[OT] Prezenty... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-12-25 00:13:27, CZUCZU pisze:
1 stycznia mam urodziny wiec...



nastepny...pierwszy zero pierwszy to moja data urodzin
  
 
Cytat:
2004-12-25 11:31:24, kosa131 pisze:
nastepny...pierwszy zero pierwszy to moja data urodzin


No nie dali sie matce w sylwestra pobawic...
  
 
Nie ma co...u mnie święta też jakoś co roku gorsze...w tym roku w osłabionym składzie, mój starszy niestety ich nie doczekał, teraz to na cmentarzu mogę go jedynie odwiedzić. Cóż trzeba będzie wziąć ten 2005 rok za rogi i trochę powalczyć, taki lajf..
  
 
2 rotor takie zycie. Coraj mniej osób w rodzinie jest i tyle . u mnie tez skutecznie mniej osób - byłem na kilku pogrzebach takie te swieta dziwne bo bez rdziny ...

A co do urodzin to urodziłem sie po 2 w nocy miedzy 2 a 3 ..... cociekawe mam rodzila max 4 godziny o 11 ja wycciagneli z imprezy
  
 
dobra kto mnie przygarnie jak nie bede mial gdzie mieszkac? w padace troche ciasno
  
 
mam domek na dzialce

a na powaznie to uszy do gory...
  
 
Na mojej "działeczce" też jest mały domek, w planach lekka rozbudowa części mieszkalnej plus budowa części warsztatowej . Troche miejsca do stestowania nowych rozwiązań technicznych też się powinno znaleźć .
Gova do goory, bedzie dopcze .
  
 
hehe
ja dostalem monitorek :>
19" LG F900P
jakas kase ;]
i troche slodyczy
w poniedzialek jade dlubac przy Fiaciku ;]
  
 
ale zescie panowie zdolowali ten temat.:/
  
 
Cytat:
2004-12-25 13:36:00, maskekk pisze:
ale zescie panowie zdolowali ten temat.:/



a co zrobisz, raz na wozie , raz w nawozie. u mnie bedzie akurat chujnia z grzybnia po calosci
  
 
oj zoltar nie przejmuj sie ja od 4 lutego tez nie mam gdzie w krakowie mieszkac przez tych zydow cholernych ..... ale trzeba dac sobie rade glowa do gory
  
 
Firmowe lumpy dostałem no i masę jedzenia.
  
 
Mialem sie pochwalic moja 500etka ale jak na razie nie mam jak skolowac cyfrowki wiec podsylam linka do Bburago z prezentacja 3D : >>>link<<<

Dodam jeszcze ze korbki w drzwiach sie obracają i lusterko srodkowe też i te klapki przeciwsloneczne (nie wiem jak na to sie mowi) tez sie ruszaja... normalnie miodzio

Milego ogladania
  
 
Cytat:
2004-12-27 22:12:50, _dOMAN pisze:
te klapki przeciwsloneczne



Daszek
  
 
a ja nic nie dostałem... tzn skarpetki i cos tam jeszcze... co mi sie wcale nie przyda...