NASZE REMONTY....itp naprawy - zdjecia - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przód po interwencji blacharza ....która niestety po raz kolejny wydłuza oczekiwanie na efekt koncowy..

  
 
Widze, ze masz zaspawana szpare pomiedzy blotnikiem a pasem. Tez chce tak zrobic. Jak sadzisz, czy to podniesie choc troche sztywnosc nadwozia?
  
 
błotniki były tak zamontowane przez wczesniejszego własciciela
wiec nie mam porównania jak jest gdy nie sa pospawane,
  
 
Kilka fotek
  
 
Ładnie ładnie.
Mozę to okaże sie pomocne
http://www.brooksbabies.com/porsche/inst14.htm
  
 
podkład...
lakier na dniach, akryl biały, możliwie zblizony do fabrycznego 233


  
 
nie wiem czy ktos tu zaglada jeszcze...
autko pomalowane.... jestem w trakcie "uzbrajania"
tył gotowy, środek prawie tez, teraz czeka mnie najgorsze...uporzadkowanie elektryki i uzbrojenie drzwi
mój dzielny synek poszedł do przedszkola
i dzieki temu mam po 5 godzin dziennie na zabawy z autkiem







  
 
Zagląda, zagląda, a jakże! Myślę, że takich co "z cicha-pęk" coś tam szukują jest wielu tylko nie u wszystkich robota się tak zacnie posuwa naprzód...i mówię tu niestety też o sobie...
Buda wygląda superrr teraz, moja już za ok. 2 tyg będzie majstrowana A elektryka mnie również przeraża, wyprułem całą i nie wiem jak to poskładać z powrotem - stara szwankowała, więc najlepiej byłoby nowe wszystko porobić... A u Ciebie jak będzie?
żeby nie być gołosłownym tutaj fotki mojej siódemki, stan aktualny


[ wiadomość edytowana przez: SuperSoul dnia 2009-09-03 12:15:02 ]
  
 
to widać dużo w ostatnim czasie 7 sie odbuduje, bardzo mnie cieszy, może za jakiś czas nawet sie zlot uda zrobic

Co do elektryki to nie jest tak strasznie znów, wystarczy schemat i troszkę cierpliwości, ja już większość rzeczy z elektryki zrobiłem, a wcześniej to byłem noga, a przy okazji pouczyłem się troszkę włoskiego
  
 
w wiekszosci chce zostawic oryginalną elektryke,
ale niektóre rzeczy bede musiał zrobic nowe, do kierunków czy halogenów intsalacje
ale ogólnie jest już bardzo blisko końca, mam na mysli cały remont
zostana mi hamulce nad którymi sie zastanawiam bo te co mam są ok, hamują nie zapiekaja się, maja wymienione tłoczki i uszczelnienie ....ale
ciągle delikatnie ubywa mi płynu na lewym zacisku, "poci sie"
nie wiem czy to zostawic czy wymienic na nowe zaciski od 125 w których posiadaniu juz jestem... z jednej strony zależy mi na oryginale ale bezpieczenstwo jest chyba wazniejsze

wiele sił dla wszystkich którzy remontują swoje "starocie" - pozdrawiam
  
 
a może samą uszczelke wystarczy zmienić w tym zacisku
  
 
jak już chcesz zmieniać to bym się pobawił z hamulcami z cc, bo te od df się zapiekają po nawet nie długim postoju i trzeba dokładać do nich dystans by felga nie haczyła o zacisk
  
 
dzieki, nie wiedziałem ze ze 125 nie pasuja...to pewnie pozostanie seryjne,
uszczelnienie zmieniałem ale w sumie było to ze 3 lata temu
wiec moze siadła gumka, musze sprawdzic
niestety jestem w pracy a pracuje przez minimum dwa tygodnie poza domem wiec na razie nic nie "podziałam"
  
 
siemanko jakis imbecyl zablokowal tamten wątek. co tam trezu u ciebie? co z tym fiacikiem ktory stal nie daleko zastavki jak tam bylem??
  
 
Remont zbliża się do końca, ale czasu zostało naprawdę niewiele...
Póki co zamieszczam parę zdjęć. Tak wygląda spód autka, był już kiedyś przez kogoś robiony:




Co nieco trzeba było już jednak łatać:





[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2010-04-06 23:19:29 ]
  
 
remoncik zakończony
niedługo wiecej fotek, ale to juz w galerii,

jak widac czeka juz kolejny do remontu...
  
 
Sorry jak to nie ten dzial , ale mam pytanie., Jakiej blachy uzywacie przy naprawach karoserii ? Musze troche polatac swoja maszyne , mam migomat i garaz tylko nie bardzo wiem jaka blacha ( grubosc itp).Wielkie dzieki.
  
 
Jeszcze raz witam i dolaczam kilka zdjec mojego fiacika powoli konczy sie praca nad nim. Dzisiaj przejechalem pierwsze 3 km













[ wiadomość edytowana przez: PiotrekPod dnia 2011-03-27 00:19:56 ]
  
 
Na zdjęciach wygląda rewelacyjnie.
Zrób sobie własny wątek o 127 i daj wiecej zdjęc, chetnie obejrzymy!
Powodzenia w dalszych pracach!
  
 
Na początek chciałem przeprosić, że mój pierwszy post i od razu taki "spamik" tzn. reklama.

Ale- czytam motonews od bardzo dawna, znam je dobrze- po prostu się nie rejestrowałem.

W dziale "nasze auta" jest mnóstwo ciekawych fotorelacji jak pracujecie nad Waszymi autami i tym samym przechodzę do sedna:

Zdałem sobie sprawę, że nie ma jeszcze w internecie takiego miejsca, gdzie znalazłbym kompendium wiedzy na temat szeroko pojętej renowacji pojazdów zabytkowych. Dziwne- czyżby była to wiedza zastrzeżona dla specjalistycznych warsztatów? Ależ skąd! Od dzisiaj już nie!

Zawsze brakowało mi "piguły wiedzy"- fotorelacji i ciekawej dyskusji na temat remontów, technologii, bez "bicia piany"- dlatego też postanowiłem stworzyć to forum. Mam nadzieję, że razem z Wami uda nam się stworzyć tutaj miejsce dyskusji na poziomie, gdzie zawsze będzie panowała przyjazna atmosfera, a spektrum poruszanych tematów będzie szerokie i ciekawe- zapraszam do rejestracji.

www.odrdzewiacz.fora.pl

Pozdrawiam!

(forum dopiero kiełkuje- ale jest już co poczytać i mam nadzieję, że będzie dla Was ciekawe)