ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE i NOWOROCZNE - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zycze Wam zdrowych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych z najbliższymi, których kochacie i którzy Was kochają!!
Wszystkiego dobrego!!!
No i oczywiście szampańskiej zabawy sylwestrowej!!

Pozdrawiam serdecznie!!
  
 
Jak obyczaj kaze stary według ojców naszych wiary pragne złozyc wam zyczenia w dniu bozego narodzenia zdrówka szczescia i radosci niech wam w sercu chrystus gosci nowy rok niech szczesciem bedzie niech was Bóg prowadzi wszedzie...

zdrówk i radosci chłopcy i dziewczatka i berbecie
  
 
Staropolskim obyczajem,
gdy w Wigilię gwiazda wstaje,
Nowy Rok zas cyfrę zmienia,
wszyscy wszystkim slą życzenia.
Przy tej pięknej sposobnosci
i ja życzę Wam radosci,
aby wszystkim się darzyło,
z roku na rok lepiej było.
  
 
  
 
http://zabrze.net.pl/franciszkanska/najmrodzki/pod_strony/swieta/index.html
Jasiu
  
 
Witam Wszystkich!

Życzę Wszystkim klubowiczom oraz ich rodzinom zdrowych ,pogodnych i bezpiecznych świąt Wielkiej Nocy i Bożego Narodzenia.

pozdrawiam
TURBO111
 
 
Życzę wszystkim właścicielom łady aby niezmieniali samochodów i aby ich łady działały bez zarzutów oras dosiego roku 2005 i tak pozatym 3-miasto ?ądzi
  
 
Cytat:
2004-12-22 12:54:52, Janusz-Mendrala pisze:
http://zabrze.net.pl/franciszkanska/najmrodzki/pod_strony/swieta/index.html Jasiu



Dla leniwych link
  
 
Wesołych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
pozdr
bartos
  
 
Cytat:
2004-12-22 12:54:55, TURBO111 pisze:
Życzę Wszystkim klubowiczom oraz ich rodzinom zdrowych ,pogodnych i bezpiecznych świąt Wielkiej Nocy TURBO111



Eee..nie za wczesnie?

Ja rowniez dolaczam sie do zyczen. Zdrowych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia , szczesliwego Nowego Roku oraz pociechy z LADnych automobili sklada ARTUR
  
 
Własnie skończylisnmy ubierac choinkę i nastrój w domciu już całkiem swiąteczny
Życze więc wszytkim spokojnych i wesołych świąt oraz wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym roku
Paweł
  
 
Wszystkim życzę zdrowia , a ich ładom, które w noc wigilijna przemawiają ludzkim głosem , wielkich i spokojnych przebiegów.
  
 
Ja też się dołączam do życzeń. Spokoju i zdrowia, szczęścia i zadowolenia z życia, wiernych przyjaciół i żon, uśmiechu na twarzy i optymizmu w sercu -> tego Wam życzę ja, Mariusz(nia) .

P(i)Es:
My po raz pierwszy od wielu lat mamy w domu żywą choinkę (taką w doniczce, coby potem posadzić ją na trawniku przezd blokiem ) i... no... jest fajnie. Koty myślą, że to nowa zabawka dla nich; można sobie tak siedziec i łapką ściągać różne ciekawe przedmioty, które "łysi" tam pouwieszali dla nich
  
 
Dobrze ze kolega nie psa, bo jeszcze by próbował oznaczyć nowo zakupioną choinkę.
  
 
"Kolega" ma też psa ... ale w Poznaniu został się . Zamieszkał z psim towarzyszem u rodziców. Chłopaki mają wybieg przed domem i daleko lepsze warunki, niż w naszym mieszkaniu (tutaj, to tylko koty-domatorzy się zagnieździły .
  
 
Życze Wam Wszystkim
...nadziei ,
...własnego skrawka nieba ,
...zadumy nad płomieniem świecy ,
...filiżanki dobrej , pachnącej kawy ,
...piekna , poezji , muzyki ,
...pogodnych świat zimowych ,
...odpoczynku , zwolnienia , oddechu ,
nabrania dystansu do tego co wokół ,
...i oczywiście dużo satysfakcji z Waszych Ładnych autek.
Wesołych Swiat!
  
 
Cytat:
My po raz pierwszy od wielu lat mamy w domu żywą choinkę


a my z kolei na odwrot - teraz mamy sztuczna. Ze wzgledu na juniora i jego zapedy konsumpcyjne - jest mala i poza zasiegiem malych lapek. Aczkolwiek mlodszy przy ubieraniu asystowal, dokonkujac stluczenia bombek, konsumpcji lancucha i splatania lampek
ale to kupa radosci - pierwsze swieta
dziadki szaleja.
  
 
Moja Dyrekcja wzbiła się na wyżyny i przesłała na wszystkie oddziały świąteczno-noworoczne życzenia...
To, że były napisane niechlujnie bez polskich czcionek to pikuś, ale wstawili sobie dla ozdoby rysunek i nie zauważyli, że zasłonił tekst...Z " W Nowym Roku życzymy dużo nadziei i pomyślności" zrobiło się "W Nowym Roku życzymy o nadziei i pomyślności..." . Nic się nie dzieje przypadkiem i to , że ZERO nadziei i pomyślnośći nas czeka to wiemy, ale żeby o tym w życzeniach napisać
  
 
Ja również wszystkom klubowiczom,sympatykom oraz osobom odwiedzającym to forum życzę wesołych, spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
pozdrawiam Kornat.
  
 
...no to ja również dołączam sie do życzeń,
ŻYCZĄC WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE... zdrówka, szcześcia, dostatku i czego tylko sobie kazdy zapragnie ...
...no i oczywiście - POMYŚLNEGO NOWEGO ROKU!