BTT Rulezzz.... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ty no daje nic jak masz seryjny zawias na moje jak masz juz sportowke to wiesz lepiej Cie trzyma wiev jest git i sie kielichy nie rozejda Ty no jestem prezesem BTT to jak ma nie byc fajen
  
 
rozpórka kielichów zwiększa sztywność nadwozia i auto sie lepiej prowadzi...przy sportowym sztywnym zawieszeniu jest niezbędna....poniewaz kielichy potrafia się zejść
  
 
Ty sie chyba lepiej prowadzisz
  
 
haha spoko, narazie zmieniam przeguby i poduszke pod silnikiem, pozniej pomysle o zawiasie troche go zglebie.
  
 
Cytat:
2005-01-11 01:09:15, Puzon3000 pisze:
haha spoko, narazie zmieniam przeguby i poduszke pod silnikiem, pozniej pomysle o zawiasie troche go zglebie.


nie ma co troche...odrazu trzeba solidnie położyć
  
 
A ja otworze 6 piwo juz otwarte
  
 
mam problemik ze skrzynka mysle ze padl mi synchronizator 3biegu bo jak wrzucam 3to wchodzi z lekkim oporem ale nie zawsze, tylko ze to moze byc wina poduszki pod skrzynia bo jest wypruta i dlatego ja zmieniam. A kolejny zonk to jak jest wsteczny to jak sobie jade do tylu i odpuszcze na chwile to bieg mi wypada do polowy.Jak myslicie czy to wina obnizenia sie skrzynki wzgledem drazka zminy biegów.????


Kolo mi krzykna 350zeta za rozmatowanie skrzyni i zajerzenie do niej i zobaczenie co jest nie tak to troche drogo
  
 
mi się wydaję, że to jednak nie będzie wina poduszki
  
 
JA tam bym wymienial skrzynie
  
 
ta spoko tylko po taka to do raichu trza jechac, zobacze moze taniej bedzie naprawic.A jak cos to go sprzedam i kupie nastepnego essiego. Narazie zobacze co mi mechanior powie z ta skrzynka. A micab pokazałbyś jak wyglada twoje cabrio od srodka!!!
  
 
nie mam aktualnych zdjęć...jutro zrobie to CI pokaże
  
 
Cytat:
2005-01-11 01:21:33, Puzon3000 pisze:
ta spoko tylko po taka to do raichu trza jechac, zobacze moze taniej bedzie naprawic.A jak cos to go sprzedam i kupie nastepnego essiego. Narazie zobacze co mi mechanior powie z ta skrzynka. A micab pokazałbyś jak wyglada twoje cabrio od srodka!!!



Po co za granice jechac za skrzynia??Przeca kazde Mondeo ma taka.

Tez sie zastanawiam nad obnizeniem RS'a ,ale moje EIBACHy sa chyba za miekkie ,bo porownujac z seryjnym zawiasem RS'a Eibach jest mikkciejszy.
Moze macie cos sztywnego co obnizy ok 30-40mm?
  
 
Cytat:
no chłopaki z btt sa na wypasie jak idac szkoda ze zamieszkujecie blizej wawki albo co lepsza łukowa przydala by sie taka fachowa pomoc, no i mam pytanko ile daje wam rozpurka kielichow, bo sie zastanawiam czy nie wsadzic.ale najpierw to go zglebie troszeczke bo sie dziwnie prowadzi.Pozdro



jak to przepraszam nie zamieszkujemy bliżej Wawki??? przecież Btt garage oddział Wawa też działa bardzo prężnie ...i jak masz problem albo pytanie to wal śmiało...
  
 
Tak czy inaczej Shibbiego nowy silnik wymaga malego dopieszczenia A potem go troche zrobimy
  
 
... po przejechaniu ok 350km silniczek chyba przypomnial sobie po co go skonstruowano Śmiga niezle calkiem moj tata po przejechaniu sie powiedzial tylko "...ale to teraz jedzie !!!" Jeszcze sie go troche dopiesci tak jak juz baks powiedzial i bedzie git
  
 
no nareszcie to twoje auto shibby bedzie jeździc tak jak powienno a nie tak jak jeździło
  
 
No to pinknie Shibby tylko ,zeby dlugo chcial jezdzic tak jak jezdzi
  
 
... niop .... to może teraz coś więcej zdradzicie .....