Śmiechu warty Chip Tuning

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzwoniłe do jednej z irm zajmujących się tuningiem Chipowym komputera.
Podałem wszystkie dane samochodu że taki samochód tyle przebiegu , był remontowany i wogule cuda nie widy , numery kompa.

I wiecie co mi odpowiedzieli.

Że nie podejmą sie chip tuningu w takim starym samochodiz z takim przebiegiem.

Ja nic nie rozumiem po generalnym remoncie silnika mam zaledwie 15 000 najechane.
Może ktoś czai dlaczego tak jest.
Pozatym stary , stara to była babka co odbierała telefon , a niemuj ESSI .

Wqur... sie na nich i tyle , kto może załatwić taki chip do RS 2000 w rozsądnych pieniądzach.
  
 
A to Polska właśnie...
  
 
tak wlasnie jest jak za biurkiem sadzaja niekompetentne osoby z brakiem wiedzy nawet o tym co ich firma robi ......
  
 
moim zdaniem to ruznic miedy kompami nie ma w danym modelu silnika ale byc moze ze kosc z mapami jest dopasowana do np czujnikow aby uzyskac dana moc dla danego modelu silnika czyli jezeli wezniemy kostke z mapami od inego auta z tym samym silnikiem to moze sie okazac ze odczujemy zmiane np na kozysc lub nie kozysc to samo bedzie gdy wsadzimy kosc z mapami poprawiajacymi dynamike auta czyli np zamias 8% przyrostu bedziemy miec minimalnie mniej lub wiecej proponuje zrobic tak:
zebrac listy chetnych na wymiane chipa zobaczyc kto dla jakiego auta chce podzielic przez liczbe chetnych dla danego modelu cene chipa w jakiejs firmie a nastepnie ja skopiowac
 
  
jeżeli masz zamiar ingerowac w kompa,a wiem że masz (tak jak ja ) to polecam typową świnię czyli piggybacka a dokładnie albo wersja tańsza i ciut słabsza-SMT 5 albo wypas-Unichip

ja zbieram na ten drugi
  
 
Burżuje...
  
 
Ja z moim wypowiedzeniem z pracy mogę sobie najwyżej kupić gazetę Chip i włożyć do schowka
  
 
Eres zapodaj dane i ceny , zbieramy razem
A mam cos ekstra dla was W LUBLINIE sa już dwa RS2000 , właśnie dzisiaj spotkałem dzisiaj jednego na stacji wieczorem zagadaliśmy troche , może przyjedziemy razem do KRAKA
  
 
Cytat:
2003-02-01 22:15:20, RedCar pisze:
Eres zapodaj dane i ceny , zbieramy razem



jeżeli chodzi o unichipa to koszt samego boxa i zaprogramowanie to wydatek około 2500 pln,warto wspomniec że jako jedyny uni ma tzw. procedurę startową tzn wciskasz taki mały guziczek przed startem i przestawiasz na czas startu mapy w tryb wyczynowy a tym samym przesuwasz odciecie na np. 4000 obr,dzięki czemu ruszasz z max momentu i unikasz buksowania kół

BTW:jeżeli chodzi o koszty to mam dojście i mogę załatwic cosik taniej samo urządzenie