Licznik postow i gwiazdki - decyzja uzytkownikow

Ankieta: To co robimy z tym fantem?
przywracamy gwiazdki
zostawiamy tak jak jest teraz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przed zmianami na forum istnial licznik postow pod avatarkiem oraz gwiazdki symbolizujace "zaangazowanie" uzytkownika w zycie na forum. Przez pewien czas liczniki te zniknely, i tu pytanie do was - czy podobaly sie wam one i chcecie, by wrocily czy tez wolicie tak, jak jest ?
  
 
No to ciekawe ile np. taki forumowicz z 2 tysiącami postów będzie miał gwiazdek jeśli opcja ich przywrócenia zwycięży. Będzie wyglądał jak tow. Breżniew u szczytu... cała klatka zajęta
  
 
Cytat:
2003-01-26 15:04:32, WilK pisze:
No to ciekawe ile np. taki forumowicz z 2 tysiącami postów będzie miał gwiazdek jeśli opcja ich przywrócenia zwycięży. Będzie wyglądał jak tow. Breżniew u szczytu... cała klatka zajęta



Proponuję zrobić tak jak na Allegro, czyli wprowadzić kolor gwiazdek
  
 
Już widzę mundur klubowy z metrowymi pagonami na których są dziesiątki gwiazdek naszego wodza
Ja myślę ,że przecież my nie piszemy postów dla gwiazdek , więc są one zbędne
  
 
Raczej nie . Nie piszemy tu dla gwiazdek
  
 
gwiazdki sa w profilach wiec i tak wiadomo ile kto pisze co jest niejednoznaczne z tym czy napewno to co napisano dla tych gwiazdem miało wieksze znaczenie czy to tylko bla bla bla
  
 
Jak gwiazdki wrócą na widoczne miejsce znów pewna część osób będzie pisać dla samych gwiazdek.
  
 
Otóż to - zostawmy gwiazdki tam gdzie są. Ci, którzy sobie je upodobali, mogą sobie oglądać między jednym a drugim postem swój profil, a przeciwnicy nie będą musieli ich oglądać przy każdej wypowiedzi.
  
 
Zdecydowanie bez gwiazdek.

Gwiazdki dla gwiazdorów.

pzdr.
  
 
a może w formie opcji, jak fotki. ktoś chce to ma gwiazdkę, a nie to cały gwiadozbiór.
  
 
Gwaizdki były powodem drukowania dla samej pisanini. Jestem na NIE. Nikomu to niepotrzebne do szczęscia, a jeśli ktoś koniecznie chce wiedzieć ile kto pisze postów to zawsze sobie nich zobaczy w profil
  
 
Rowniez uwazam ze gwiazdki powinny pozostac tam gdzie sa, spamerstwo i tak sie szerzy a jak bedzie jawnie widoczne to az strach pomyslec co sie bedzie dzialo.
  
 
Witam!
Panowie, już sie przecież działo.....szału można było dostać na forum od ilości nowych postów, co godzina była cała strona, niektórzy jak maniacy nabijali sobie gwiazdki. Ważne posty uciekały szybko gdzieś na 3-4 stronę. Po zmianach na motonews i zniknięciu gwiazdek, powiem szczerze, uspokoiło się, ludzie piszą normalnie, logicznie i rzeczowo, zniknęły posty typu " no, no, on ma rację !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!", "tak on napewno ma rację....", itp. - przecież to była paranoja.
Uważam, że gwiazdki są zbyteczne (tu czytaj wypowiedzi poniżej).


Pozdrawiam

Robert
  
 
Cytat:
2003-01-27 10:02:09, Res pisze:
(tu czytaj wypowiedzi poniżej).


albo powyżej - wszystko zależy od tego kto jak ma ustawiony tryb przeglądania forum
  
 
Wydaje mi się że gwiazdki są zbyteczne. Nie oszukujmy się... wszystcy wiemy po co ta strona powstała i czemu ma służyć, a gwiazdkę to sobie można nakleić np. na swoje auto, a później zacząć je kolekcjonować. Moim zdaniem to niepotrzebne, pozdrawiam undefined
  
 
uwazam , ze sa niepotrzebne.
I tak widac kto jest mniej lub bardziej aktywny, a do tego sa jeszcze opisy typu " nowy" i "staly bywalec"
starczy.... .
  
 
Ja ze swojej strony napiszę tak: znamy się na naszych forach dość dobrze i jak dla mnie to wystarczy. Nie konieczne są gwiazdeczki, punkciki...
  
 
Temat gwiazdek zostawmy może do dyspozycji moderatorów, jak chcą na moderowanym przez siebie forum mieć gwiazdorów to heja bazyleya, ja na e'speradowym wolę jak ich nie ma
  
 
Witam,
Powiem krótko....

RZADNYCH GWIAZDEK TUDZIEŻ INNYCH DUPERELI !!!

Pozdrawiam
  
 
rowniez uwazam ze gwiazdki sa zbedne

pozdrawiam
Bartek