Badlook EVOIV(MKIV)??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chodzi mi o to ze jak w robcie tego badlooka. Tak sie tylko pytam bo nie mam zamiaru tego robic. Jakos maske wydluzacie czy co?? U mnie maska nachodzi na lampy a u was nie?? Widzialem jak ma Inferno on bez rzadnych kombinacji z lampami to zrobil. A wy jak macie?? chodz wiele EVOIV z badlookiem nie ma na forum oprocz Majkela, Inferna, Liked-a i ktos tam jeszcze(sory ale tylko ich kojerze).Ja u sibie lamp nie cofne musialbym jakies kombinejszyn plejstejszyn robic

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
hehehe.... ja lampy cofalem inny sposob: obcinasz maske na calej dlugosci, nadspawujesz i naginasz sam powiedz co bys zrobil
  
 
Wydaje mi sie ze z cofnieciem lamp nie ma za wiele kombinacji....
  
 
LADNIE SIE MOZNA ZDZIWIC SHIBBY.... USTAW JE POZNIEJ
  
 
Cytat:
2004-11-26 19:03:11, shibby pisze:
Wydaje mi sie ze z cofnieciem lamp nie ma za wiele kombinacji....


a jak jest z ta sruba co z blotnika wychodzi co lampe trzyma?? ona tesh sie cofnie. Tylko ja mam cos kombinowane chyba bo to nie sa org sruby. No te do regulacji to wiem ze sie cofna tylko mi chodzi o ta w blotniku

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
heheeh... te boczne mam ze tak powiem 'nieaktywne"
  
 
Cytat:
2004-11-26 21:24:43, liked pisze:
heheeh... te boczne mam ze tak powiem 'nieaktywne"


to jak ci sie lampa trzyma???
  
 
Ja musiałem cofać lampy, śruba w rogu błotnika jest do zrobienia - można cofnąć razem z kierunkiem rozwiercając otwór w błotniku... ewentualne jeśli nie ma gdzie już cofnąć kierunka - można przerobić w nim mocowanie tej właśnie śruby... Wszystko jest do zrobienia... reszta mocowania lampy jest już regulowana i tam jest troche zapasu
  
 
...ewentualnie maska ma jeszcze regulacje, tylko nie można przesadzić żeby szczeliny sie zgadzały