DZIAŁ ---- CORSA - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Mam corsę C 1.0 12V z lutego tego roku, przebieg 3500km i mam pytanie dotyczące tego silnika. Pod pokrywą zaworów z lewej strony lekko poci się uszczelka(tak to nazwę).Przy takim przebiegu to możliwe! Może wpływ na to mają wibracje silnika? Proszę o jakieś podpowiedzi.
Dzięki
Rafał.

dodano 14.04.2004
Sorki za zawracanie głowy taką duperelą. Zadzwoniłem do serwisu mają dokręcić śruby na deklu o pół obrotu i będzie oki.
Pozdrawiam!

[ wiadomość edytowana przez: raf115 dnia 2004-04-14 12:12:18 ]
  
 
Sobota 17 kwietnia
Spotkanie OPEL CORSA FAN CLUB

WIĘCEJ INFO możliwość ściągnięcia mapki dojazdu.
  
 
witam-poszukuję oświetlenia wewnętrznego z tylu jak i w bagażniku do opla corsy B-(wewnętrzne oświetlenie w corsie składa sie z 2 lamp) chciałbym sie dowiedzieć jaki jest tego koszt oraz koszt instalacji. pozdrawiam
  
 
MSJ ten silniczek ma 60 kobył.
  
 
jeżeli ktos by zechciał sobie zrobić grill do Corsy B za niewielkie pieniądze lub wydrukować białe zegary to polecam WEJŚĆ TUTAJponadto można znaleźć wiele ciekawych a przede wszystkim praktycznych informacji, polecam
  
 
Na zwrócić uwagę kupując opla corsę B ?
  
 
Jakiej firmy założyc instalację LPG do corsy 1.4 8V?
Znacie jakies dobre warsztaty poznaniu?
Co myslicie o BRC
  
 
Cześć. Małe pytanko - gdzie jest złaczka do odczytu i kasowania błędów kompa wtrysku w Corsie '97 silnik 1.4 8V ?
  
 
Ten dział umiera
  
 
brakło ciebie na chwilkę to umiera, poza tym nie ma zbyt wielu uztkowników corsy w OKP, np. w małopolskim OKP tylko ja, qwa rodzynek
  
 
Od trzech tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Corsy B rocznik 1998 1.0 12V.Kolor szałowy czarny .Wersja podstawowa.
Nie znam jeszcze dobrze tego samochodu od strony technicznej i proszę o porade .Czy mogę wstawić akumulator 12V 400A zamiast 12V 120A który aktualnie jest w samochodzie?
  
 
wczoraj kupiłem corse B 94r, 119 000 przejechane , nie działa mi wyświetlacz pokazujący godzinę oraz temperature otoczenia - nie są to bezpieczniki , czy może ktoś coś wie na ten temat ?

Furka sprowadzona z Niemiec - kazdy w szoku że samochód po 10 latach mozę być tak zadbany w środku ( na dodatek wersja z czerwonymi zegarzmi i czerwone pokrętła)
  
 
świeci wogóle?? czy po przekręceniu kluczyka ciemność widzisz??czy masz podpięte radio??
  
 
Wlasnie sprowadzilem z Niemiec Corse A no i musze przyznac, ze jak na tak male autko to calkiem sie tym przyjemnie jezdzi. Jak tylko zrobie z nim moja kobieta wstawi fotki. Mam nadzieje, ze bedzie mogla u was znalezc pomocna dlon
  
 
to pogratulować panowie nowych zakupów, miłej jazdy i zadowolenia z auta, choć niektórzy uważają że to nie samochód tylko rowerek ale się mylą i ja to wiem
  
 
MAM problem dokupilem zapalniczke samochodowa i nieumie jej podlaczyc mogl by mnie ktos poinstruowac bo tam gdzie jest miejsce na niom nie idzie zaden kabel wiec gdzie ja to mam podlaczyc mam przy zapalniczce(w zestawie) dostalem i niemam zielonego pojecia POMOCY
  
 
no panowie bylem na pierwszym przegladzie corsa A '87 i ... nie ma wlacznika swiatla przeciwmgielnego tylnego w ktorym miejscu powinien byc w corsie A taki pstryczek??
  
 
hmm, nie wiem jak jest w A bo mam B, u mnie włącznik tylnego przeciwmgielnego jest po lewej stronie, pod pokretłem co się światła włącza, taki guzik.
  
 
FajnaSTRONKA o Corsie.
Mi się podoba ta w wersji kombi
  
 
no ciekawa ciekawa