Nawigacja satelitarna - miałem okazję spróbować. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
I takie cudo za 800,-PLN . Wow/Łał... Coś wtym musi być... pewnie ma pamięć 5Mb bez możliwości rozszerzenia za wyjątkiem nowego standardu Motorolli w cenie 32Mb/799,-PLN netto... albo... eee... abonament kosztuje min. 299,-PLN..., albo trzeba zakupić specjalną dedykowaną wersję automapy w cenie 449,-PLN za każde miasto
  
 
Cytat:
2005-01-25 23:15:52, Mariusznia pisze:
I takie cudo za 800,-PLN . Wow/Łał... Coś wtym musi być... pewnie ma pamięć 5Mb bez możliwości rozszerzenia za wyjątkiem nowego standardu Motorolli w cenie 32Mb/799,-PLN netto... albo... eee... abonament kosztuje min. 299,-PLN..., albo trzeba zakupić specjalną dedykowaną wersję automapy w cenie 449,-PLN za każde miasto


za 800 zl masZ:
uwaga! ladoware, stacje dokujaca, 2 sluchawki (radio+blueząbek), futeral, sofcik i kabelek, i jakies inne duperele, ktorych nie pomne.
bez simloka, bez karty. Pamiec chyba 64, a moze i lepiej - musialbym zerknac. NA razie prezes zapitolil, ale ma oddac jak sie pobawi. Ja np. zagladalem tym na forum, ale cosik sie zalogowac nie moglem. Pewnie cos posrane w ustawieniach. Aha, jest juz wersja polska, ale z bykami.
  
 
No tak, ale...... to jest niestety Motorola, która robi dobre krótkofalówki i nic więcej.....

Ja czekam, aż g3 wejdzie na dobre, a do tego czasu bede się bawił z Symbianem, bo inne telefony dla mnie od czasów Symbina nie istnieją.
  
 
Cytat:
2005-01-25 23:36:39, Leszek_Gdynia pisze:
No tak, ale...... to jest niestety Motorola, która robi dobre krótkofalówki i nic więcej..... (...)


Lepsza motorola niż nokia, a fuuu
  
 
Cytat:
2005-01-25 23:28:34, adasco pisze:
za 800 zl masZ: uwaga! ladoware, stacje dokujaca, 2 sluchawki (radio+blueząbek), futeral, sofcik i kabelek, i jakies inne duperele, ktorych nie pomne. bez simloka, bez karty. Pamiec chyba 64, a moze i lepiej - musialbym zerknac. NA razie prezes zapitolil, ale ma oddac jak sie pobawi. Ja np. zagladalem tym na forum, ale cosik sie zalogowac nie moglem. Pewnie cos posrane w ustawieniach. Aha, jest juz wersja polska, ale z bykami.



To ta jakaś Moto Razr V3??? Zaklapkowana??? Bo widziałem przed chwilą reklame.
  
 
Cytat:
2005-01-25 23:44:13, Leszek_Gdynia pisze:
To ta jakaś Moto Razr V3??? Zaklapkowana??? Bo widziałem przed chwilą reklame.


raczej bezklawiaturkowa
Mota rulezz, nokia to przereklamowany fajans. Ostatni kominikator wiesza sie pare razy dziennie, a nizsze modele tez jakies kiepawe. Z tanszych polecam mote e398. Piknie gro. Normalne stereo, 64 mb pamieci trans.... czadzik za male pieniadze. Aparacik tez ujdzie (porownujac np z SE czy nokiami) - foty puga z profilu nim robilem. polecam rowniez.
Moze dlatego, ze mam tez lekki sentyment do marki... ehhh flara, potem d160... to byly maszyny. Klasyka oba do tej pory sprawne.
  
 
Motorola moim zdaniem jest generalnie firma do bani jej oferta (na Polskim rynku) jest o pol roku nieaktualna a telefony raczej srednie i awaryjne.

Ale ten telefon to rzeczywiscie okazja.
  
 
Cytat:
2005-01-26 02:17:34, soop pisze:
Motorola moim zdaniem jest generalnie firma do bani jej oferta (na Polskim rynku) jest o pol roku nieaktualna a telefony raczej srednie i awaryjne. Ale ten telefon to rzeczywiscie okazja.


To zupełnie jak nokia, hehe
Poza tym, nie oceniajcie marki po jej dostępności - już wolę drożej kupić motkę, niż badziew nokię, która i tak jest przestarzałym zabytkiem
A wiem co mówie bo miałem "przyjemność" używania jednej (dłużej niż bym chciał) z drożyszych noki i jakoś niczym specjalnym nie jest - nie licząc o awaryjności,zawieszaniu się, skrzypiącej obudowie, wyłączającym się wyświetlaczu, itp. itd.
Najlepszym przykladem jest salon/serwis trzech firm w jednym pomieszczeniu - do serwisu noki:20osób, do ericssona 2 kupujące, do siemensa 2 osoby. Nie chce mi się już pisać na ten temat, bo mi ciśnienie skacze
  
 
Cytat:
do serwisu noki:20osób, do ericssona 2 kupujące, do siemensa 2 osoby. Nie chce mi się już pisać na ten temat, bo mi ciśnienie skacze


do nokii sprzedaje sie najwiecej - i to trzeba uznac.
niemniej nokie sa za bardzo zabawkowe, mnie tez wpieniaja te wszystkie srednio potrzebne dodatki, cudaczne (a niby proste) menu i podobne duperele (o obudowach tandetnych nie wspomne). Wpienia mnie tez permanentny brak mozliwosci dowolnej konfiguracji klawiszy funkcyjnych (co taka mota czy siemens robia od lat) - to juz u mnie nokie przekresla. Jedynecodobre - to baterie. Przez pierwszy rok. Jedyna nokia, ktora mialem dluzej, to ta pancerna (numeru nie pomne), na bazie 6210. Popsulem dopiero gdzies po roku. Trum tez dlugo wytrzymal. Jeden prawie 2 lata, drugi mam juz trzeci rok. Dlugo zyl mi tez eryk t10, ale takiego s35 popsulem w 3 miesiace. Amota tylko razna jakisczas sie zwiesi... ito zwykle przy dzialaniu z karta trans, wiec to moze i samej wina karty.... Amoze ja juz taki psuja jestem....
  
 
W rodzinie mialem swojego czasu 4 motorolki t720i i dwie t722.
W serwisie nie byla jedna, ale za to padla jej bateria po roku.

A pamietacie taki model jak T2288? Byl Wap a nie bylo zegarka

d160 to twardy kawalek herbatnika byl 2 sztuki chyba gdzies sie jeszcze u mnie walaja...
  
 
tu jest opis rzeczonej moty i foto.
  
 
Ja miałem c160 w Ideii To była dopiero cegła i ta antenka wyciagana Normalnie walkietalkie

Od tamtego czasu jestem z Nokią non toper w Erze i jak mam w rekach innego buraka to nie wiem jak się go obsługuje Przeszedłem przez kilka zabawek, ale od czasu Symbiana jak biore inne do łap to jakoś nie bardzo....

Musze sie przejsc i obadać te nowe Motorolle, może się przekonam (szkoda, ze nie korzystają z Symbiana).

Dla mnie kichą nad kichy jest dojcze technik zjebens - nie czaję tych foników

Pozdrawiam sedrecznie z nutką ironii
  
 
Cytat:
2005-01-26 11:22:11, adasco pisze:
tu jest opis rzeczonej moty i foto.


Przecież piszą Lechu "system operacyjny Symbian 7.0"
Całkiem źle nie wygląda, ale narazie wolę zostać przy "tradycyjnych" telefonach....jeśli mój tel można tak określić hihi
U mnie kiedyś mieli cegłówki w centertelu, którą trzeba było nosić w ręku bo większa była niż dwie cegły razem połączone
  
 
Heheheh, ale Motorolla zgapiła z N7650 - normalnie design taki sam.
  
 
Cytat:
jestem z Nokią non toper w Erze


ja bym sie nie przyznawal...
imho nokia to telefon dla.... no nie cheCie Lechu obrazic
pociesz sie, ze teraz mam na tydzien wlasnie nokie 6800 na zastepstwie, jakies takie g... rozkladane.... fajnie sie telepie jak wibra chodzi.Kastaniety graja i odetchne, jak sie tego szytu pozbede.... Wyswietlacz zajebioza, szkoda, ze niewiele na nim widac.... kurde 2 na 2 px chyba
  
 
Cytat:
2005-01-26 12:41:46, adasco pisze:
ja bym sie nie przyznawal... imho nokia to telefon dla.... no nie cheCie Lechu obrazic pociesz sie, ze teraz mam na tydzien wlasnie nokie 6800 na zastepstwie, jakies takie g... rozkladane.... fajnie sie telepie jak wibra chodzi.Kastaniety graja i odetchne, jak sie tego szytu pozbede.... Wyswietlacz zajebioza, szkoda, ze niewiele na nim widac.... kurde 2 na 2 px chyba



Ta Nokia co ją masz to jest gówno jakich mało - tu się zgadzam. Kumpel ma, zatrzaski się wyrabiają, oparte to jest na podstawowej javie, generalnie jest to 6610 w innej obudowie - czyli bieda.

A Nokę mam i uzywam, bo nie lubię się zastanawiać co oznacza dana ikonka i jak zainicjiwać połączenie
  
 
k.wa - a wiesz ile ja sie w tej "rewelacji" naszukalem budzikka i kalkulatora? a w takim triumie glupim mamto pod palcem....
Co tocholera sa "dodatki"?!
  
 
Moja Nokia też ma możliwość definiowania klawiszy....
  
 
Ja tam preferuje NOKIE. Ma najłatwiejsze menu i wogóle jest przyjazna. Dowszystkiego jest szybki i łatwy dostęp. Miałem kiedyś Siemensa ale to nie bylo to. Przewinął mi się tez Alcatel ale to ten to już wogóle był do kitu.
Pozdrawiam!
  
 
Wogóle to widze że ten temat się nieco zmienił, z nawigacji na komórki. Ale spoko.