Pytanie do posiadaczy MKIV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam i zwracam sie z pytaniem....wczoraj sciagnąlem calą książke do MKIV i wg tej ksiązki nie ma takiego rozwiazania jak jest u mnie .... motor na 100% nie przekładany od nowosci w tej budzie 1.4 na 200% ale wg ksiązki caly osprzęt (system zapłonu EECIV((do pełnego wtrysku a u mnie jest gaznik)) , MAP sensor , gaznik Weber 2V TLD (( od silnika 1.6)) w tym ze wg knigi w 88 roku bylo tylko ssanie automatyczne a u mnie orginal manual , byl tez katalizator(ale sie zmył i jest jeszcze system dotleniania spalin ) czy ktos z was ma podobne rozwiązanie jak jest u mnie?? jesli tak to prosze o odzew bo przymierzam sie do reinkarnacji mojego silnika jeszcze raz pozdrawiam i z góry dzieku za pomoc
  
 
hehe... kolega ma niezle namieszane.. zupelnia tak jak ja dotlenienie spalin bylo przy 2rurkach z katalizatorem.. jesli ktos dal gaznik to penie zmienil po to aby byly wieksze przeloty... duuzy plus masz webera okraglego czy takiego bardziej kwadratowego? a zaplon.... nie pamietam jak kniga go opisuje, ale u mnie jest przykrecony od sp[pdu do aparatu zalonowego...
  
 
Coz, norbi, moze Ci nie pomoge, ale mam prosbe. Moglbys mi podeslac owa knige na zajcev@toya.net.pl ?
Szukalem takiecho cholerstwa i znalezc nie moglem, bede wdzieczny. ew. moze byc jakis link do tego.