Problem z benzyna po instalacji lpg

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pytanie bedzie zapewne lamerskie; przegladam Wasze forum od godziny i nie znalazlem jeszcze kompletnej odpowiedzi na moje pytanie

instalacja Landi 2 gen+komp+emulator
samochod opel vectra b 1.8 16v

instalacja bardzo swieza 2,5 tygodnia 1500 km czy cos kolo tego
od czasu zainstalowania gazu benzyna na wolnych obrotach chodzi ciezko az mi drzy samochod, zaleznie od humoru albo to jest ledwo odczuwalne albo bardzo zauwazalne. Nigdy wczesniej tego nie bylo.

Dodatkowo, gdy jezdze na gazie zapala sie co jakis czas kontrolka ukladu elektrycznego silnika.

Bylem dzis u swego gaziarza ale sie na mnie wypial i powiedzial, ze mam problem z benzyna nie gazem...straszy mnie przeplywomierzem

jutro jade zbadac to techem ale moze Wy mi cos wczesniej napiszecie, skad sie biora tego typu problemy
dodatkowo raz na tydzien ponoc mi strzela (ja tego nie slysze) i wtedy trzeba dwie rzeczy poprawic pod maska (albo zatyczka od filtra powietrza albo jedna rurka - podcisnienie?)

generalnie nie robilem jeszcze zadnych profilaktycznych wymian swiec itp - a to dlatego, ze w ciagu tych 2,5 tygodnia juz 3 raz jestem u gaziarza (2 razy oprocz instalacji) i po prostu...nie zdazylem pojechac do normalnego zakladu

jutro w kazdym razie jade, jesli macie jakies pomysly to chetnie przeczytam
  
 
Poczytaj wszystkie starsze posty z podobnymi tematami i bedziesz wszystko wiedzial.