DOBRE I ZŁE WARSZTATY - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Spokojnie z czysta odpowiedzialnością polecam salon Peugeota w Katowicach na Al. Roździeńskiego 204.
Taki plus na teraz to wymiana oleju i filtra oleju u nich to koszt tylko 199 zł – na oleju TOTAL
Robią dobrze, trzymaja sie terminów. I nie ma tak ze przyjezdzasz z usterką a oni jej nie wykryja , bo nie mogą znalezc.
  
 
mogę polecić warsztat w katowicach przy ul karoliny 2 specjalizacj: geometria i zbieżnośc kół.
Co jakiś czas mają promocje www.geometriakol.katowice.pl
  
 
A w Linon mozesz skorzystać z bezpłatnych przeglądów, gdy skorzystacie z oferty Ryczałty Peugeot (oprócz Przeglądów) oraz Peugeot Rapide, a także po wszelkich naprawach samochodu wykonanych w naszych autoryzowanych serwisach.
  
 
w okolicach Bielska polecam r-service - strona to r-service.pl . zajmują się naprawą przekładni kierowniczych, wałów napędowych, klimatyzacją itp
  
 
w okolicach mojej wioski, w Świdnicy jest świetny warsztat, właściciel jest naprawdę super, jak miałem wypadek, szybko naprawili autko. Jeżdżę tutaj:

http://tylnabelka.pl/o-firmie/


pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: suchArek dnia 2016-01-14 08:58:11 ]
  
 
Serdecznie polecam AT Garage w Łodzi. Naprawili mojego Peugeota 508 w kilka dni w dobrej cenie. Wcześniej byłem w dwóch warsztatach i rozłożyli ręce.