Adrenalina musi byc :P [filmik] - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ludzie nei uwazacie ze coponiektórzy przesadzili???
Nie mówie tu o kierowcach N grupowych wypasionych bryk tylko o was.
Napisał że spodziewał sie czegos innego po forum motoryzacyjnym.... W sumie jak zasysałem tez myslalem ze kolejny klip Krzycha jak smiga malczarsem wokół latarni na sniegu .... Tyle ze ja lubie rowery dlatego ogladnałem.

Coponiektórzy za ostro zareagowali ..... To tyle - A ty Krzycho lepiej zrób klip jak smigasz malcem na sniegu bo jakos pod pedałem gazu mocy nie brakuje
  
 
Hymm......
Ale jakby tak zalegalizować rowery, to nie było by problemów
  
 
Nie wiem o co chodzi z tym "oczekiwaniem na film motoryzacyjny" ?

Ktoś nastawił się na film o samochodach i jak zobaczył o rowerach dostał ciężkiego szoku ?


Krzych00:

Ostatni film najlepszy, Upadki powinny byc po napisach jak w dżeki czanie

Mar125:

- Lubi pani bez ?
- Lubię ale się boje...



[ wiadomość edytowana przez: dooh dnia 2004-11-29 21:31:51 ]
  
 
Cytat:
2004-11-29 20:55:13, Jesion128 pisze:
Hymm...... Ale jakby tak zalegalizować rowery, to nie było by problemów



Jesionty legalizuj rowery a ja oklejam fure alfabetem Bedzie Rally style.
  
 
no to ostatni klip do kolekcji, nagrany pomiedzy tymi dwoma ktore juz dalem link -> 6mb *.wmv
  
 
No niezle i podziwiam wytrwalosc. w zimie
  
 
A ja podziwiam trwałość tego zawodnika
Rispekt za te tricki, jeno ja bym chętniej zoabczył jazde na przednim kole, bo to jest dla mnie dopiero majstersztyk - od kiedy sobie szczene przestawiłem kiedyś to już nie próbowałem .
  
 
Cytat:
2004-11-30 02:12:51, Race_D pisze:
jeno ja bym chętniej zoabczył jazde na przednim kole



no to przeciez jest na jednym z filmow teraz mam taki rower a`la XC jak se zapodalem tarczoche hydraulika na przod to moge z 6 dych do zatrzymania na przednim pojechac, fajna zabawa
  
 
Zwlaszcza jak sie przesadzi to masz w bajku lepsze hample niz w maluchu bo tarczowe
  
 
Ja to nie wiem... Krzyh00 Ty to chyba jestes jakies genialne dziecko szczescia wszechstronnie utalentowany VT, driving i Trial...
Ale jak ogladam ta glebe to az mnie skreca... bryyy.... to musiało bolec...
a najlepsze jest "Ach, swieza kupa!"
  
 
ja bym z checia ten film maluchem w okol latarni zoabczyl bo nie widzialem
  
 
Cytat:
2004-11-30 23:58:51, maskekk pisze:
ja bym z checia ten film maluchem w okol latarni zoabczyl bo nie widzialem



mowisz masz LINK 7mb *.avi tylko wez poprawke ze to bylo moze miesiac po zakupieniu bąka, 100% seria, lyse letnie opony i sprzeglo tak zasrane olejem ze nie mozna bylo z niego strzelac na sniegu nawet no ale nic zabawa byla fajna
  
 
Cytat:
2004-11-30 13:29:49, Krzyh00 pisze:
no to przeciez jest na jednym z filmow teraz mam taki rower a`la XC jak se zapodalem tarczoche hydraulika na przod to moge z 6 dych do zatrzymania na przednim pojechac, fajna zabawa


Dopiero później zlookalem reszte filmów . Chyba sobie qpie rower .

A to ujeżdżanie maluszkiem też się nawet przyjemnie ogląda - nie kaleczyłeś, dość płynnie Ci to wychodziło i ogólnie wykorzystywaleś to do czego służy zima .
  
 
teraz na zimowkach ten slalom to bym 2 razy szybciej poszedl, samochod w ogole sie nie odpycha na lysych letnich co zrozumiałe
  
 
Krzychoo ile Ci w ciagu tej jazdy
ps. zajebisty teren do jazdy macie hehe
  
 
na wstepie...krzych00 swir to z Ciebie niemaly...nadalbys sie na CSPiaka [moj skladzior z mlodosci] ...mama Cie powinna skarcic!!...na tym murku co plecy zaliczyles to mi ciary az przeszyly plecy!!!wrrr...ale prosba jest...wez no powiedz jak to sie powinno robic jazde na tylnym kole...po podobno to dosc latwe jest...a ja sie zawsze kaleczylem ...jakis zdzierca kiedys na allegro sprzedawal sposoba na opanowanie tego...:/...ale skoro mamy Ciebie...zapodaj no rade...bo na pierwszym czy drugim filmiku troche sobie jechales na tyle ;]..a od ikedy malarem smigasz "wyczynowo"??
  
 
zalezy jak chcesz jezdzic na tym tylnym, na filmie jest tzw. manual czyli bez pedalowania, ogolnie ochujennie trudne, uczylem sie okolo pol roku a i tak nie czulem sie w tym dobry, ogolnie szarpiesz za kiere i balansujesz cialem, przod opada - wypychasz nogami, lecisz na plecy - dohamowujesz lekko... a pedalujac siedziac dupa na siodelku to banal jakich malo, tak jezdze w sumie do teraz choc zadko, rekord okolo 1,5 kilosa potem przedramiona troche siadaja i kregoslup, mozna tez w ten sposob jezdzic z jedna reka na kierze, wydaje sie trudne ale tez proste. warunek do obu tych trikow - hamulec tylny musi byc tak ustawiony zebys mogl normalnie jadac zablokowac kolo z kazdej predkosci jednym palcem.

co do malucha to na tym filmie bylo to jakos pare tygodni po jego zakupie, czyli jakis roczek temu.
  
 
ano wlasnie chodzi mi o to z siedzeniem na dupie...konkretnie...no ja od mlodego probuje i jakos mi nie za bardzo wychodzi =/