Pimp my ride by ... BTT :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzisiaj będzie o tym jak w prosty sposób odmienić całkowicie swojego escorcika.....mamy seryjnego, niedawno sprowadzonego mk5 cabrio, ten akurat należy do mojego kolegi....przyszłego klubowicza który postanowił odmienić trochę wizerunek essiego.....udał się oczywiście w jedyne słuszne miejsce.... BTT garage ......nio i prosze oto efekty jak to wyszło....zmiany....hmmm.....podstawa każdego porządnego tuningowca ...gleba i koła.....efekt murowany....po takim zabiegu nawet całkowicie seryjny ogórek prezentuje sie o wiele lepiej.....obniżenie jest delikatne: sprężyny JAMEX 40mm, a kółka to DOTZ IMOLA 7jx16 ET40 z oponami BFGoodrich 195/45/16

seria:




niezbędnik tuningowca


i po zmainach :




i jak
  
 
.... odrazu lepiej.......
  
 
Co tu dużo gadać . Jest 2 razy lepiej. Teraz wygląda super, a na żywo jeszcze lepiej.

  
 
no cacy cacy!!!!!!!!!!!!! wam to poszło ja chciałem się zapytac po drodze w jakiej cenie takie aluski chodzą ??? A co do wygladu to na serio niebo a ziemia szkoda ze ten graż tak daleko odemnie
  
 
a gdzie kurde śnieg

felasie ładne
  
 
wygląda konkretnie ja też marze o niskim zawiasie, ale jakoś "czasu" nie ma
  
 
powiem ze fele zostały kupione za 1000zl....od baksa zresztą.....sa jak nowe....ryski nie mają żadnej nio i cena opony, pierścienie i śruby tez obejmowała

mss....śnieg był...ale sie stopił..a teraz znowu trochę jest....

nio na żywo wygląda jeszcze dużo lepiej....Krisso widział to wie .....wrażenia z jazdy.....nie jest zbyt twardo....a prowadzenie duuużo lepsze....
  
 
a ja kurde swojego nie mam czasu kiedy założyć
  
 
Wgniata w fotel, czyli robi wrażenie. Bardzo mi się podoba
  
 
Całkiem inny Essi
  
 
Micab - czy kolega jest zadowolony z ilości obniżenia ?
Naprawdę ładne felgi. Ciekawe kiedy pierwszy raz pójdą do prostowania
  
 
Cytat:
2004-12-23 00:05:09, oommeenn pisze:
Micab - czy kolega jest zadowolony z ilości obniżenia ? Naprawdę ładne felgi. Ciekawe kiedy pierwszy raz pójdą do prostowania


zadowolony i to bardzo....a felgi......już CI odpowiadam...najpóźniej na przyszły sezon...albo nawet wcześniej bo tym autem jeździ jego kobieta
  
 
Nie noo wiadomo ze efekt murowany ... tylko byscie go umyli jeszcze ... i odrazu by bylo co innego a taki brudas to ... łeee
  
 
Cytat:
2004-12-23 00:14:30, NoSeK pisze:
Nie noo wiadomo ze efekt murowany ... tylko byscie go umyli jeszcze ... i odrazu by bylo co innego a taki brudas to ... łeee


Nosek...przy 5-cio stopniowym mrozie sam sobie myj
  
 
Jak kolega jest zadowolony to ja też.
Skoro dziewczyna kolegi jeździ takim ładnym kabriolecikiem to to czym jeździ kolega ?
  
 
Nie,no autko odrazu inne - ładniejsze
Acha ,to taka pierdola za 40 zl ,ale kierunki pomaranczowe moznaby zamienic na biale
  
 
seba....kierunków nie zmieniamy narazie bo....kolejną modyfikacją będzie przód od RS-a....więc i tak kierunki inne będą

omen....kolega narazie chodzi....i auto szykuje.....a póki jeździć nie może to kobieta sobie używa
  
 
wygląda miodzio
  
 
powiem krótko Ładnie... P.S. bo jak my coś zrobimy to musi być ładnie i nie ma bata....
  
 
Cytat:
2004-12-23 21:57:15, micab pisze:
seba....kierunków nie zmieniamy narazie bo....kolejną modyfikacją będzie przód od RS-a....więc i tak kierunki inne będą



A to ok,w takim razie warto poczekac