POLECANI LAKIERNICY - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
We Wrocławiu polecam ten serwis Ja to będę im chyba dozgonnie wdzięczny, bo "odratowali" moje auto idealnie. Zakład sprawdzony i pewny. Jak ktoś będzie potrzebował fachowych napraw to tam.
  
 
Ja polecam lakiernika, u którego robiłem samochód jak jeszcze mieszkałem w Sosnowcu (czyli jakieś 2 lata temu). Facet zna się na rzeczy, nie bierze dużo, a z robotą uwija się szybko. Wiem, że mają warsztaty w innych miastach, no ale wiadomo, że jakość wykonania zależy od ekipy...tą w Sosnowcu mogę polecić na pewno. Tu macie kontakt: lakierowanie-samochodow.pl

  
 
Jeżeli chodzi o Trójmiasto (szczególnie Gdańsk) to dobrze lakierują w serwisie lakierowanie-aut.pl Mnie lakier położyli idealnie, żadnych pęknięć ani purchli, wszystko super spasowane, po kilku latach nie wychodzi też korozja. Nic tylko polecać.
  
 
Jak ktoś z Poznania lub okolic to polecam serwis sztukalakierowania
Jakość stosowanych lakierów najwyższej klasy, profesjonalne wyposażenie lakierni, szybkość a przy tym dokładność. Generalnie same plusy.
  
 
Ja chciałbym może nie polecić lakiernika lecz firme która sprzedaje lakiery. Od niedawna kupuje do mojego warsztatu i jestem bardzo zadowolony z tej firmy. Zawsze dostaje profesjonalnie zapakowany w paczce. Z tego co się orientuje również wysyłają za granice, a wiec jak ktoś by szukał dostawcy czy coś w tym stylu to polecam, a tu daje link do nich Lackon Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: kamil_wa dnia 2014-02-04 16:57:57 ]
  
 
Widzę, że nie ma żadnego warsztatu blacharsko-lakierniczego polecanego z Ełku, więc ja polecę ten znajdujący się przy ul. Suwalskiej 88. Zajmują się naprawą powypadkową chyba wszystkich marek, bo widziałem i audice i BMW i japońskie autka. Ceny spore, ale jakość wysoka.
  
 
Podbijam temat. Jak aktualnie wygląda sprawa? Gdzie teraz jeździcie z naprawami? Szuka sprawdzonego mechanika z Łodzi.