A takie radyjko?? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-01-27 17:53:27, MasterCheat pisze:
apnowie a takie coś znacie?? CLARION



A nie lepiej TUTAJ???
  
 
Tu mozna troche poczytac o firmach elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/firmyca.htm
  
 
Cytat:
2005-01-27 18:12:14, Piter pisze:
A nie lepiej TUTAJ???



własnie miałem to zapodać

Całkiem całkiem wygląda i to tego firmowe miał ktoś coś takiego okazję widzieć na żywo??
  
 
"Widuję" na co dzień ( w pracy) obydwa radyjka. I jedno i drugie to już całkiem dobry sprzęcik i myślę że na który byś się nie zdecydował to będziesz zadowolony. Clarion ma tą przewagę że ma 4 kanałowe wyjście na wzmacniacz. Wielu ludzi stawia Clariona zaraz za Alpinem, mi osobiście bardziej odpowiada dźwięk z JVC-a jakoś tak pusto gra Clarion
No i JVC ma teraz 3-letnią gwarancję (chociaż ogłaszający daje tylko rok)

[ wiadomość edytowana przez: Shaq27 dnia 2005-01-27 18:55:16 ]
  
 
Cytat:
2005-01-27 18:41:15, Shaq27 pisze:
"Widuję" na co dzień ( w pracy) obydwa radyjka. I jedno i drugie to już całkiem dobry sprzęcik i myślę że na który byś się nie zdecydował to będziesz zadowolony. Clarion ma tą przewagę że ma 4 kanałowe wyjście na wzmacniacz. Wielu ludzi stawia Clariona zaraz za Alpinem, mi osobiście bardziej odpowiada dźwięk z JVC-a jakoś tak pusto gra Clarion No i JVC ma teraz 3-letnią gwarancję (chociaż ogłaszający daje tylko rok) [ wiadomość edytowana przez: Shaq27 dnia 2005-01-27 18:55:16 ]



O dzięki za informację Shaq27
  
 
Cytat:
2005-01-27 08:33:03, MasterCheat pisze:
No widzę za zadania są podzielone Mam takie spostrzeżenie, że fatkycznie pioneer, sony itp itd. pewnie są lepsze, ale terzeba uwzględnić że tak z 20 % ich ceny to jest tylko i wyłacznie nazwa firmy (wiadomo za firme się płaci ) Swoją drogą ciekaw jestem jak by wypadły testy porównawcze jakiejś wypasionej firmówki z wypasioną niefirmówką ale coś mi się zdaje że różnice mogły by być nie aż tak drastyczne A aj sobie dalej będe rozmyślał. A może w między czasie trafi się jakaś fajna okazja.



to nie jest tak dokładnie... na tych "niefirmówkach" widać słabą jakość wykonania w wygladzie oraz podczas użytkowania. Tylko, że takiemu radiu sie więcej wybacza bo co zatnie Ci się to powiesz " za takie pieniądze czego mogłem oczekiwać"... a ceną też się nie sugeruj, bo jakby bardziej zależało Ci na jakości niż na mp3 to miałbyś o wiele większy wybór.. prostym przykładem jest to, jaką renomą wśród Car Audio maniaków cieszą się Alpine ze starszych serii, nie zważają nawet na to, że te radia mają problem z odczytem CD-R bo podobno mimo wszystko jakość dźwięku jest na nich najlepsza. Dają najmniej zniekształceń...

czasem warto zrobić krok do tyłu, żeby znaleźć coś dobrego