DZIAŁ ---- ASCONA B C - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ale jak z transportem do mnie???
  
 
Hej Bono a może te "żabkowanie" to nie wina auta ,może to tzw. "kangury"

Pozdrawiam.....
  
 
hyhyhyh, no w australii to ostanio nie bywałem
  
 
YANNOSICK a czy ten twoj znajomy blacharz ma w tej asci lampy tylne?? ja potrzebuje albo tylko lewa (u mnie jest kawalek ulamany) (jesli sa takie jak umnie czyli zeberkowe - jak w mercedesach tych troszke starszych) lub calosc (lewe swiatla + listwa srodkowa + prawe swiatla) jesli sa takie jak ma np. bono.

oprocz tego poszukuje nakladke pod zderzak tylny (w zasadzie to tylko kawalek po lewej stronie rury wydechowej ale moze byc komplet) i cala nakladke pod przedni zderzak (ktorej nie ma maryjan ) bo moja jest klejona dosc beznadziejnie i kijowo wyglada.

szukam tez kloszy kierunkowskazow przednich bo moj jeden (lewy) ma troszeczke wylamany brzeg.

krotko mowiac poprzedni wlasciciel zarobil w kraweznik przednim "spoilerem", otarl sie o kogos lewa strona z przodu i wylamal kawalek klosza kierunkowskazu, delikatnie zarysowal zderzak, "spoiler" i niewieli kawalek blotknika zaraz za kierunkowskazem, poza tym nie wiem gdzie urwal fragment listwy pod tylnym zderzakiem ale tylko mi 2 sruby mocujace po tym zostaly

pozdro

jesli ten mechanik ma jakiekolwiek z tych czesci to prosze od razu z cenami

thx & pozdro
  
 
scoodie ale klosze kieronkow chcesz biale czy pomaranczowe????? jesli zalezy ci na pomaranczowych to moge ci podeslac bo mam (zmienilem na bilale i mi zostaly ) jesli chodzi o tylne lampy to powiedz czy masz z czarnymi pasami w rowkach czy bez bo jesli bez to moge dowiedziec sie ile kosztuje i tez ci podeslac a najlepiej zadzwon do mnie (tel w profilu to sie dogadamy)
  
 
zajac_11 klosze kierunkowskazow mam biale i wolalbym zeby takie zostaly, a co do tylnych to najlepiej zobacz na fotkach w moim profilu. zmienilem zdanie i niezaleznie od tego czy beda takie jak bono czy jak moje to i tak chce caly komplet na tyl (no chyba ze mi kasy nie starczy )


pozdro
  
 
A WLASNIE CHLOPAKI ZAPOMNIALEM POWIEDZIEC ZE JUZ SA FOTKI MOJEJ ASCI. NA RAZIE STOI W GARAZU I JEJ POKI CO NIE WYCIAGAM ALE JAK RUSZE Z TAMTAD TO ZROBIE JAKIES CIEKAWSZE
  
 
niezła bestyja!!!podeślij mi fotki na maila jak masz większe. a szczególnie chce zobaczyć silnik. ps. niezłe fotele. tez takie chce!!!
  
 
scoodie sluchaj najprosciej bedzie jak podjedziesz na jakis zlomowiec i poszukasz ascony bo ja mam na zlomowcu jedna ale ma juz tylko jeden klosz tylny prawy ( bo lewy juz mam zalozony u siebie ) i to jest lampa bez tych czarnych paskow w rowkach
  
 
nie widzialem na szrotach w mojej okolicy, ale jeszcze nie zwiedzilem wszystkich

thx 4 help
  
 
wyrzucilem juz fotke zegarow malucha z mojego profilu i wstawilem tam fotke podswietlonej klamki, fotka nie jest rewelacyjna ale cos_tam widac

pozdro
  
 
DLACZEGO NIE MAM "Nowy w OKP"??

dostalem wczesniej status "Nowy w OKP" mimo tego ze nie wstawilem moich fotek. domyslam sie ze z tego wlasnie powodu stracilem ten status. wstawilem niedawno fotki mojej furki i teraz nie wiem czy jeszcze raz mam wypelniac "wniosek" o przyjecie czy wystarczy ze jestem tu z Wami i pisze jakies posty.

help

PS. chcialem to puscic jako nowy temat ale nie moglem tego uczynic bo mi sie blad pokazywal

pozdro
  
 
Hej jeśli chodzi o Ascone o której pisał Yannosick to prócz silnika i lamp przadnich ma wszystko . Scoodie zadzwoń do Yannosa to on to nagra bo dobrze trzyma z tym gościem ( ten lakiernik też ma kadetta C)
  
 
no fajna, fajna na silniczki to moglibyśmy się zamienić
miałem taką lampę jeszcze nie dawno trochę późno się odezwałeś
a jak byś miał na zbyciu taką atrapę chłodnicy jak u ciebie to bym łyknął i nakładki pod zderzaki też
  
 
  
 
Elo. Witam. Łódź się kłania.
Szacuneczek dla wszystkich - jestem tu pierwszy raz. Śmigam asconą GT '88. Całkiem, całkiem kręci to C20NE, ale jego los jest już i tak przesądzony... (na rzecz C20XE).


Oki, przejdźmy do interesów, hehe.
Poszukuję podłokietników, w stanie bardzo dobrym, do drzwi przednich (wersja z czterem furtkami), kolor szary. Moje się dziwnie łuszczą, trzeba je wymienić.
Pozwoliłem sobie zapodać linka.
Takie: https://www.motonews.pl/users/images/1067681812.jpg
mam nadzieję, że się kolega Scoodie nie obrazi.

Prosze o kontakt na GG 5329286 (wieczorem, nawet późnym) lub 508168091.

Pozdrówka.
  
 
Cytat:
2003-11-04 08:11:25, maryjan pisze:
a jak byś miał na zbyciu taką atrapę chłodnicy jak u ciebie to bym łyknął i nakładki pod zderzaki też



Mam grilla od rocznika '88 (jedno żeberko pęknięte na długości około 3 cm). Ze znaczkiem. Oddam go darmo za pomoc w kupieniu podłokietników, o których piszę w poście powyżej

Mam również kompletny tylny spojler pod zderzak (zdjąłem z mojego GT - nie podobał mi się .

Kontakt GG (5329286) lub 508168091.





[ wiadomość edytowana przez: Korn dnia 2003-11-05 02:30:40 ]
  
 
Cytat:
2003-11-01 08:47:38, scoodie pisze:
oprocz tego poszukuje nakladke pod zderzak tylny (w zasadzie to tylko kawalek po lewej stronie rury wydechowej ale moze byc komplet) i cala nakladke pod przedni zderzak (ktorej nie ma maryjan ) bo moja jest klejona dosc beznadziejnie i kijowo wyglada.



Posiadam całą taką dokładkę (jeżeli dobrze pamiętam, to składa się z trzech części).
Oczywiście sprzedam
Jak i również spojler od GT '88 zdjęty z klapy bagażnika. Kolor spoilerka to E114.

Coś takiego (dzięki Scoodie ): https://www.motonews.pl/users/images/1067681811.jpg





[ wiadomość edytowana przez: Korn dnia 2003-11-05 02:44:03 ]
  
 
Aaaa, jak handlować, to na całego . Mam nadzieję,że nie zaliczę zjebki (za to ceny mam przyjazne )...

Mam jeszcze dwa fotele kubełkowe od ascony GT '88. Kolor czarny welur. Tapicerka zmieniana około 10 miesięcy temu - tak więc stan gites.

Kontakt jak zwykle...

Pozdrawiam.
  
 
KOrniszonie jak handelek do do działu kupie spredam. ps. ile krzyczysz za te kubły??????