DZIAŁ ---- ASTRA - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Krotkodystansowy test Astry II 1.4 16V - przebieg 4300km

- skrzypi fotel kierowcy
- skrzypia plastiki gdzies w okolicy srodka deski rozdz.
- stuka cos w drzwiach kierowcy
- zepsulo sie sterowanie radia w kierownicy
- szarpie na dwojce przy 1500-1800obr/min
- wyraznie wyczuwalne na kierownicy bicie kol
- zepsul sie zamek bagaznika

OT German high tech...
  
 
1,7 ISUZU to fajne silniczki i trwałe ale niemożna ich przegrzać, bo go szybko szlag trafi.
  
 
mam pytanie ile moge szarpnac kasy za orginalne felgi do opla aluminiowe w ksztalcie gwiazdy 6 ramiennej ! 500zl?? czy wiecej stan dobry to felga z zakrytymi srubami z gury dzieki !
  
 
Witam
Też się przyłaczam do astrowiczów
A jeśli chodzi o wcześniejsze pytanko o Astre 1.7 to jest jeszcze Oplowski silnik z turbodoładowaniem 68 koni(ków)
takim jeżdże
pozdrawiam
  
 
Witam.

Jak w tytule mam kilka pytań:

1) czy gdzieś moge dostać informację na temat przełożeń w Astrze 1.4 8v, 16v, 1.6 16v ? Szukałem i szukałem ale nigdzie na to nie natrafiłem.

2) czy do Astry 1.4 16v da się założyć sprzęgło od któregoś mocniejszego modelu?

3) jakie jest przyspieszenie do "setki", bo w różnych źródłach jest 11,9 lub 13 sek. Nie jest to super ważna informacja, pytam z ciekawości.

Będę wdzięczny za każde info.
Pozdrawiam.
  
 
czesc mam pytanie , czy kotś z was wie czy można wstawić chip do astry 1.4 8V (wtrysk jednopunktowy) , ile to może kosztować i czy jest wogle sens dokonywać taką modyfikacje.
  
 
Sens chyba jest.U mnie w corsie ECO 1.4 8V ze 60 KMów dawał sporo ale ja miałem wersje zamuloną przez producenta z dużą rezerwą.To zależy czy masz też równie zamuloną wersje.Jeśli tak to po założeniu czipa byłbyś zadowolony.A cena ...do corsiny był po 1.400.
pozdrawiam...
  
 
czesc mam nastepujący problem,zauważyłem ostatnią że z przednij cześci samochodu dochodzą jakieś dziwne odgłosy ,ale tylko wtedy gdy na podwórku jest zimno, jak jest ciepło odgłosy znikają. Słyszałem od kilku osób że to amortyzatory mogą namarzać,ale nie zauważyłem żeby amortyzatory pracowały inaczej niż zawsze. Może ktoś wie jaka może być tego przyczyna..?.jeśli tak to prosze o pomoc.
  
 
pozdrawiam wszystkich użytkowników opla astry !!!
  
 
Pozdrówka dla wszystkich!

1.7 TD 68KM nie jest taki muł za jakiego go mają.
A graty do tego klekota są tanie co również sie liczy
  
 
cześć czy ktoś z was mierzył może rzeczewiste przyśpieszenie o 0-100km/h,w oplu astrze 1.4 8V (60KM),szukałem danych w różnych ksiązkach i każda pisze że astra od 0-100km/h rozpędza się w 16,5 sekundy,według mnie jest to wynik zawyżony,u siebie nie mierzyłem dokładnie przyśpieszenia ale szacuje je na około 13-14 sekund,skoro zostawiam lanosy z tyłu to hyba nie jest jeszce tak żle jak piszą. pozdrawiam wszystkich posiadaczy opla astry!!!
  
 
Witam!
Mam do Was pytanie: czy ktos nie ma do sprzedania wentylatora chlodnicy z Astry2? Moze byc spalony, bo potrzebuje samo smiglo. Zmielilo sie podczas startu w rajdzie i poszukuje takiego samego. Moze ktos mial awarie i zostal mu stary wentylator w garazu?

Wentylator jest o tyle charakterystyczny, ze montowany jest przed chlodnica i jest bardzo cienki (ok. 75mm).

Prosze o pomoc, bo w sobote mam rajd Mazowiecki, a nie mam wentylatora.
Wszelkie wiadomosci prosze na priv, bo codziennie jestem na Motonewsie i na pewno odbiore.

Z gory dziekuje!
  
 
Bry Panowie - no i Panie

mam Asterkę GT z 93 roku - no i pytanie : czy mając szyberdach otwierany ręcznie , można zamontować elektrykę ?? to samo dotyczy opuszczania szyb w drzwiach ...może ktoś to robił ?



Pozdrawiam - dajcie znać w temacie
  
 
Cytat:
2004-05-06 14:39:09, sobOl pisze:
Bry Panowie - no i Panie

mam Asterkę GT z 93 roku - no i pytanie : czy mając szyberdach otwierany ręcznie , można zamontować elektrykę ?? to samo dotyczy opuszczania szyb w drzwiach ...może ktoś to robił ?



Pozdrawiam - dajcie znać w temacie



Wszystko się da, np. szyber możesz zamontować od elektryczny od innego modelu np "senatora" (znajomy tak robił) przekładasz sam ten plastik z klawiszem i silniczek, podłączasz do napięcia i cieszysz się z elektrycznego dachu, jeśli chodzi o elektryczne szyby to koszt samych przednich to jakieś 400 do 500 zł ( w skład wchodzi sterowanie (klawisze w oryginalne miejsca) i całe mechanizmy podnoszenia szyb łącznie z silniczkami - gdzieś miałem stronę firmy co robi ten cały komplet, jak znajde to podam
  
 
ja slyszalem ze gdzies w gda zakladaja elek szyby za 200zl za 2 szyby....gdzies w oliwie w wulkanizacyjnym cena dobra...oby prawdziwa
  
 
Dzięki Panowie

gdybyście znali adresik takiego SALOONU gdzie 'uzbrajają' drzwi - byłbym dzwięczny


P O Z D R O ze Słupska
- mało nas w tym mieście -

  
 
Mam pytanie co do deski rozdzileczej typu Digital. Czy można ja bez problemu zamontowac w Astrze? Jaki jest tego mniej wiecej koszt? Jakie są wskazania na odnośnie kilometrów na takim wyświetlaczu: czy tyle ile ktoś przejechał swojim autem z takimi zegarami, czy można ustawić te zegary na rzeczywisty przebieg samochodu?
  
 
Witam

Mam pytanko: w ktorym miejscu konstruktorzy schowali komputerek w astrze ??
  
 
A moze ktos wie gdzie mozna znalezc szablony bialych zegarow do wydruku do Astry F te bez obrotomierza ???
  
 
Zajrzyj tutaj
Pare złotych chcą, ale wyglądają dosyć profesjonalnie,
Pzdr,