KUPIĘ - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie
Szukam napędu linki prędkościomierza z 15 zębami - pochodzi z Calibry/Vectry turbo (skrzynia f28 ) -
może być również z innego Opla aby miał 15 zębów.
Jest to element oznaczony nr 1 na poniższym rysunku.
numery katalogowe part no :92031266 , Kat no: 7 24 413





[ wiadomość edytowana przez: Allll dnia 2008-04-21 20:09:12 ]
  
 
dla znajomego tanio, dobra głowicę do benzynowego 2.0 16v
  
 
Szukam błotników przednich do Senatora B najlepiej srebrne,chłodnicy wody,wtyczki do włącznika klimy (lub całą instalacje przednią ,jeśli jest osobno)
W przystepnych cenach.
  
 
Kupię półkę pod schowek - kolor siwy/szary - wawa i oklice do ~60km
  
 
No ja szukam tego samego tylko że czarny kolor
  
 
krótsze cięgno- drązek z mechanizmu wycieraczek do opla vectry A.
chodzi mo o ta częśc w którą wchodzi kulka z innego drązka.

nie wiem jak to opisac ale jak ktoś wie o co chodzi to sie kapnie
  
 
Cytat:
2008-05-19 17:32:59, _Arti_ pisze:
krótsze cięgno- drązek z mechanizmu wycieraczek do opla vectry A. chodzi mo o ta częśc w którą wchodzi kulka z innego drązka. nie wiem jak to opisac ale jak ktoś wie o co chodzi to sie kapnie



Podaj tylko długość cięgna i średnicę kulki bo mam nówkę zamawianą według numeru katalowego i niestety długość się zgadza ale nie pasuje średnica kulki.
Czekałem na dostawę ponad 2 tygodnie i okazało się że dooooopa.
Starą naprawiłem poprzez nawiercenie główki i zastosowaniu podkładek.
Teraz cięgno leży bezużyteczne i oddam po cenie zakupu /27,80 PLN/
  
 
Cytat:
2008-05-24 20:25:56, Slawekp pisze:
Podaj tylko długość cięgna i średnicę kulki bo mam nówkę zamawianą według numeru katalowego i niestety długość się zgadza ale nie pasuje średnica kulki. Czekałem na dostawę ponad 2 tygodnie i okazało się że dooooopa. Starą naprawiłem poprzez nawiercenie główki i zastosowaniu podkładek. Teraz cięgno leży bezużyteczne i oddam po cenie zakupu /27,80 PLN/



dzisiaj zmierze i zapodam moze foto czy oby to na pewno to, a jutro z rana zamieszcze na forum
  
 
Cytat:
2008-05-24 20:25:56, Slawekp pisze:
Podaj tylko długość cięgna i średnicę kulki bo mam nówkę zamawianą według numeru katalowego .........



oto fotki:






  
 
Kupie Opla Mante z lat 70-tych, starszy model na okraglych lampach przod i tyl. Info na priv,lub 601-257-890 lub Opla Gt )
  
 
Kupie Opla Mante z lat 70-tych, starszy model na okraglych lampach przod i tyl. Info na priv,lub 601-257-890 lub Opla Gt )
  
 
Kupię taki oto element:

czyli sprawny wkład wraz z obudowa i KLUCZYKIEM do klapy bagaznika Opla Kadetta E. Jesli ktos ma cos takiego do sprzedania to najlepiej na maila smiglo27@o2.pl
  
 
kupie do opla ascony C klamki wewnetrzne i zewnetzrne oraz stacyjke. przydaly by sie tez zamki jesli ktos ma
  
 
Szukam instalacji do Senatorka B z klimą .Konkretnie to co pod maską i kokpitem.Normalka że jak najtaniej.
  
 
kupie plastykową rurkę nawiewu ( kanał) do opla vectry A . prawa strona.
a dokłądnie to co doprowadza powietrze z centralki nawiewu do prawej kratki.

pilne
  
 
Witam!

Kupię silnik 18e. Nie koniecznie w całości Tak naprawdę interesuje mnie z niego kompletna głowica i kolektor dolotowy oraz ew. sam blok.
  
 
kupie silnik do senia a: 3,0 e lub 3,0 ne, silnik musi być w aucie z mozliwością odpalenia/ sprawdzenia kompresji
info 793-398-699
  
 
Witam. Kupię Alternator do Opla Astry 1.4 8v 97 rok ma ktoś może na sprzedaż? Proszę o info na priv albo na numer telefonu 506 666 070.
  
 
pilnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kupie aparat zaplonowy do ascony C 1,6S (aparat bosch)

prosilbym o kontakt na mail: katz@wp.pl[addsig]
  
 
Witam!

Kupie Vectre B. Musi być:

- kombi
- z gazem
- z relatywnie małym przebiegiem

Reszta to kwestia do uzgodnienia. Kontakt: yaqb@op.pl