Przebieg w Carinie E ile może? - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Uszczelnienie jakies było robione ale sie nie znam nie wiem czy uszczelniacze czy tylko uszczelniacze czy cos wiecej ale bodajze cały silnik był wyjmowany i uszczlniany dlatego bierze tylko 1litr oleju na 45 tys Chyba nawet kiedys wydmuchło uszczelke pod głowica ale nie jestem pewien Auto serwisowane do tej pory w aso Ktos mi kiedys powiedział serwisowana to toyota bedzie żyła wiecznie Zastanawiam sie tylko czy jak bede sprzedawał czy ktos bedzie chcial taka Toyotke kupic ;/ a nie chce oszukiwac i krecic licznik Bo chciałbym młodsza carinke albo Yarisa tego TS
  
 
Co to znaczy ze silnik byl uszczelniany ?
A jaki olej silnikowy Twoja Carinka piła i czym jest w tej chwili karmiona ?
  
 
No nie wiem ojciec tym jexdził i cos tam mi kiedys mówił ale ja juz nie pamietam Jeździ od jakiegos czasu na mobil 1. 5w50
  
 
Codziennie widze ten licznik siooski z tym nie codziennym przebiegiem i nie wierze... a jednak. Tyle najechane, a moj Gromiasty mu nie daje rady ale widze go pochwaliles sie ze masz power rure od Forda hehe

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
HEhe nie chwaliłem sie Ale chyba będe musiał
  
 
Tu Cie mam ja tam mam przebieg budy 272.000 silnik jakies 140.000 i sama rdza

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
Looo tam ale zapierd...
  
 
Ja posiadam Carine E kombi 1.6 4a-fe z 93 roku... Od 2004 roku w polsce i w 2005 roku założona instalacja gazowa..... Jak kupywałem od taksiarza (22.10.2008 ) miała 411 tys. km obecnie mam 415 tys. i z tego co mówił mi poprzedni właściciel silik nie był remontowany... fakt faktem oleju ubywa jak na mój gust trochę za dużo i płycn chłodniczy gdzieś znika ale odpala bez problemu (chyba że rozładowany aku) i śmiga nieźle.... Czekają mnie jeszcze przy niej lekkie remonty i wydatki bo trzeba trochę z zawieszeniem powalczyć ( drobne rzeczy) no i chcę silnik przejżeć z powodu oleju i płynu chłodniczego. Jest po przejściach bo tylna klapa zmieniana była i widnieje na niej oznaczenie 2.0 heheh i po głębszym przyjżeniu się widać że z prawej strony u przodu miała coś niewielkiego bo reflektor lekko uszkodzony i zderzeak na nie wszystkich zatrzaskach się trzyma.

[ wiadomość edytowana przez: tomoplw dnia 2009-02-03 10:00:19 ]
  
 
Mojej jutro pęknie 640
  
 
W naszej firmowej Cari Kombi przeskoczyło 300 tyś
  
 
Cytat:
2009-02-28 21:43:10, siooska pisze:
Mojej jutro pęknie 640


Łaaaaaaaaaał a jaki silniczek jeśli można zapytać?
  
 
3s-fe
  
 
Byłem w ASO ostatnio swoją Cari i wyszło ze teraz ma gdzies około 457 000km (auto serwisowane caly czas przez poprzedniego wlasciciela w ASO) . Wynik nienajgorszy i w/g mnie całkiem realny patrzac po samochodzie i stanie w jakim go kupiłem kiedys. Ale wazne ze na liczniku jest o ponad 200 000km mniej i to mi poprawia humor bo nie widze tego przebiegu który niby ma na codzień .

Za to druga Cari bordowa nie ma jeszcze 100 000km i jeszcze jej troche brakuje do tej setki a wiec dobrze jest .
  
 
Witam!
Mojej Carinie E wybiło 280.000 i mam nadzieję drugie tyle nią zrobić
  
 
Ja ostatnio pare dni temu dodajac i odejmujac przebieg jaki zrobil do tego który zostal ustalony wyszlo mi ze auto ma juz 502 744km. Nie wiem gdzie tyle nabite zostało od ostatniego odczytania przebiegu ale ostatnimi czasy wiele osob nim jezdzi to moze nakręcili gdzies . Co dzień to auto jezdzi i to nawet w trasy dośc spore , tylko ze nie ja niestety nim jezdze... Ale co najwazniejsze jeszcze jezdzi i ma się mechanicznie nie najgorzej.....

Dodam ze moja carina juz wygląda kiepsko odkąd uzytkują ją inne osoby prócz mnie ale co zrobic.... Wypierdziany głosny wydech (a własciwie rozwalony tlumik o coś i rozdarty dlatego głośno chodzi ) , maska z przodu pomalowana podkładem bo podobno "wanną" cofał ktoś i najechał na stojaca carinę więc trzeba było podszpachlowac ja i jakos to zabezpieczyc to poszedł czerwony podkład, pedał gazu sie zacina , ale jeszcze jezdzi i to najwazniejsze. Ostatnio nawet wszystkie zmiany oleji i filtrów przeszla .


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2010-01-11 18:50:09 ]
  
 
Ja kupiłem w październiku Cari 96 rok, 4A-FE, miała przebieg 221 tysięcy ;p. Przebieg raczej autentyczny, autko od pierwszego właściciela . Tylko rozrząd wymieniłem zapobiegawczo ;p. Ogólnie ładnie pracuje
  
 
660.000
  
 
Mojej w tym tygodniu pokazalo sie na liczniku
  
 
no i juz mam prawie 297 tys... niedługo będzie 300...
  
 
Carina E 2.0 360 tyś. rocznik 1996 i nie narzekam!!!