No właśnie - nie działa no

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No witam Problem już został poruszony ale pozostał bez odpowiedzi.
Loguje się, wpisuje użytkownika, hasło, ok, pojawia się monit, że jestem zalogowany, klikam w linka do ustawień profilu a tu znowu wyskakuje ekran logowania.
Próbowałem "chwilowo" wyłączyć firewalla żeby nie przeszkadzał ale nic to nie dało
Jeżeli ktoś już to przerabiał to niech pomoże bo to zdecydowanie "utrudnia" korzystanie z forum
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.
  
 
moze usun ciasteczka i sprawdz wtedy ....
  
 
Usunąłem i nic ...... chlip ...... za każdym razem informuje mnie, że jestem "zalogowany" i "offline" po czym za każdym razem, gdy chcę przejść do ustawień profilu to wyrzuca mnie do strony głównej jako "niezalogowanego" i tak w kółko ....
  
 
Hmmmm kolejny objaw .... próbowałem się zalogować na chweilę do chata i też nici - wpisałem nicka i hasło i wyskoczył napis, że hasło lub login jest nieprawidłowy.... ??!!
Mogę dodawać posty, więc w tej kwestii hasło jest przyjmowane...., ale chat już go nie uznaje ?!
Może coś jest nie tak z hasłem ?!
Kogo mogę poprosić o przyznanie i przesłałnie mi kolejnego hasła bez zmiany loginu ??
Może to coś pomoże
  
 
Wchodzac na czat mozesz wpisac obojetnie jaki nick i na tymczasowym wchodzisz.
Gdy chcesz miec stały to wchodzisz na czat na nicku tymczasowym, klikasz z prawej strony na "Polchat - czat na maxa" i tam rejestrujesz swojego nicka.
 
 
Problem rozwiązany:
- Logowanie wymaga:
a) odblokowania tzw "wyskakujących okienek"
b) odblokowania cookies

NoSeK - Wielkie dzięki za pomoc !!

Temat można zamknąć.