NoSeK się wyhamował - OFICJALNE wyniki ! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-01-25 20:24:02, mss pisze:
no piękny wykresik, ciekawe ile mój ma



Mss, zwaz gdzies swoj bolid i bedziemy wiedzieli dokladnie na Walnym A jak nie zwazysz, to bedziemy wiedzieli mniej wiecej, aczkolwiek zawsze mozna dokonac korekty
  
 
Cytat:
2005-01-25 22:15:52, toradek pisze:
Mss, zwaz gdzies swoj bolid i bedziemy wiedzieli dokladnie na Walnym A jak nie zwazysz, to bedziemy wiedzieli mniej wiecej, aczkolwiek zawsze mozna dokonac korekty



no pójdę dziś do sklepu i poszukam wagi

a wage to gdzieś mi kiedyś już sprawdzali tylko nie pamiętam gdzie
  
 
Wagę można dorwać na jakimś punkcie skupu złomu. Tam często ważą całe samochody ciężarowe więc i osobówkę powinni dać radę
  
 
Nieładny ten dołek No i coś Ci przerywa na wysokich obrotach - świece, kable?

Ogólnie niestety obawiam się że coś jest nie tak
  
 
ile kosztowala cie taqka przyjemnosc???
  
 
Cytat:
2005-02-02 11:45:26, Azrael pisze:
Nieładny ten dołek No i coś Ci przerywa na wysokich obrotach - świece, kable? Ogólnie niestety obawiam się że coś jest nie tak



Hmm, ja sadze, ze ten silnik ma wiekszy potencjal, tylko sterownik nie podaje mu na gorze juz wiecej paliwa. Albo cofa zaplon. Teoretycznie, te silnik maja max 90 koni. Ale dziwi mnie, ze silnik o tak wysokiej kompresji, szesnastozaworowy i ma mniej mocy niz osmiozaworowa jednostka.

Btw, slyszalem, ze na seryjnych walkach, przy zmianie kolek rozrzadu na regulowane i odpowiednie ich ustawienie, 1.6 Zetec wyciaga dodatkowe parenascie koni.
  
 
Cytat:
2005-01-26 12:29:13, mss pisze:
no pójdę dziś do sklepu i poszukam wagi a wage to gdzieś mi kiedyś już sprawdzali tylko nie pamiętam gdzie



Mss, ja niedlugo jade na wazenie
  
 
Cytat:
2005-02-02 12:10:49, toradek pisze:
Mss, ja niedlugo jade na wazenie



ja też się już rozglądam za jakaś wagą
  
 
Cytat:
2005-02-02 12:06:54, toradek pisze:
Hmm, ja sadze, ze ten silnik ma wiekszy potencjal, tylko sterownik nie podaje mu na gorze juz wiecej paliwa. Albo cofa zaplon. Teoretycznie, te silnik maja max 90 koni. Ale dziwi mnie, ze silnik o tak wysokiej kompresji, szesnastozaworowy i ma mniej mocy niz osmiozaworowa jednostka. Btw, slyszalem, ze na seryjnych walkach, przy zmianie kolek rozrzadu na regulowane i odpowiednie ich ustawienie, 1.6 Zetec wyciaga dodatkowe parenascie koni.



Nie wiem, niesety nie znam się na tych silnikach - możesz spytać tutaj na forum technicznym - www.passionford.com/forum ale nie wierzę żeby seryjnie wykres był taki poszarpany, dla mnie jakiś unfall.