ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE i NOWOROCZNE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jako że do Bożego Narodzenia tylko kilka dni, życzę wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt w rodzinnym klimacie, a w nadzchodzącym roku wszelkiej pomyślności. Bezawaryjnej eksploatacji wŁADZI i tylu powrotów, co wyjazdów.
  
 
Ja też w takim razie życzę zdrowych, spokojnych i wesołych świąt BN, rodzinnej atmosfery, bogatego gwiazdora/mikołaja (niewłaściwe skreślić), smacznego karpia itd., a w nowym roku wszelkiej pomyślności, szczęścia i sukcesów, no i oczywiście żeby każdy przejeździł ten 2005 rok bezawaryjnie i był zadowolony ze swojego auta.
Miły
  
 
Chciałem życzyć wszystkim użytkownikom Lad dużo zdrowia, szczęścia w życiu osobistym oraz w zawodowym, ponadto bezawaryjnej, jazdy i duuuuuuuuuuuuuuużo funduszy na ich ulepszanie.
  
 
Tak przyjaciele aby te święta były radosne dla was i waszych rodzin a nowy rok sprawił żebyście byli zadowoleni z waszych Ładnych autek
  
 
ja zycze Wam gumowych drzew, taniej wachy i darmowych, dlugich a szerokich autostrad. Zdrowia, szczescia, milosci i kasiory. A na koniec - usmiechu
  
 
Ja też wszystkim wam drodzy życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. I życzę wam, zebyście w tym zabieganiu nie zapomnieli co będziecie świętować. Dużo zdrowia i szczęścia na codzień .....

A noworoczne życzenia później
  
 
Witam
i ja się podłaczam do życzeń klubowych, spokojnych świąt, szczęśliwego nowego roku, dobrej pracy, bezawaryjnej jazdy Ładami i innymi autami
  
 
Witam !
Wszystkim klubowiczom, przyaciolom i sympatykom LKP serdecznie zycze, aby te zblizajace sie Swieta byly dla Was przede wszystkim wyjatkowe, abyscie mogli je spedzic w niepowtarzalnej rodzinnej atmosferze spokoju, ciepla i milosci oraz aby ten Nowy Rok 2005 przyniosl Wam wiele chwil radosci, mniejszych i wiekszych sukcesow, zadowolenia z bezawaryjnej jazdy autem (szczegolnie Ładą) i przede wszystkim duzo duzo zdrowia.
Pozdrawiam - MisiekNS
  
 
Życzę wszystkim zdrowych, spokojnych świąt, duzo szczęścia i kasy oraz dobrej zabawy w sylwestra i wszystkiego co najleprze w nowym roku.
  
 
Życzę wszystkim, któzy wchodzą czasem na to nasze forum, a także, tym którzy trafili tu zupełnie przez przypadek, Zdrowych,Pogodnych, Szczęśliwych, z Uśmiechem na twarzy, Miłych i Przyjemnych Świąt.
Życzę wam, żeby ludzie, któych spotkacie w przyszłym roku, byli pozytywnie do was nastawieniu i aby byli szczerzy.
Życzę także i wam i sobie oprócz niżej wymienionych życzeń, więcej spokoju za kierownicą, wyluzowania, cierpliwości a także żeby Nowy Rok zapoczątkował Rok, bez wypadków, bez kraks i temu podobnych

Tego wszystkiego wam życzy Michał B.
  
 
Przyłączamy się do życzeń ...
Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2005 dla Was i Waszych rodzin.

Agnieszka i Paweł
  
 
I ja również przyłączam się do życzeń
Zyczę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt , szczęśliwego Nowego Roku i bezawaryjnej eksploatacji Ładzianek !!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Kamil
  
 
Hehehehe dziękuje za życzenia a od siebie tez życze wszystkim użytkownikom LKP, radosnych,pogodnych, sympatycznych, wesołych Świąt.......
Aby rok 2005 był dla wszystkich rokiem szczęśliwym, bez trosk i problemów..........
No i żebyśmy nadal byli zafascynowani naszymi ładziankami....a one zeby odwzajemniały sie życzliwościa i nie psuły sie za często hihihi

  
 
Wszystkiego Wszystkim
  
 
Gruntownego wypoczynku i dużo miłości
Kasia i Tomek
  
 
Cytat:
Kasia i Tomek



jak z serialu
  
 
Cytat:
2004-12-20 19:16:01, onikaaa pisze:
Wszystkiego Wszystkim



Brawo Onikaaa, wygrałas lodówke w konkursie na najkrótsze sensowne życzenia swiateczne .............
  
 
A ja zycie Wam aby Wasze Ładne autka przetrwaly jak najdluzej, i abyscie sie nie poddawali latwo jak cos bedzie nie tak.A poza tym Zycze pogodnych, obfitych Swiat, oraz hucznego sylwestra, niech szampan leje sie strumieniami.
  
 
Oby nasze posty nie pozostały bez odpowiedzi....
... Przepraszam wzruszyłem się
  
 
Ponieważ święta już tuż,tuż i atmosfera świateczna udziela się wszystkim dołączam się do życzeń i wszystkim Klubowiczom,Kandydatom i Sympatykom LKP życzę zdrowych,pogodnych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie(uwzględniając też nasze bolidy ).Oby nadchodzący Nowy Rok był dla nas szczęśliwy,a nasze autka odwzajemniały naszą miłość i się nie psuły