Lanos pickup - Norblin?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No właśnie pokazać wreszcie .
Ja widziałem tylko Lanosa kabrio w katalogu 97
  
 
no kurcze zdjec nie moge zeskanowac i przeslac bo mi skanera zabraklo
  
 
Cytat:
2004-12-26 17:18:45, 4971 pisze:
Oczywiście , prototyp został pokazany szybciej niz sam lanos. Ktoś chce fotki? Mam prospekt....


Na forum by się przydały.
  
 
A co to za autko: Matiz Cavans Top?Bo w katologu Prego ,,Samochody Świata 2000'' było napisane:,,(...)Ostatnie premiery:1999:Matiz Cavans Top(...) ,,
  
 
To moze być ta wersja lanosa po liftingu, czyli ten po zmianie przodu który był sprzedawany na innych rynkach niż nasz.
  
 
Cytat:
2005-01-02 15:14:01, Mebig pisze:
To moze być ta wersja lanosa po liftingu, czyli ten po zmianie przodu który był sprzedawany na innych rynkach niż nasz.


Chyba matiza a tak wogule to obok było coś o 3-drzwiowym matizie.
  
 
Cytat:
2005-01-02 15:20:49, xyz1qwered pisze:
Chyba matiza a tak wogule to obok było coś o 3-drzwiowym matizie.



A tak mój bład, oczywiscie matiza, właśnie wtedy gdy wprowadzono zmiany przodu auta pojawiła się takze wersja 3-drzwiowa, ale do nas nigdy nie trafiły, a to za sprawą licencji jaką posiadało wtedy FSO na produkcje matizów.
  
 
Masz zdięcia?
  
 
Jesli chcesz zobaczyc matiza po liftingu wejdz sobie na mobile.de i poszukaj matiza z np 2003 roku. Powinien byc juz z nowym ryjkiem
  
 
Chodzi mi o 3-drzwiówki bo 5-drzwiowym z nowym ryjkiem jezdził po Pabianicach taki Niemiec ale chyba wrócił do Niemiec bo go nie widuje od 1maja 2004.
  
 
przeszukaj mobile moze wychodzily na rynek niemiecki 3-drzwiowki i moze jest jakies ogloszenie. Nie wiem...
  
 
Cytat:
2005-01-02 15:47:48, xyz1qwered pisze:
Chodzi mi o 3-drzwiówki bo 5-drzwiowym z nowym ryjkiem jezdził po Pabianicach taki Niemiec ale chyba wrócił do Niemiec bo go nie widuje od 1maja 2004.


Od 3 drzwiowego wszystko się zaczęło. W 1992 pokazano Fiata Luciloę. Ten projekt został sprzedany do daewoo, przerobiono go na 5 drzwi i zaczeto sprzedawać jako Daewoo Matiz. Wersja 3 d nie zdązyła dotrzeć do Europy, ale była przez krótki czas wytwarzana w Koreii. Nowy Matiz będzie od przyszłego (sorry już tego roku) sprzedawany jako Chwvrolet (pokazano go w Paryżu Chwvrolet M3X). I ten samochodzik jest ładny
  
 
Luciola to to
  
 
Z tego co wiem to projekt matiza zostal odrzucony przez wlochow. Matiz mial nazywac sie Seicento i zastapic Cinquecento.
Jesli dobrze kojarze to widzialem cos w telepudelku o tym nowym chevrolecie. I on ladny nie byl Moze jakos zle kojarze
  
 
Ciekawe jaki będzie ten nowy,ukraiński lanos.
  
 
Jeśli będzie z silnkiem tavrii to ja go na pewno nie kupie.Nie stac mnie (nie ze wzgledu na pieniądze , lecz nie jestem cierpliwy).
  
 
A jak z silnikiem lanosa?
  
 
Cytat:
2005-01-02 16:14:10, Focus86 pisze:
Z tego co wiem to projekt matiza zostal odrzucony przez wlochow. Matiz mial nazywac sie Seicento i zastapic Cinquecento. Jesli dobrze kojarze to widzialem cos w telepudelku o tym nowym chevrolecie. I on ladny nie byl Moze jakos zle kojarze


Było troszke inaczej... Luciola nigdy nie była przewidzaina do produkcji. Po prosty na poczatku lat 90tych Fiat wprowadzając nowy model (w tym przypadku CC potem Punto i Bravo/Brava) zapraszał firmy nadwoziowe do przedstawiania swoich wizji stylistycznych tych samochodów. I tak powstał Fiat Luciola. ID potem sporzedało ten projekt Daewoo. Giugiaro np. przedstawił Jaguara Kensington (jag go nie chciał) a teraz mozna go dość czesto spotkac na ulicach - Daewwo Leganza....
  
 
bardzo fajny ten matiz. mozna za nim jezdzic na wrotkach trzymajac sie uchwytow.
  
 
Już wiem o co chodzi z matizem cavans top. To jest ta trzydrzwiówka(koreańska) tyle że to był concept.