Plamy na lakierze po malowaniu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

W Poniedzialek odebralem samochod od lakiernika ,malowal oba tylne drzwi i tylni lewy blotnik. Przy odbiorze wszystko bylo elegancko ,lakier sie blyszczal (lakiernik powiedzial ze spolerowal caly samochod). We wtorek rano zauwazylem ze na tych lakierowanych elementach pokazaly sie plamy ,doslownie wszedzie. Plamy te przypominaja brudna wode ktora wysycha i zostaje po deszczu ,plamy sa male wielkosci kropel . Pytalem sie w sklepie z lakierami ,gosc powiedzial ze najprawdopodobniej lakier dobrze nie wysechl i zabronil to polerowac. Wiec moje pytanie jest takie : czy to zniknie ,wyglada to okropnie ,pol samochodu wyglada jakby 5lat niebylo myte , Z gory dzieki ,POZDRO
  
 
Cytat:
2004-12-21 20:50:56, CzapCzap pisze:
Wiec moje pytanie jest takie : czy to zniknie ,wyglada to okropnie ,pol samochodu wyglada jakby 5lat niebylo myte , Z gory dzieki ,POZDRO



Raczej nie znikną te plamy i nie są spowodowane "niewyschnięciem" lakieru. Trudno jest opisać bez oglądania ale wydaje mi się, że w tym przypadku zawinił lakiernik.
  
 
jak masz możliwość to zrób fotki i wrzuć na forum - wtedy się oceni co i jak
  
 
prawdopodobnie lakier nie wyschnal i zostal zmoczony a po wyschnieciu wody pozostaly plamy jesli sa one biale to beda ciezkie do usuniecia bez lakierowania