Tarcze problem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
po zmianie tarcz i klocków ale dopiero po jakims 1500km zaczeło mi cos chrupac przy chamowaniu z lewej strony, a konkretnie w koncowej fazie hamowania, nie znalazłem nic co było by poluzowane, no i zauwazyłem ze tak jak by lekko szrpie przy cchamowaniu tez tak jakby z lewej strony tak jak by sie bardzo szybko naciskało chamulec pulsacyjnie sa to tarcze ATE Power Disc no i klocki tez ATE wiec sie mocno zdiwiłem
pozdrawiam
  
 
... niop .... ja też mam tarcze ATE POWER DISC i klocki ATE ...... u mnie nie ma żadnych odgłosów ...... może to chrupanie nie pochodzi od samych tarcz .....
  
 
sa dwa wyjscia:

1.zalozyles na odwrot klocek hamulcowy( nie smiac sie prosze bo na wlasne oczy juz takie cos widzialem )

2.klocek nierowno przesowa sie po prowadnicach zacisku
  
 
liked ty jesteś poważnie zakręcony ty chyba nie widziałes klocka do mk7 że piszesz takie bzdury
  
 
fazzi.. serio nie widzialem.. ale klocek to klocek, nie? nie wyobrazam sobie zeby wygladal poza prowadnicami inaczej niz w innym aucie a jesli chodzi o jego odwrotne zalozenie, to mowilem zeby sie niesmiac bo ja na wlasne oczy widzialem juz takie cuda jakbym nie zobaczyl, tez moze bym zareagowal podobnie do ciebie
  
 
Po ile u Was sa Ate Power Disci ?
  
 
po 145zł
liked ja bym obstawiał na wyjscie nr.2 poniewaz to wtstepuje przydociskaniu chamulca
  
 
... he ..... ja miałem po 130 zł/szt ...... ...... dziwna sprawa ...... na pewno Ci sie nie starły ..... 1,5kkm to za mało .....
  
 
Cytat:
2005-01-07 15:25:23, mily-swiety pisze:
... he ..... ja miałem po 130 zł/szt ...... ...... dziwna sprawa ......


a to były power disc czy normalne ATE, bo to są dwie różne tarcze?
  
 
... ATE Power Disc maja nacięcia ..... prawda???? ...... moje też mają nacięcia ....... mi udało się je kupić w cenie hurtowej .... ..... w sklepie gość krzyknął sobie za nie 190 zł/szt .....