Witamy na naszym forum ! Jesteś nowy ? - Przywitaj się ! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fajnie macie, prawie wszyscy z Krakowa...
  
 
Cytat:
2004-03-03 12:45:39, zoom pisze:
Witam Kavon`a jak najbardziej Mialem okazje ogladac jego laciate autko ;D Szkoda ze Cie nie bylo na ostatnim Rallyie Krakow na zajezdni bo bysmy pokazali co ryśki potrafia


Ja bylem na ostatnim RallyKrakow, zawsze jestem ale niestety jeszcze bez auta. Ciebie widzialem, ale nie rozumiem dla czego nie startowales??
  
 
Za pózno przyjechalem i nie chcieli mnie juz zapisac No ale czesto odwiedzam zajezdnie czy to na krecialokach F&F, FSO lub RallyKrakow, wiec moze sie stykniemy tam kiedys

Trzeba pokazac gdzie tkwi sila
  
 
to jak cos wyslijcie do mnie na gg wiadomość albo na koma zooma ma to też wpadne i pokaże mojego nowego starego gruchota
Dziś wydech naprawiam, tz łatam, wymątowałem cały i sie bawie, ale dziur
  
 
Wywal tlumiki : Fajnie mruczy. Ja tak mam.. mam tylko koncowy KM`a DTM Zresszta widac go na fotce
  
 
Wszystko pięknie ale niemam co wywalić, to tylko puste puszki bo tyle w nich zostało, a itak fajnie mruchy
Zagłośno było z przodu, dwórurka i rura pod autem do pusze sie rozszczelniła i troche basowało
Przyokzji pomalowałem lewe felgi, teraz git wygladają i zaciski tarczy oraz bębny na red szkoda tylko ze mi sie zaw z tyłu rozpada odbojnik który odbija resor jak sie zabardzo dociśnie troche wpadł bdo belki podłużnej w tym miejscu przerdzewiałej, dramat
No ale cóż, poradze sobie
  
 
Ale mi sie to podoba, rośniemy w siłę.
No to tak koledzy klubowicze, poznajcie nowych członków ostatnio przyjeci to danek13, kimsom, Dziadeek
Jest już na13
Panowie witam w naszych szeregach
  
 
witam nowych klubowiczów i zapraszam do wsp ółpracy
  
 
Tak współpraca wskazana
  
 
Nom. witamy wszystkich.. tylko dlaczego większość z południa polski?? moze troche z zachodu by się klubowiczów znalazło..

Pozdro
  
 
Ja tam sie ciesze, juz planujemy z zoomem mały spocik małopolski Dziś spotkałem 2 ryśki wkraku i zostawiłem karteczki za szybą, jest gites, moze sie przyłaczą tylko czekam na odpowiedz... hehe
Robi sie ciekawie
  
 
SPot to niezly pomyusl Choc moim szrotem to wstyd sie pokazac bo mialem dzis gonga i troche mi zmasakrowalo swiatla ,grilla , zderzak i blotnik ale z ubezpieczenia sie wezmie i odnowi
pozdrawiam .
  
 
ubezpieczenie to podstawa ale ryśka szkoda
  
 
Ubezpieczenie ubezpieczeniem.. ale teraz bedzie walka o czesci (świeczka ite sprawy).. no.. ale trzeba byc dobrej mysli.. kto szuka ten znajduje
  
 
Dzwonilem do WARTY i przyznali mi 1100zl szklo do lampy kupilem od duzego fiata i przykleilem na silikon i mi koles dzis podbil badanie techniczne.. Ale juz nie mam ochoty wiecej zaciskac zebow i czekac az rysiek wreszcie sie zatrzyma na kims lub na czyms
  
 
hehe.. a wiecie co to droga hamowania??
to ślad zostawiony na asfalcie od chwili wduszenia hamulca do chwili trafienia w przeszkode..
  
 
hehe dobry patent na zamocowanie lamp podwędze i kiedys podsylikonuje bo coś mi latają 2 lampy jedna mała i jedna duża, dałeś mam nadzieje taki na wysową temp? wiesz lampy sie lubią bardzo grzać

P.S.
ten wątech chyba juz zatracił swój pierwotny harakter
  
 
Wracajac do tematu wątku mam przyjemność powitać nastepnego klubowicza. Witam schab
schab mi napisał ze jest był użytkownikiem róznych ritmiaków w czasie ostatnich 15 lat i dalej ma ten ze wspaniały pojazd
Kazdy ritmo maniak jest mil widziany a taki z 15 letnim starzem to już nie mam pytań
Zycze miłego klubobrania i bez awaryjności.
Ktoś wie jak samemu usunąć pękniecie? bo jeszcze za zimno na zmiane szybki mozna prużniowo ale niemam sprzetu, może wcieranie jakiegoś środka pomoże na zamaskowanie paskudnego pęknięcia na 5 cm. AAAAA bo mi mandat wlempią, narazie ryś stoi w garazu
  
 
hm.. niestety sposobu na zamaskowanie nie znam..
ale na policje mozna miec sposob.. otwieasz okno i łokiec na zewnątrz wozisz
  
 
Witam jak najbardziej nowego klubowicza