Jedz bezpiecznie... cos dla kierowców - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Marihuana - wyostrza wzrok,
wiecej - to lek na jaskre.
  
 
POLICJIA RADZI
Jak chronić swój samochód
1)nie zostawiaj bagażu i żadnych przedmiotów w widoczny m miejscu, zabieraj je ze sobą lub zamykaj w bagażniku
2)zamykaj drzwi i okna za każdym razem, gdy opuszczasz samochód
3)nie zostawiaj nigdy klucza w stacyjce
kluczyki zabieraj zawsze ze sobą, nawet jeśli samochód pozostawiasz w garażu
4)przyglądaj się uważnie nieznajomym interesującym się Twoim samochodem lub samochodem sąsiadów. Jest bardziej prawdopodobne, że myślą jak go ukraść, niż że go podziwiają
5)nie zostawiaj żadnych dokumentów w samochodzie, a zwłaszcza dowodu rejestracyjnego i rachunków ubezpieczeniowych
6)staraj się parkować w miejscach strzeżonych, nocą unikaj postoju i parkowania w miejscach nieoświetlonych
7)nigdy nie pozostawiaj bagażu na bagażniku dachowym
8 )kupując radio samochodowe, wybierz takie, które można wyjąć przed opuszczeniem pojazdu
pamietaj okazja czyni złodzieja!!!!!!
  
 
A w Poznaniu często przechodzę obok samochodu, gdzie na desce rozdzielczej jest zmęczona zyciem kartka z napisem
"ZŁODZIEJU NIE WYBIJAJ MI SZYBY, BO PANEL OD RADIA ZABRAŁEM ZE SOBĄ"
Chyba działa, bo co przechodze to ma tą samą katrkę i całą szybę
  
 
Cytat:
"ZŁODZIEJU NIE WYBIJAJ MI SZYBY, BO PANEL OD RADIA ZABRAŁEM ZE SOBĄ"


Przecież to zachęta do wyszarpania całej reszty radia! W życiu bym takiej kartki nie umieścił.
Co do kartek przypomina mi sie zasłyszana historia. Facet zostawiał kartkę "Radia juz nie ma". Któregoś ranka przychodzi, szyba wybita, a na siedzeniu leży jakies Safari i druga kartka: "Teraz juz masz"
  
 
Cytat:
2003-02-08 21:08:56, FSO125 pisze:
Cytat:
"ZŁODZIEJU NIE WYBIJAJ MI SZYBY, BO PANEL OD RADIA ZABRAŁEM ZE SOBĄ"


Przecież to zachęta do wyszarpania całej reszty radia! W życiu bym takiej kartki nie umieścił.
Co do kartek przypomina mi sie zasłyszana historia. Facet zostawiał kartkę "Radia juz nie ma". Któregoś ranka przychodzi, szyba wybita, a na siedzeniu leży jakies Safari i druga kartka: "Teraz juz masz"



Ja słyszałem jak jeden gość napisał na kartce: "Radia nie ma" podpisano: Właściciel.
Po pewnym czasie rzeczony gostek zastał rano wyłamany zamek i karteczkę w środku: "Sprawdziłem" podpisano: Złodziej
  
 
Ja natomiast słyszałem o kartce:"Nie kradnij i tak nie ma silnika"
Facet przychodzi i patrzy a tam kartka:"W takim razie i koła nie są ci potrzebne"