Przebieg w Carinie E ile może? - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ciekawi mnie czy sa jakies rekordowe przebiegi silnikow carin carin e i corolli ...
Kiedys w gazecie czytalem o beczce ktora przejechala 5mln km...
  
 
Cytat:
2008-09-01 16:13:49, Cromm pisze:
Ciekawi mnie czy sa jakies rekordowe przebiegi silnikow carin carin e i corolli ... Kiedys w gazecie czytalem o beczce ktora przejechala 5mln km...



Nie wierzył bym w to !!
  
 
Cytat:
2008-09-01 16:13:49, Cromm pisze:
Ciekawi mnie czy sa jakies rekordowe przebiegi silnikow carin carin e i corolli ... Kiedys w gazecie czytalem o beczce ktora przejechala 5mln km...



Jak zrobicie zrzutę na paliwo to mogę bić rekordy. Za części płacę ja.
225tys bez zmian
  
 
Myślę, że im nowsza toyota tym dłużej będzie jeździć..

taka na przykład Cari Miska przejedzie jeszcze troche i padnie (bez remontu silnika)

moja Cari E przejedzie jeszcze milion - bo silnik jest po remoncie

Madzia wymieni swoją corolle na nowszy model - pod wpływem piosenki z radia

toyota Czap-Czapa jest niemieckim Golfem więc już dawno nie powinna jeździć (ale jeździ - bo to jest holenderska wersja z kierownicą po prawej)

Carina Perzana ma pecha, bo choć on sam ją naprawi co sobota to jego żona wręcz przeciwnie..

Dziadek Tadeusz ma w ogóle dwie toyoty więc bardzo dużo przejeździ nimi jeszcze - dziadka może nawet te auta przeżyją "przejeżdżą"

Carineczka Talusia.. hm no cóż powinna jescze jakies 150 tys zrobic, bo joz tez leciwa.

Jednak toyota Kafiego pojeździ najdłużej z wszystkich toyot ..bo jest LEXUSEM


  
 
Cytat:
2008-09-04 12:47:51, Kiinio pisze:
Myślę, że im nowsza toyota tym dłużej będzie jeździć.. taka na przykład Cari Miska przejedzie jeszcze troche i padnie (bez remontu silnika) moja Cari E przejedzie jeszcze milion - bo silnik jest po remoncie Madzia wymieni swoją corolle na nowszy model - pod wpływem piosenki z radia toyota Czap-Czapa jest niemieckim Golfem więc już dawno nie powinna jeździć (ale jeździ - bo to jest holenderska wersja z kierownicą po prawej) Carina Perzana ma pecha, bo choć on sam ją naprawi co sobota to jego żona wręcz przeciwnie.. Dziadek Tadeusz ma w ogóle dwie toyoty więc bardzo dużo przejeździ nimi jeszcze - dziadka może nawet te auta przeżyją "przejeżdżą" Carineczka Talusia.. hm no cóż powinna jescze jakies 150 tys zrobic, bo joz tez leciwa. Jednak toyota Kafiego pojeździ najdłużej z wszystkich toyot ..bo jest LEXUSEM



A Ja uważam że Miśka silnik przeżyje ten twój i jeszcze będzie klepak klepał.
  
 
150 tyś
chopie, przy mojej ilości kilometrów rocznie to będzie jakieś 10-12 lat
to już chyba inny właściciel będzie sprawdzał tą wróżbę

a tak do tematu.... na weekendzie licznik pokazał 137 000.
ile naprawdę? ChGW
  
 


na to nie ma reguły , aczkolwiek im nowsze auto tym gorsza tandeta która szybciej na złom trafi .

ogólnie jak auto zadbane i szanowane to moze duzzzzy przebieg zrobic. Poprostu jak sie dba tak sie ma.

Co do Lexa jezdze tym autem juz troche i przestał na mnie wrazenie robic. Silnik juz z tych nowych i tez nie wiem czy wogóle dociągnie chociazby do 500kkm bez remontu.

Niedługo u mnie w Carinie wybije kolejna setka i auto nadal jezdzi jak jezdziło. Olej bierze w tych samych ilościach jak ja kupiłem a wiec nie jest zle .

Sprintera 316CDi niedawno sprzedałem i przy przebiegu 360kkm juz połowe osprzetu przy silniku miał wymienione. A ze coś tak przeczuwalem ze sie zbliza remont to trzeba było uciekac z tym autem.

Toyka Miska to tak jak pisał Kafi , przezyje jeszcze nie jedno nowsze auto , a tym bardziej te co teraz klepią , które po 2 latach potrafia juz miec ładne ogniska korozji.
  
 
Miałem carinę-e 1,6 .Od 120 tys na gazie.Taxi.Dociągnąłem do 300tys,wypadek i sprzedałem.Oleju nie dolewałem,silnik,skrzynia bez zarzutu.Usterki - Krótko przed wypadkiem wym. spirali /trzy pękły/,teleskopów ,tylko dwóch łączników stabilizatorów.Siadły poduszki silnika,co spowodowało uszkodzenie chłodnicy wody poprzez szarpanie górnego węża.Ogólnie,mój najlepszy samochód,z dotychczas użytkowanych.
  
 
Moja ma juz prawie 631 tys Więc może mi sie nagroda jakas nalezy
  
 
Kurcze widzę że są lepsi Czyli mam jeszcze dużo kilometrów do zrobienia Yeahhh a juz sie bałem i jednocześnie cieszyłem ze będe musiał silnik zmieniac ale jak cos to chyba na ten od Cariny GT jak bym znalazł
  
 
Cytat:
2008-09-22 10:45:16, siooska pisze:
Kurcze widzę że są lepsi Czyli mam jeszcze dużo kilometrów do zrobienia Yeahhh a juz sie bałem i jednocześnie cieszyłem ze będe musiał silnik zmieniac ale jak cos to chyba na ten od Cariny GT jak bym znalazł


pokaż fote licznika
taka liczba musi robić wrażenie
  
 
Jak mi telefonem dobrze wyjdzie to zamieszcze Musicie uwierzyc na słowo Respect dla mojej Carinki
  
 
to obcykaj jeszcze sam samochodzik
  
 
Brudny jest Nie bedzie sie wam podobał Zamieszcze zdjecie z wakacji
  
 
Ogólnie to bym sie przejechał na jakis zlot i przejechał sie jakąś inna Carinka chciałbym zobaczyc czy tez jest taka szybka jak moja
  
 
http://rapidshare.com/files/147422943/Zdj__281_cie010.jpg.html
http://rapidshare.com/files/147423294/Zdj__281_cie022.jpg.html
To moja Toyocinka Zdjęcie licznika w najblizszym czasie bo zapomniałem
  
 
Cytat:
2008-01-15 23:55:49, Talus pisze:
napisz mi jeszcze, że masz silnik lean burn to się naprawde zastanowie nad gazem

Witam niema co się zastanawiać tylko zakładać .sam mam to wiem ave 1.8 LB gaz lovato 2 gener.(sekwencja to tylko wtedy jak gazownik z łapanki albo niewidomy) jedyne problemy to w przypadku starych kabli albo świec może strzelić czasami ale niema przepływki i nic nie szkodzi miłej jazdy na lpg .Moja ave ma 370 tysi z czego 110 na lpg. p.s.nie jestem fanem gazu po prostu ten silnik jest bezproblemowy.jak jest dobrze dosrojony to i zawory wytrzymają spoko pomiędzy wym. rozrządu
  
 
http://rapidshare.com/files/147740068/DSC00081.JPG.html

Prosze bardzo licznik
  
 
wow
  
 
No respect, ale nic nie bylo robione w silniku ?