Lanos pickup - Norblin?? - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jakos tez widze tu przód poldka po odmłodzeniu....moze jakiegos zajoba mam ale to chyba jednak jest przód poldka
  
 
Mimo wszystko nie obraził bym się, gdyby nowy model poldka miał taki ryj i dopasowaną resztę Wiadomo, ze to nie to samo, ale przynajmniej bardziej wysmakowane niż te obleśnie, obłe, rozmiękczone gówna typu Aveo...
  
 
Dla mnie syf i tandeta i prędzej widze tam orła cień niźli przód Poldka. Ale najważniejsze żeby ludzie mieli pracę i jakoś się to kręciło.
PS. Forum - Forach.
  
 
Nie taki znowu syf, chociaz mi to poldka też nie przypomina. Bardziej almerkę np. ...
  
 
przód to jakis stary Nissan z lat 90 (Almera, Primera)
nie ciekawie się to prezentuje no ale cóż... lepszy rydz niz nic
  
 
Fakt, wyglada to troche na przod poldka (jak uzyc troche wyobrazni ). Nawet moja 7 letnia siostrzenica, jak sie popatrzyla na to, to mnie sie spytala czy to polonez. I pytam sie gdzie Ci to przypomina poloneza, a ona wskazala na przod (ja jej nic nie mowilem, sama tak wskazala ) (a ona lubi polonezy)


[ wiadomość edytowana przez: -Marcin- dnia 2006-12-07 16:59:45 ]
  
 
mnie to też poloneza nie przypomina... mam nadzieje że nie będzie miał tez samochód z żeraniem nic wspólnego...
  
 
przypomina niektorym polda bo ma grill jak plusy. wiecej podobienstw nie widze
  
 
Cytat:
2006-12-07 16:43:08, cendra pisze:
przód to jakis stary Nissan z lat 90 (Almera, Primera) nie ciekawie się to prezentuje no ale cóż... lepszy rydz niz nic


A keszcze bardziej Sunny przypomina...l..
  
 
Cytat:
2006-12-03 21:10:34, mario-pl pisze:
LDV produkowało (bo firma jest w stanie upadłości i przejęli ją Rosjanie, a dokładniej GAZ) samochód BD-100/LD-100, a to chyba nie jest to samo, co F100. FSO F100 to: "Nowy samochód F-100 w wersji Pick-up Truck będzie produkowany (..) w Nysie, natomiast Van na Żeraniu. Pick-up Truck będzie dostępny w trzech odmianach nadwoziowych: dwuosobowej o nośności 800 kg, dwuosobowej o nośności 1000 kg i pięcio osobowej o nośności 600 kg. Zakłada się wykorzystanie wspólnej podłogi do wszystkich trzech rodzajów pojazdu, w F-100 znajdzie się w nim wiele elementów z Daewoo Lanosa... (..) Rozważana jest też koncepcja minivana... (..) W żerańskim Centrum Techniki polscy inżynierowie projektuja płytę podłogową F-100, jego wnętrze i instalację elektryczną. (..) źródło: AUTO-Technika Motoryzacyjna 7/98, Stanisław Szelichowski Tak na mój gust to LDV Maxus ma nie wiele wspólnego z Lanosem... FSO F100 to raczej miał być samochód w stylu Citroena Berlingo. Swego czasu w sieci była strona firmy, która miała produkowac w Polsce wnętrze (deskę rozdzielczą) do LD-100, była tam również informacja (wraz ze zdjęciem), że firma ta będzie się też zajmować produkcją wnętrza do małego samochodu dostawczego dla FSO...


F100 to był bodajże poldek ze zmienionym przodem, takim obrzydliwym, okrągłym. Gdzieś na forum nawet było zdjęcie...
  
 
Witam, sorki że odgrzewam, ale chciałbym zapytać czy po tylu latach jest jeszcze szansa dowiedzieć się, co stało się z jeżdżącym (a przynajniej stojącym) prototypem FSO F-100? Jego zdjęcie przecież znalazło się w prasie (osobiście mam skan artykułu), a nigdzie w Internecie nie mogę znaleźć żadnej informacji co stało się z tym samochodem. I nie chodzi mi tutaj o tzw. Poltruck'a, czyli Poldka z przerobionym przodem, którego produkcję w Nysie chciało kiedyś rozpocząć kilku gości, ani o ukraińskiego Lanosa Pick-Up.