Lanos pickup - Norblin?? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W Czechach i naSłowacji jeżdzi dosyć spoto Matizów 2 - z nowym dziobem.




Ten na zdjęciu jest z 2002 roku,cena Cena: 159.900,- Kč(21576.30zł)
  
 
l
  
 
Dzięki.
  
 
Fajny ten Lanos Cabrio. Gdyby byl na poziomie cenowym zwyklego lanosa napewno cieszylby sie w naszym kraju duza popularnoscia
  
 
podoba mi się nowy matiz-kupuję jak sie pojawi w polsce
  
 
Nowy matiz,czyli M3X.wygląda jeszcze inaczej :




[
IMG]http://www.autorevue.cz/Images/3876/44.jpg[/IMG]


NAJFAJNIEJSZA TO MA W ŚRODKU SKÓRĘ(przepraszam feministki)
  
 
Podoba mi się, lubie małe autka stylizowane w ten sposób.
Ale na pewno wersja seryjna będzie gorsza...
  
 
sliczny nowy matiz. matiz 2 widzialem w czechach juz ze dwa lata temu.
  
 
tak sobie czytam i smiac mi sie chce jak wapdacie w zachwyt nad "wozkem sklepowym" drugiej generacji

ale co do praktycznosci tego pojazdu sie nie wypowiadam
  
 
Cytat:
2005-01-07 21:11:40, BolimA pisze:
tak sobie czytam i smiac mi sie chce jak wapdacie w zachwyt nad "wozkem sklepowym" drugiej generacji ale co do praktycznosci tego pojazdu sie nie wypowiadam


oj, wozek nie wozek. matizem calkiem niezle sie pogina, a przy odrobinie wyobrazni mozna poczuc sie jak w picasso. podoba mi sie, ze nadaja temu wozkowi coraz ladniejszy ksztalt. nawet hyundai atos najnowszego pokolenia wyglada tysiac razy ladniej niz pierwszy model, ktory byl wrecz koszmarny.
  
 
Szkoda, że z tego oryginalnego pojazdu zaprojektowanego w Ital Design, GM zrobiło przeciętnie wyglądające nie wyróżniające się auto. Na pierwszy rzut oka myślałem, że to nowy Ford. Ale tak to już jest z wielkimi koncernami. Dla nich ważny jest zysk, każde 10 centów, a nietuzinkowość auta mogła by nie daj boże spowodować nie taką sprzedaż jak sobie zaplanowali.
  
 
4971:
Cytat:
Od 3 drzwiowego wszystko się zaczęło. W 1992 pokazano Fiata Luciloę. Ten projekt został sprzedany do daewoo, przerobiono go na 5 drzwi i zaczeto sprzedawać jako Daewoo Matiz. Wersja 3 d nie zdązyła dotrzeć do Europy, ale była przez krótki czas wytwarzana w Koreii.


Pierwsze slysze, ze byl produkowany Matiz 3d! Jezeli masz jakies zdjecia na poparcie tej tezy to bardzo prosze
Dzieki
Adamus
  
 
O BOSHE toż to qwa jest wstrętne!!

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
2005-01-07 16:12:23, Focus86 pisze:
Fajny ten Lanos Cabrio. Gdyby byl na poziomie cenowym zwyklego lanosa napewno cieszylby sie w naszym kraju duza popularnoscia


Widziałeś kiedyś Cabrio w cenie wersji zwykłej . Bo ja znam kilka takich modeli które w wersji Cabrio kosztują co do grosza tyle samo co w Coupe .
  
 
Cytat:
2005-01-08 17:01:37, Race_D pisze:
Widziałeś kiedyś Cabrio w cenie wersji zwykłej . Bo ja znam kilka takich modeli które w wersji Cabrio kosztują co do grosza tyle samo co w Coupe .


Jasne , że są w tej samej cenie - pod warunkiem, ze cabrio jest starsze od wersji zwykłej.
  
 
A widzisz nie, inny trick - oba są nowe. Zgaduj dalej .
W sumie to proste jak sie zastanowić...
  
 
Jak przez przypadek coś się w salonie zapali to jest nawet tańszy...
  
 
Cytat:
2005-01-08 17:39:47, Race_D pisze:
A widzisz nie, inny trick - oba są nowe. Zgaduj dalej . W sumie to proste jak sie zastanowić...


No cóz przoduje Peugeot :206 CC, 307 CC, Renault Megane CC, Mercedes SLK, Opel tigra, Nissan Micra CC (bedzie kosztowała tyle samo), Ferrari F430 CC...
  
 
No widzisz, mówiłem że to prosta zagadka
  
 
Jestem troche do tyłu , jhak wygląda nowa Tigra??