Pierwsze zdjecia w profilu !! :D - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zobacz temat: Przeplywomierz, bedzie pasowal ??

  
 
Nie będę się sprzeczał,( ani mi to w głowie ) ale co do polakierowania podstawek do lusterek zupełnie nie mogę się zgodzić z Twoją argumentacją. Ogólnie wszystkie pozostałe zmiany są sprawą gustu, ale polakierowanie podstawek bardzo zakłóciło linię boczną samochodu. Stał się wizualnie krótszy i wyższy!!! Powiesz mi może, że się nie znam, ale powiem, że mam wykształcenie w znacznej mierze artystyczne (architektura), więc może jednak trochę się znam Szyby tracą dynnamiczny wyraz ostrego wcięcia w przedni słupek!!! I tak mi się to wydaje Jeszcze raz pozdrawiam i mam nadzieję, że mnie nie przeklinasz
  
 
hehehe z tymi ramkami od lusterek byla juz inna sprawa Jakosc wykonania tego plastiku miala bardzo duzo do zyczenia stad decyzja o ich polakierowaniu

ps. fajnie ze sa pozytywne i negatywne komentarze

Wlasnie dlatego wrzucilem zdjecia
  
 
a mnie się nawet podoba. no może szkoda że nie ma za co chwycić, ale... . Pomyśl o większych i ładniejszych aluskach.
  
 
W planie sa 17'' OZ Titan ale dopiero gdzies na lato
  
 
Nie jest źle Mi tam się podoba brak klamek, choć też nie zawsze... A policja, to wiadomo, że będzie się czepiać. W sumie to ich praca na tym polega
  
 
mi się podobuje, przynajmniej oryginalny
  
 
mam nadzieje ze auto nie jest jeszcze skonczone i chociaż jakaś mala glebka i zderzak tylny to jeszcze dołożysz.....tak poza tym to... jest inny niż seria a o to chodziło przecież... poza tym jeżeli tobie się podoba to już jest bardzo dobrze...
  
 
Ogólnie autko cool, tylko gdzie te klamki się podziały . Czekamy na dalsze wyniki twojej pracy
  
 
a jesli chodzi o to kto byl pierwszy bez klamek i wygladzony to chyba wozidelko rumcajsa juz tak mialo
  
 
No ogladalem zdjecia w jego profilu Klamek nie ma ale gladki nie jest
  
 
zgadzam sie z Pawel_AMG, ale brawo za pojscie swoja droga - zreszta tak jak mowisz sam to nie jest finalna wersja,
druga sprawa to jak pieniazki pozwola to moze kiedys w przyszlosci sie spotkamy z finalnymi wersjami naszych bolidow i pogadamy, porownamy, obstukamy itd mam kilka ciekawych pomyslow na essiego
  
 
Jak dla mnie to tak jak powiedział Micek ...... za gładki ( wygląda trochę "hyundaiowato" ) - trzeba mu dodać koniecznie jakiś elementów nadających bardziej sportowy-agresywny wygląd, np. spojler klapy.
Osobiście również twierdzę, że lepiej prezentuje się szyba z podstawką lusterka niemalowaną (teraz jakoś dziwnie).
Do tej wygolonej klapy trzeba by dodać jeszcze jakieś fajne lampki, tylko nie srebrne "lexusy" - mogą być czarne .
Heh .....mi osobiście brakuje tego bocznego przetłoczenia blachy ale najważniejsze aby się tobie podobało, chociaż proponuję uwzględnić opinię większości (nie chcemy ci przecięż zrobić przykrości tylko obiektywnie radzimy )
  
 
wygląda nawet spoko,choć osobiści bardzo brakuje mi przetłoczeń na boczkach,może jak poprzerabiasz dalej bedzi ok a podstawki lusterek machnij czarnym matem i będzie git .brak klamek-mi sie to podoba, a tylna tablica przynajmiej jest zamontowana inaczej niż we wszystkich samochodzikach z płaską klapą i jak dla mnie ma to swój urok
  
 
widziałem na żywo pewnego dnia w Wawie na placu bankowymi skoro zwróciłem na niego uwage więc się z tłumu wyróżnia.... i o to chodzilo...
  
 
Nie podobają mi sie takie wygładzone.
Wyróżnia się z tłumu innych to fakt, ale i tak nie podoba mi sie takie rozwiązanie
  
 
jak dlamnie jest fajny...
a wkońcu kazdy ma swoje zdanie prawda??
  
 
Prawda

a tak na marginesie to na tych zdjeciach wyglada tak sobie, jak sadzisz VinCe ??