlasnie jazda zagrazajaca utracie panowania nad autem A ja dzisiaj kapcia zlapalem i wieczor stracony
  
 
Cytat:
2005-02-28 22:44:39, daniel pisze:
dobra-tak czy inaczej kto się nie zestraszy to sobie w środę pojeździmy trochę po drodze publicznej na pasie


Postawi sie kogos na "czujce"
  
 
Cytat:
2005-02-28 22:45:15, Rawuk pisze:
No to jest wlasnie jazda zagrazajaca utracie panowania nad autem



eee tam,ja takiej jazdy nie uprawiam



Cytat:

2005-02-28 22:45:50,Rawuk pisze:

Postawi sie kogos na "czujce"



kogo typujemy?
  
 
Cytat:
2005-02-28 22:52:50, daniel pisze:
kogo typujemy?


Ene due ostatni na pasie
  
 
w tym sezonie się nie zapowiada póki co żadna ślizgawka
  
 
Cytat:
2007-01-15 19:32:07, danielewicz pisze:
w tym sezonie się nie zapowiada póki co żadna ślizgawka


Podobno jeszcze ma spasc snieg
  
 
Już niech lepiej nie pada...
  
 
nom to mamy 10-15cm puszystej substancji zwanej śniegiem, ciekawe ile wytrzyma