Kobieta zmienną jest :D - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no pewnie ze nie zmienia ...spojrz na nas ...piekne samochody ..grube portwele...piekne kobiety przy boku ...a ciagle tak samo sympatyczni
  
 
Lol dobre
  
 
Kwadrat taaa piekny rdzewiejacy bob, porftel wypchany miedziakami .... takie zycie
  
 
te po foto retuszu ładniejsze...
  
 
Cytat:
2004-12-30 11:44:57, Pat_kdb pisze:
Kobiety zmienia 1 rzecz...pieniadze;]


to prawda;D
  
 
Cytat:
2004-12-29 22:58:45, Vyzn-R pisze:
kobiety to jest jedne wielkie bagno pod tona tapety...


Na szczęście istnieją też takie co bez mejkapu ślicznie wyglądają i ewentualnie drobną kreską tu i tam moga tylko podkreślić swoją naturalną urode . Ale generalnie jestem przeciwny wszelkim przejawom drogeryjnego tuningu optycznego bo nie lubię smaku kosmetyków .


Cytat:
2004-12-30 12:46:52, Kwadrat125 pisze:
(...) ...spojrz na nas ...piekne samochody ..grube portwele...piekne kobiety przy boku ...a ciagle tak samo sympatyczni


Niektórzy mają nawet kilka pięknych samochodów


Cytat:
2004-12-30 13:02:08, cypherius pisze:
Kwadrat taaa piekny rdzewiejacy bob, porftel wypchany miedziakami .... takie zycie


Nie napisałes nic o trzeciej pozycji Kwadrata - kobiecie. Ale nie spytam dlaczemu...
  
 
Bo on jest samowystarczalny!
Co do kobiet to ja mam inne podejscie... Uroda jest wazna ale tylko wtedy kiedy nie chodzi o partnerstwo inaczej uroda schodzi na drugi plan Bo po co ci dziewczyna piekna jak anioł jak bedzie tępa jak pustak bez kantów
  
 
Cytat:
Bo po co ci dziewczyna piekna jak anioł jak bedzie tępa jak pustak bez kantów



A co ci po mądrej skoro będzie musiała siedzieć mordą do ściany
  
 
no ey... ale tez nie jakis tam borostwór
  
 
aaaaaa
  
 
Cytat:
2005-01-03 16:40:18, Vyzn-R pisze:
Bo on jest samowystarczalny!



Przychodzi facet do domu, idzie do lodówki, nalewa sobie szklankę wody mineralnej, wypija i idzie do dużego pokoju. Tam siada na fotelu, trzepie sobie i znowu wraca do lodówki po szklankę mineralnej. Po kilku takich rundkach rozsiada się na kanapie i mówi do siebie z zadowoleniem: To jest życie ! Szampan i dziwki !
  
 
Cytat:
Przychodzi facet do domu, idzie do lodówki, nalewa sobie szklankę wody mineralnej, wypija i idzie do dużego pokoju. Tam siada na fotelu, trzepie sobie i znowu wraca do lodówki po szklankę mineralnej. Po kilku takich rundkach rozsiada się na kanapie i mówi do siebie z zadowoleniem: To jest życie ! Szampan i dziwki !



rozwaliło mnie to