Oswietlenie tablicy - HELP!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ludziska powiedzcie mi jak w mk7 wymienić żarówke podświetlającą włącznik ogrzewanie tylnej szyby, i swiatła przeciwmgielnego???
  
 
... he .... musisz powiciągac wyłączniki .... niop i je delikatnie rozbebeszyć .....
  
 
powyciągać...OK ale rozbebeszyć...z tym gorzej, boje sie żeby nie połamac a nie wiem czy rozbebeszanie przez siłe będzie oki ?
to jest na "zatrzaski"???
  
 
... teraz nie pamiętam ..... w piatek moge Ci powiedzieć jak się dostac do żarówek ....
  
 
oki czekam cierpliwie, chyba że sam wcześniej cos stworzę...
  
 
Najlepszy dostęp bez wymontowywania całej ramki jest od spodu, trzeba odkręcić mini półkę pod kierownicą ( 6 wkrętów z czego jeden pod klapką bezpieczników). Myśle , że jak to wymontujesz to da się wypchnąć przełącznik na zewnątrz wciskając takie zapadki co ma po bokach.
  
 
przełącznik to ja mogę wyjąc...ale jak sie do niego dobrac....do zarówki, coby szkód nie narobić.?
  
 
Cytat:
2004-12-07 18:47:32, Hetmann pisze:
Ludziska powiedzcie mi jak w mk7 wymienić żarówke podświetlającą włącznik ogrzewanie tylnej szyby, i swiatła przeciwmgielnego???



jesli jeszcze nie wiesz jak to zrobic to:
przycisk do ogrz tylnej szyby

Wyciagasz go ja podwazalem wkladalem cos ciekiego ale twardego moze byc karta Orlenu i przejerzdzalem w kolo i sama wyskakiwala tak samo z tym 2 jak juz odlaczymy to w ogrz tylnej szyby (no chyba ze masz wersje GHIA) sa 2 zatrzaski na przednia obudowe (ta z obrazkiem) jesli to juz zrobilismy to trza teraz zabrac sie za srodek wiec jest on na 4 zatrzaski (prawdopodobnie) sa BARDZO MOCNE i trudne do wyciagniecia mi sie udalo z 2 cienutkimi srubokrecikami podwazajac
No i gotowe diody dostepne lutownica )
tak samo z 2 wlacznikiem
aha sa tam 3mm bodajze bo niedlugo sam bede wymienial jak zakupie )

Mam nadzieje ze zrozumiale wytlumaczylem

P.S. wlczniki sa na 2 zatrzaski do kokpitu; 1 u gory a 2 na dole