CENY, KOSZTY - czyli ile - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wlasnie szlag trafil pasek klinowy ktory zakupilem w listopadzie 2 kkm nawet nie zrobil i juz mam z niego 2/3 szerokosci bedzie reklamacja a Dayco to podobno takie dobre paski robi...
pozdr.
M.
  
 
ile za modoł do 405 1.6 ?? i czy jakies inne podchodza??? bo bym sobie wymienił bo w sumie nie wiem ile on ma nie fajnie by było zeby go slag dzies na trazie trafił :|
  
 
wymiana cyliderka prawy tyl + czyszczenie calosci po wycieku + naprawa i regulacja ręcznego = 240PLN serwis sieci AutoCrew

**zapomnialem dopisac : szczeki tez mam nowe.. **

wczoraj bylem na badaniu i mialem:
skutecznosc hamowania:
lewy tyl 1.19kN ----------- prawy tyl 0.10 kN
rozbieznosc jakies 80%

dzis zrobilem i mam juz przegladzik


pozdrawiam


-----------------------------
106'96 Sketch czyli 954/45

[ wiadomość edytowana przez: krzys_ka dnia 2005-12-22 22:17:28 ]
  
 
Cytat:
2005-12-09 18:51:01, krzys_ka pisze:
wymiana cyliderka prawy tyl + czyszczenie calosci po wycieku + naprawa i regulacja ręcznego = 240PLN serwis sieci AutoCrew



ale drogo... Ja za wymiane tego samego cylinderka zaplacilem 130 zl (co prawda nie robilem wtedy recznego)

Ale za to dzis zrobilem:
-wymiana oleju
-wymiana filtrow (powietrza, oleju, paliwa)
-wymiana paska klinowego
-wymiana plynu chlodzacego
-wymiana linki recznego (+regulacja)
-przetoczenie bebnow hamulcowych
-wymiana szczek
-wymiana lewego cylinderka (tak przy okazji, prawy wymieniony to i lewy wymienilem)
-ogolne sprawdzenie autka
Razem: 520 zl
Mialem jeszcze wymienic olej w skrzyni biegow ale po sprawdzeniu oleju doszlismy do wniosku ze narazie nie trzeba (olej czysciutki) Moj Lewek jest baaardzo zadowolony z dzisiejszego zabiegu
  
 
ja za cylinderek z przewodem i plynem placilem tez mniej... drogo drogo....
  
 
silnik 1.9 DW8

firma SQUAD w Krakowie na Matecznym

filtr oleju 21 PLN
kompletny rozrzad 268 PLN
robocizna jeszcze nie wiem
ale kupie jeszcze u nich swiece zarowe za 35 PLN sztuka
pozdr.
M.
  
 
Siłownik centralnego zamka do prawych tylnych drzwi Peugeota 206 '99 to wydatek 265PLN w ASO (używana część praktycznie nie do dostania na złomowisku i w dodatku ten element występuje w różnych wariantach, a zatem ciężko coś dobrać z używanych żeby pasowało).

Klocki hamulcowe do 206 1,4- Ferodo DS Performance FDS1378 kosztowały 230PLN (w końcu auto normalnie hamuje )

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2006-01-17 19:11:21 ]
  
 
cztery swiece zarowe BERU koszt jakies 50 zlotych sztuka
i robocizna za wymiane rozrzadu oleju filtra i swiec zarowych 200
pozdrawiam
M.
  
 
Uwaga na ceny tlumikow podawane w sklepach.
Jak szukalem do swojego Peugeota 406 tlumikow to ceny za komplet (srodkowy i tylny) wahaly sie od 400 do 1000 zl (jakies szalenstwo).
Okazuje sie jednak, ze mozna kupic polskie tlumiki firmy PolmOstrow. Komplet kosztuje okolo 170 zl (85 zl za element).
Ja wlasnie wymienilem. Sa super jakosci i swietnie wykonane.



Wiec nie dawajcie sie nabierac na drogie ceny podawane w sklepach.

Tutaj podaje adres sklepu, ktory nie zdziera skory (ceny jak u producenta). Tylko dochodzi 20-40 zl za przesykle kurierska.
Mimo to polecam ich bo sa konkretni

PUH "FENIKS" Maciej Kaczor
27-600 Sandomierz
ul. Zawichojska 13

Tel. 015 833-25-55 od 8:00 do 18:00

  
 
zajebane szczeki hamulcowe i to nie jakies tam ferrodo tylko zwykłe plugastwo uwaga..100zł oczywiscie do 405 sedan.. do breaka drozsze.. bo własciwosci cierne inne... zaaaaje fajnie... a bagnetu oleju nigdzie sie nie dostanie w sklepie...
  
 
mechanizm wycieraczki szyby tylnej partner wydlubany z rozbitka koszt 150 zeta
pozdr.
M.
  
 
belka partner zalozone teflonowe tuleje robota plus material 900 do tego amortyzatory KYB - 300 do tego poduszki pod belke za 120...
  
 
Termostat WAHLER do 206 1,4 benzyna- 25PLN
  
 
Wentylator chłodnicy do 206 1.4 kosztowal mnie w ASO 307zł,a na allegro widzialem za 305zł+ koszt pszesyłki.
  
 
Regeneracja beliki w 405 czesci + robocizna = 600zl. fachowa robota, zawieszenie teraz sprawuje sie jak nowe. Zambrow