Barbórka 2004, lista zgłoszeń-jakie fury :] - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-12-04 10:13:13, maskekk pisze:
bajerka felgi



Wczoraj byłem na BT i ogladałem sobie te furki ,ale niestety na kanta i poloneza nie zdarzyłem....Ale gały wypadają .........są poprostu zajebiste...I to one będą bokami jezdzic na Karowej a nie lancery.Tak sobie mysle Barbórka to jest rajd o pietruche ,dlaczego wszystkim tak zajbiscie zalezy zeby go za wszelka cene wygrac.To jest przeciez rajd dla KIBICÓW ,i to dla nich powinni jechac pe łnymi bokami ,a czas zostawic na dalszym planie.Ale widocznie jestem inny....Zadaje sobie to pytanie od paru dobrych lat ...
  
 
ciekawe czy naprawde pojedzie ta 900-konna Supra
p.s wiecie moze na jakim kanale będzie relacja....pamietam jak była na zywo na Poloni...
  
 
Piotrek Dobrowolski ma jechać ?? Tym potworem można wygrywać
  
 
a powie mi ktos o ktroej jest start na karowej ?? bo sie z kumplem umowilem i nie wiem o ktorej
  
 
A wiecie może koledzy o której to sie dzisiaj zaczyna?Chciałem się wybrać,a neichce jechać w ciemno Proszsę o jakiekolwiek info jeżeli ktoś coś wie,z góry dziękuje.
  
 
Program rajdu
  
 
Teraz został tylko odcinek na Karowej, start o 17.00.
Co do chęci wygrania rajdu/karowej przez zawodników, to chodzi po prostu o prestiż. Jest to chyba najbardziej medialny i prestiżowy rajd w Polsce.

Wyniki online
Strona rajdu
  
 
Ja sie ciesze ze jedne malec bedzie smigal O tu jest o tym napisane szkoda ze niemam cyfrowki
  
 
No dzięki piękne maskekk,mam nadzieje że się zdążę tam wybrać,bo czasu już coraz mniej,a zanim sie dokulam swoim Malaczykiem...no cóż,wyprawa poprostu Do zobaczobka chłopaki na odcinku...3mka
  
 
no is obie pojechalem na karowa ... moja apdaka pierwszy raz nie odpalila i nie wiem co jej jest, iskra jest, zaplon jest w porzadku, wczoraj palila okej.
  
 
Cytat:
2004-12-04 12:44:03, moch pisze:
Piotrek Dobrowolski ma jechać ?? Tym potworem można wygrywać


tym samochodem nie da sie wygrywac-tam nie ma duzo prostych a to oznacza ze non stop bedzie poslizga to dobrze nie wrozy-mile dla oka ale wynikow to wcale jak na swoja moc nie robi
  
 
Cytat:
2004-12-04 12:44:03, moch pisze:
Piotrek Dobrowolski ma jechać ?? Tym potworem można wygrywać



ta nie wiem co wygrywac, chyba "straightracing" do rajdow to sie w ogole nie nadaje, jedynie do jezdzenia po prostych. a nawet tu nie potrafi sie wykazac bo w polsce nie ma takiego toru na ktorym oska zejdzie ponizej 10s/400m.
  
 
ja mu nie daje w ogole zadnych szans. po pierwsze trzeba umiec jezdzic nie tylko na prostej, nie wiem moze on umie, po drugie naped na tyl i ta moc to raczej sie nie nada za abardzo. ale reklame sobie zrobi napewnio
  
 
nawet jak pojedzie to na pierwszej nierownosci supra sie rozpadnie
  
 
powiem jedno-było git a zabezpieczenie ??hmmm, 70 osób od startu do beczki samego zabezpieczenia to chyba dobrze prawda?? i myslisz ze te osoby od 6 rano do godziny 20 siedza tam za darmo?? Ty bys tak siedzial? dostałem za to 50zł, naogladałem sie rajdu,m morde na jeb*** kibiców niezdyscyplinowanych darłem niemiłosiernie ale i tak było super fury tez git ;]