Blue virus :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiec musze tu dorzucic trzy grosze

zielona plexe oddzielilem od obudowy w ciagu pieciu minut (moze 3ech) ..srubokretem wykonujac ruchy dzgajace, bialy plastik tez poszedl w miare gladko - kombinerki rulez [lol]

zastepczej plexi nie wklejalem poniewaz sa LEDy MATOWE!!! cena jest taka sama jak soczewkowych...wprawdzie daja rowniez lekko skupione swiatlo ale to juz nie to co strumien swietlny z soczewek...ja postanowilem wkleic 11 LEDow...w tym trzy UV - w efekcie mam oswietlone cale zegary i widoczne wsie liczniki...rownomiernie i w ogole ...
  
 
Cytat:
2003-01-26 13:33:17, mejson pisze:
zielona plexe oddzielilem od obudowy w ciagu pieciu minut (moze 3ech) ..srubokretem wykonujac ruchy dzgajace, bialy plastik tez poszedl w miare gladko - kombinerki rulez [lol]...



Przed użyciem wypić sześciopaka i wstrząsnąć Essim
  
 
Też zrobiłem na blue,ale pozostały mi pokrętła od ogrzewania, i nie mogę sobie poradzić, bo jak diody wmontowałem to nie było prawie nic widać a jak żarówki, to zlewa sie zielony z niebieskim i jest kiczowato.
  
 
Cytat:
2003-01-26 16:21:42, kroll pisze:
Też zrobiłem na blue,ale pozostały mi pokrętła od ogrzewania, i nie mogę sobie poradzić, bo jak diody wmontowałem to nie było prawie nic widać a jak żarówki, to zlewa sie zielony z niebieskim i jest kiczowato.


A ja nad tym będę niedługo pracował, chyba wiem jak to podwietlić ale najpierw muszę zdobyć gdzieć ramkę "na wszelki wypadek "
  
 
Cytat:
2003-01-26 13:33:17, mejson pisze:
...zastepczej plexi nie wklejalem poniewaz sa LEDy MATOWE!!! cena jest taka sama jak soczewkowych...wprawdzie daja rowniez lekko skupione swiatlo ale to juz nie to co strumien swietlny z soczewek...ja postanowilem wkleic 11 LEDow...w tym trzy UV - w efekcie mam oswietlone cale zegary i widoczne wsie liczniki...rownomiernie i w ogole ...



Słupsk to wioska jeżeli chodzi o zaopatrzenie w ledy koloru niebieskiego. A poza tym to jeden pojazd - UFO w naszym fanklubie wystarczy
  
 
Cytat:
2003-01-26 17:55:16, munIO pisze:
Słupsk to wioska jeżeli chodzi o zaopatrzenie w ledy koloru niebieskiego. A poza tym to jeden pojazd - UFO w naszym fanklubie wystarczy



Koszalin większa wioska (przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale to osobiste stwierdzenie i nie chodzi o LEDy).
  
 
Cytat:
2003-01-26 18:08:07, WilK pisze:
Cytat:
2003-01-26 17:55:16, munIO pisze:
Słupsk to wioska jeżeli chodzi o zaopatrzenie w ledy koloru niebieskiego. A poza tym to jeden pojazd - UFO w naszym fanklubie wystarczy



Koszalin większa wioska (przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale to osobiste stwierdzenie i nie chodzi o LEDy).



Chyba jednak Słupsk Może jakaś ankieta ????
  
 
Ja tam zielony plastik ściągłem bez kłopotu założyłem kondoniki niebieskie na żarówki ale padaczka zaczyna sie robić przepalają sie kondonki i białe światełko przebija miejscami .Musze tez o ledach pomyslec tymbardziej że mam
  
 
A ja w miejsce zielonej pleksi wstawiłem, papier śniadaniowy Nie trza kombinować z zmatowieniem diód a rozłożenie światła jest identyczne jak przy żarówkach
  
 
Cytat:
2003-01-26 20:43:41, munIO pisze:
Chyba jednak Słupsk Może jakaś ankieta ????



Ankiety nie będzie - KOSZALIN
  
 
ja mam w pokretlach diody czerwone (niebieskich nie widac bo plastik jest zielony)...i jestgicio ale piktogramow to za nic mi sie nie udalo podswietlic...
  
 
Czyli na razie dam sobie spokój, zostane przy zielonych pokrętełkach, ale jak ktoś coś wyduma to dajcie znać.
  
 
no muszę przyznać że nieźle to wygląda, ale...
właśnie przydałyby się wskazówki podświetlone na czerwono...
Hmmmm... a czy pasowałyby od Focusa? i czy musi być doprowadzone światło do wskazówki? czy ktoś to sprawdzał?
Pzdr. Tomek (styba)
  
 
Cytat:
2003-01-27 09:57:15, mejson pisze:
ja mam w pokretlach diody czerwone (niebieskich nie widac bo plastik jest zielony)...i jestgicio ale piktogramow to za nic mi sie nie udalo podswietlic...


Ta maskownica z piktogramami składa się z 4 warstw:
biała od środka, zielona pod znaczkiem, biała no i czarna na wierzchu. Trzeba by od wewnątrz pomalutku i delikatnie przedrzeć się do zielonej warstwy i ją także usunąc, a w to miejsce wkleić niebieską folię albo zalać to plastikiem i podświetlić na niebiesko. Teoretycznie wykonalne, niedługo zabiorę się do tego praktycznie ale najpierw muszę sobie inną maskownicę załatwić na wszelki wypadek, jakby mi się teoria z praktyką rozminęła
  
 
nie chciałbym spamować, ale co myśleliście na temat wskazówek?
  
 
myslalem ale zwazajac na ksztalt zegarow i w ogole jest to dosc niewykonalne...poza tym moznaby od citroenow zapozyczyc wskazowki
  
 
Mejson ja chce na czerwono zrobic, jak to wyglada ok.? a tak w ogóle jak dam czerwone zegary lub inne z czerwienia - to moze zdjąć tylko ten kawalek zielon. pleksi? czy wstawiac czerwone dion/lampeczki?
  
 
Mejson ja chce na czerwono zrobic, jak to wyglada ok.? a tak w ogóle jak dam czerwone zegary lub inne z czerwienia - to moze zdjąć tylko ten kawalek zielon. pleksi? czy wstawiac czerwone dion/lampeczki?
  
 
To ja może odpowiem
Pleksi zieloną zdjąć musisz a co do ledów to mają one wielką przewagę nad żarówką żę świecą w danym kolorze a nie , jak w przypadku żarówek - świecenie na biało i kolorowa przesłonka. Światło z ledów jest czyste i chyba najładniejsze.
  
 
Cytat:
2003-01-30 17:58:08, munIO pisze:
To ja może odpowiem
Pleksi zieloną zdjąć musisz a co do ledów to mają one wielką przewagę nad żarówką żę świecą w danym kolorze a nie , jak w przypadku żarówek - świecenie na biało i kolorowa przesłonka. Światło z ledów jest czyste i chyba najładniejsze.



A ja mam only light bulbs...