POLECAM/NIE POLECAM - czyli nasze warsztaty, sklepy, szroty.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak sam tytuł wskazuje wpisujcie tutaj zaufane, dobre, tanie warsztaty , lub wręcz przeciwnie gdzie się nacieliście, oszukano was lub tez pojechano po kieszeni.

Znaleźć dobry zakład, który robi Hyundaie to naprawde coś bo z autoryzowanymi serwisami mam przeżycia jak najbardziej negatywne

Na początek może z mojego Szczecina.

Auto Ars
Specjalizuje się w samochodach: koreańskich, japońskich, amerykańskich i Oplach ale prawda jest taka że robią wszystkie furki.
Mieści się na Reduty Ordona 87/89 oczywiście w Szczecinie
Tel do serwisu 4879454, tel. do części 4858214
www.tu.pl/autoars

Serwis należy do siecie Q-Service.

Serwisuję się tam od początku jak mam Sonbate i znają się tam na rzeczy a ceny są dość przystępne.


[ wiadomość edytowana przez: Jarek_2 dnia 2008-04-03 21:52:35 ]
[ powód edycji: modyfikacja tytułu ]
  
 
bardzo dobry pomysł przyklejam topic

a teraz wpis:

Center-Tuning w cz estochowie ul. Kościuszki (za miesiąć ul. Sejmowa) podejmą się praktycznie każdej roboty (przykład moja fura ) jedyny minu mają kłopoty z dotrzymywaniem terminów www.center-tuning.pl

A co do serwisu Hyundaia w Częstochowie czyli Cieplaka to ja nie narzekam zawsze dobrze zrobia tylko ceny części ehhhhhhhh
  
 
SZROT HYUNDAIA koleś ma praktycznie wszystko sam jestem częstoi u niego wysyła pacvzki nr tel 608527794 to jest KURÓW obok OPATOWA woj Świętokrzyskie. Bardzo mdużo do PONYi Sonaty
  
 
GUFSON!
URATOWALES MI ZYCIE! Teraz sie ostro wezme za Poniacza!
Musze zakupic maske do spawania
Elektromagnes do klapy z tylu tez by sie przydal

Co do warsztatow blacharsko-lakierniczych to polecam Auto Serwis na ul. Kolejowej 9A PIASECZNO-GŁOSKÓW
tel. (0-22) 757-82-04 tel. kom. 0-607 591 787

Szybko sprawnie i bez problemu
Wlasnie teraz stoi tam moj Poniaczek
  
 
Zbliża sie sezon na oponki, z tąd ja polecam zakład zmiany oponek.

JEst tam ogólnie wulkanizacja, myjnia, oponki używane, wymiana oleju swiec itd, klimatyzacje.

POLECAM ich naprawde dobrzy goście - sumienni.

FIRMA SIĘ NAZYWA KAL-KAN I ZNAJDUJE SIE NA ULICY GÓRCZEWSKIEJ (NIEPAMIĘTAM NUMERU)
Jak jedizecie od Centrum to za TEsco (dawnym hitem) w strone Babic. za LAzurową po prawej stronie.

Jak byście tam jechali to powiedcie że jesteści przysłani z firmy Tuners Garage, to moze jeszcze coś taniej będzie.

POZDRAWIAM
  
 
Polecam swój warsztacik.Skromny wobec tych ładniutkich hautoryzowanych ale chyba najtańszy. Wszyscy klubowicze mają u mnie darmowe naprawy. Robię dla przyjemności od kilkunastu lat przy ojcu. W grę wchodzi drobna blacharka i pełna mechanika ( z elektroniką trochę gorzej - brak urządzeń- ale to się w hultajach raczej nie psuje na amen). Zapraszam szczególnie Lublin i okolice gdyż usadowiłem się w miejscu mego urodzenia (Włodawa).Natomiast w Lublinie służę zawsze pomocą doraźną.
695 55 05 95
  
 
nie polecam: Łuszczów k/ Lublina. spec od hultaja, po którym poprawiam. mimo sprzętu diagnozy są chore. niepotrzebne koszta. zagrożenie w ruchu (auto po naprawie). żerowanie na naiwności. ewentualnie można nabyć części (jeśli nie mamy innej możliwości).
  
 
"Edpol"
ul. Warszawska 79; 42-200 Częstochowa

tel. (034) 361 30 15
(034) 366 53 99

bardzo dobra firma z częściami. NIgdzie nie mogłem znaleść reperaturek do siebie a oni mi załatwili
  
 
Japparts Gdynia ul.Starowiejska (blizej dworca) - duzo czesci i tanio do japońców i koreańców
  
 
Polecam warsztat blacharsko lakierniczy u Pani Rzezniczek tam zrobilem swoj tyl od lanterki za 1/3 tego co mi wyplacili, do tego samochod mialem umyty, wypolerowany, odkurzony i posprzatany w srodku, warsztat jest w Brwinowie, kawalek za Pruszkowem, jakby co to piszcze podam dokladne namiary
  
 
polecam warsztat w katowicach
ASO Hyundai Misiek ul. Sienna na Brynowie
chłopaki znaja sie na rzeczy potrafia doradzic i pomoc
nie zabijaja cenami i maja czyste kombinezony
jezdze tam z moim pony od kiedy go kupilem i jestem zadowolony
  
 
POlecam ASO HYUNDAI WROCLAWSKI Katowice-Brynow. Znaja sie na rzeczy ale ceny troche wygorowane (zaplacilem 1400zl za przeglad na 60tys)

Polecam pogwarancyjne dawny Serwis AUTOMARU ASO HYUNDAIA w Sosnowcu. Chlopaki pracuja we wlasnym zakresie i zdzialaja cuda z rozwalonymi zawiechami i innymi takimi. Silniki tez robia na zyletke AUTOMAR SERWIS HYUNDAI ul. SOBIESKIEGO

  
 
Hello.
Polecam: 1. ASO Mitsubishi na ul.Szyszkowej, maja czesci do H. i naprawy pogwarancyjne, mieli kiedys autoryzacje Korei. Ogolnie ceny nizsze, mila obsluga.
2. Pana Staszka z ASO na Plkuskiej, mozna z nim sporo pogadac, nie probuje wciskac niepotrzebnych napraw.
Nie polecam: Mlodego,ale siwego mechanika z Olkuskiej.Myli sie w prostych naprawach.
3. Mc Waldi ul. Szczotkarska 74(Yelonky)- mechanik z zamilowania, lubi wyzwania.Zasadniczo od ukladow paliwowych, ale naprawi prawie wszystko i b.tanio.
Jednym zdaniem: Jechac pogadac ze Staszkiem, a jak juz trzeba to naprawiac u Waldiego albo na Szyszkowej.
Pozdro
  
 
WŁOCŁAWEK

nie polecam nikomu: warsztaty szkół samochodowych na Kazika. 1. Nie potrafią wymienić świec!
2. Gówniarze pod nieobecność nauczycieli lubią "przykatować sprzęciora".
3. Drogie naprawy.
  
 
Witam
Nie polecam ASO KIA w Siedlcach.
Acc brał około 1 l oleju na 1000 km.
Zrobili uszczelniacze zaworów, rozrząd, hamulce-tył i trochę uszczelek, wymiana oleju w silniku i skrzyni biegów.
Po przejechaniu 100 km zaczęło się, silnik zaszwankował wysiadły dwa gary i było po jeżdzie. Zdarli ze mnie jak za zboże i nie chcieli mi scholować samochodu ( na ich koszt oczywiście)
TPURA
  
 
nie polecam serwisu na modlinskiew w wawce masakra cenowa i troche mocno naciagają , próbowali mi wmówić że mam do wymiany łożyska w przednich kołach bo już sie odzywają a były wymienione 400 km wcześniej w aso w olsztynie na mochanackiego który gorąco polecam . poza tym kilka wałków mnie tam spotkało . ale to juz dawno i zapomniane . dalej szukam w wawce dobrego serwisu wiec jak ktoś ma dobry namiar to bede bardzo wdzieczny .pozdrawiam
  
 
Ja nie polecam ASO hyundaia w Wawie na ul. Olkuskiej. Kumpel miał stłuczkę adiolką 80-ką. Sholował furę na parking właśnie do nich gdzie zobowiązali sie wykonać naprawę powypadkową. Najpierw "fachowcy" przez trzy dni nie umieli uruchomić pojazdu. Następnie szef stwierdził, że cała usługa będzie tania. Gdy było już po oględzinach rzeczoznawcy zaśpiewał taką cenę, że poszłaby cała kwota z odszkodowania. Gdy koleś stwierdził, że za połowę tej sumy zrobi furę u siebie we Włocławku i poprosił tylko o uruchomienie silnika- szef odmówił (albo robi naprawę powypadkową u nich albo out!). Stanęło na tym iż kumpel dał 50zł elektrykowi, który został po godzinach i uruchomił samochód. Natomiast szef skasował go za placowe (co zrozumiałe) i 210zł za dwie roboczo godziny (w końcu to jego człowiek uruchamiał silnik jak tłumaczył. Cała kwota zostawiona na ul. Olkuskiej to ponad 400zł na co złożyło się: placowe+koszt uruchomienia silnika. A samo usuwanie skutków stłuczki odbyło się we Włocławku.
  
 
Jeśli ktoś ma blisko do Torunia to polecam tamtejszy serwis Hyundai-Mitsubischi. Solidna i miła obsługa, ajako że mam trochę pojęcia o mechanice to twierdzę, że również bardzo fachowa obsługa. Ostatnio potrzebowałem bendix do mojej sonaty, po telefonicznym uzgodnieniu wysłali mi 2 rodzaje i dopiero jak wybrałem odpowiedni to wystawili fakturę i przysłali z płatnoscią terminową. Dla klientów przyjezdnych dostosowywują własne mozliwosci do klienta. Kiedyś przy większym przeglądzie zawieźli mnie do centrum na obiad, telefonicznie poinformowali o ukończonym przeglądzie i dowieźli do serwisu. Jeśli chodzi o ceny części to nie jest źle, czasami w sklepach motoryzacyjnych jest drożej niż w serwisie. Tzw. wielki "POZYTYW' dla tego serwisu.
  
 
znalazlem w wawce dobry moze nie rewelacyny ale dobry serwis na Hynka rzetelnie , tanio no moze z szybkoscia troche slabo u nich ale w koncu zrobili .polecam bez naciagania .... ale nie chwalic dnia ..... jade w poniedzialek na wymiane tarczy ham z tylu i lozysk z piastani . powiem jak bylo
  
 
cofam co powiedzialem dzisiaj dopiero odebralem samochod pan z serwisu zakomunikowal mi ze za robocizne mam do zaplaty 560 zlotych . wiec ja go pytam skad ta suma a on mi tlumaczy ze wymiana lozyska z piasta z tylu to godzina prace wiec 140 zl + wuymiana tarczy hamulcowej godzina to 140 . ja mu na to ze zeby dojsc do piasty trzeba zdjac tarcze wiec to jest 1 godzina wymiana lozyska z piasta i tarczy bo to jedna czynnosc chyba pracownik nie skladal kola i ponownie go nie rozbieral . a pan mi na to ze takie sa zasady i w ogole jak chce to moge porozmawiac z szefem ale on bedzie dopiero w piatek a samochod w takim razie musze zostawic . przy odrobinie perswazji prawie juz recznej udalo mi sie zdobyc numer do szefa ktory o zdziwienie okazal sie byc akurat w firmie na zapleczu po buzliwej dyskusji zaplacilem 300 zl za wymiane i sie pozegnale . NIE POLECAM szkoda czasu i nerwów