świetne audio za niewielką kasę.. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
po co wzmacniacz? kupiujesz znanego juz nam PIONIERA kaseciaka - do niego dokupujesz kasete z kablem ktory mozna podpiac do Discmana i masz CD Powiem tylko ze bardzo fany patent taka kasetka, kumpel tak ma zrobione i nie narzeka
  
 
pragnę zauważyć bo chyba nie wszyscy skumali, że chodzi o pionIEra a nie pionEEra (czyli jak pisałem w Tesco za 49,99
  
 
kasetke mam taka co z magnetofonu robi CD jakby ktos byl zainteresowany moge shandlowac.
, panowie nie robcie terytorium bo w takim tepie niedlugo powaznie beda brane watki typu "znalzlem w komorce gramofon i pare plyt- bedzie to gralo w maluchu?"
  
 
Cytat:
po co wzmacniacz? kupiujesz znanego juz nam PIONIERA kaseciaka - do niego dokupujesz kasete z kablem ktory mozna podpiac do Discmana i masz CD Powiem tylko ze bardzo fany patent taka kasetka, kumpel tak ma zrobione i nie narzeka



a slyszales kiedys jakosc dzwieku z takiego kaseciaka
lepiej juz wpiac kabel do srodka to nie bedzie czeszczal.

ale jest jedna sprawa.musimy maxymalnie obciac koszty a uzyskac maxymalna jakosc dzwieku.
kaseta + pjonjierr to koszt ok 90 zl.a dzwiek z tego bedzie gorszy niz z tego adaptera przy przeskakiwaniu glowicy podczas driftu .

jakby zrbil sobie wzmacniacz 2X30W po kosztach /z czesci/ to niewiem czy go to wyniesie 30zl. czyli 60 w kieszeni. moze za 80 zl kupi jakies 2 elipsy na gieldzie co maja ze 3000 W. a pomimo tak przerazajacej mocy beda dawac ladny dzwiek.
a jak podlacvzy do tego discmena to bedzie mial lepszy dzwiek niz moj ojciec w poldku na fabrycznych glosnikach i pijonjierze za 35 zl / stwierdzil ze inne mu ukradna a lepszego mu niepotrzeba /

za tanie pieniadze 120 zl. moze wyjsc z tego ladna instalka.
  
 
mój teść ma pionIera i dosyć dobrze gra)))nawet ma wyciągany panel