Jaką długość mają sprężyny seryjne w mkV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jaką długość mają sprężyny seryjne w mkV w centymetrach jak są wyjęte może ktoś wie bo kupiłem sportowe który mają 35 cm przód i 35 cm tył i zastanawiam sie ile obniżą samochód,mam nadzieje że nie 60 mm..........
  
 
ale to nie jest tak, że długość sprężyny odpowiada obniżeniu.....to nie ma żadnego wpływu....sportowa sprężyna ma inne ugięcie.....i często jest takiej samej, lub nieznacznie mniejszej długości jak seryjna....a auto opada na ziemie.....dla przykładu CI powiem, że sprężyny, które zakładaliśmy do shibbiego były takiej samej długości jak seryjne a auto opadło o 80mm
więc w ten sposób nie dowiesz się ile auto usiądzie.....są na to tylko dwa sposoby...albo masz na sprężynach jakiś symbol....podasz go Krissowi i on CI powie jakie to obniżenie....albo założysz na autko i się przekonasz
  
 
Cytat:
2004-12-20 23:08:08, micab pisze:
shibbiego były takiej samej długości jak seryjne a auto opadło o 80mm więc w ten sposób nie dowiesz się ile auto usiądzie.....są na to tylko dwa sposoby...albo masz na sprężynach jakiś symbol....podasz go Krissowi i on CI powie jakie to obniżenie....albo założysz na autko i się przekonasz



U mnie przednie sprężyny różnią się sporo jeśli chodzi o długość, tylne niewiele.




[ wiadomość edytowana przez: KriSSo dnia 2004-12-21 08:32:59 ]
  
 
no dobra....to dam jeszcze jeden przykład.......moje sprężyny przednie różnią się o 10mm......a auto siedzi niżej o 80mm tył to samo........długość sprężyny taka jak seria....a gleba dużo mocniejsza.....
  
 
moje seryjne tylnie tez mają mniej zwojów on sportowych??
  
 
chłopaki nie miał bym problemu jak bym znał firme moich nowych sprezyn ale nie znam,są pomarańczowe i jedyne oznaczenie na nich to jakieś 9001/1 czy cos takiego.....