Jazda po lodzie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
BTW: Chrostek - wypier**ol te ultra super tunder viperskie tuningowe kołpaki firmy jacky motor-ulrta spediction tunig co?




ale sie Stasiu zagotowałeś narazie jezdze na zimówkach wiec sa i kołpaki jakie są, na lato będą inne felgi i nie będzie plastiku, a puki co ja nim jezdze, pozdrawiam!
  
 
slyszalem o gosciu ktury jechal na skruty po lodzie , traktor odmuwil posluszenstwa gosc wrucil na piechote .
rano wytrzezwial i bal sie go sciagnac - musial znowu dac w palnik i wowczas bez obaw wrucil po niego .
a tak na powaznie małolaci z klubu gokardowego pod okiem instruktorów na plytkim i dobrze zmrozonym jeziorku smigaja na kolcach w 20-sto osobowych grupach .
jednak waga 1 zawodnika z jego sprzetem to ok 100kg .
  
 
Cytat:
2005-03-20 00:04:55, stasiu pisze:
no i chuj



też tak mówie jak słysze gdy ktoś wpadnie.
  
 
Cytat:
2005-03-20 16:25:18, jar128 pisze:
slyszalem o gosciu ktury jechal na skruty po lodzie (...)


Tak sie wszystko zawsze zaczyna - jeden słyszał, opowiedział drugiemu i trzeci już dostaje zupełnie inne info. A ja rozgryzłem ten temat - to jechał Polody, a nie że jechał po lodzie
  
 
tez przekreciles!
jechal po kondomy ale wrocil z lodami bo sie nie mogl oprzec
a ci co go widzieli powiedzieli ze jechal Polody
  
 
Cytat:
2005-03-20 16:25:18, jar128 pisze:
a tak na powaznie małolaci z klubu gokardowego pod okiem instruktorów na plytkim i dobrze zmrozonym jeziorku smigaja na kolcach w 20-sto osobowych grupach . jednak waga 1 zawodnika z jego sprzetem to ok 100kg .



jestem pelen podziwu
  
 
widziałem tych małolatów na gokartach bo raz zamuwili pizze i prosili żeby ją dostarczyć na staw w sopocie... ja byłem mega zdziwiony jak ich zobaczyłem... normalnie wyścigi se robili słupki i wogle... ja bym się bał wejść na takie coś... a oni normalnie śmigali... boshe ale zabawa ogólnie fajna na gokartach
posssdro
  
 
oni tak od rana nocy - jedza snieg popijaja bezyną .
  
 
idealna pogoda

(nawet się filmy pojawiły)
  
 
wymarznięty kotlet

jezioro Krzywe
  
 
jezioro K
  
 
10.02.2012.
sprzed paru dni
  
 
maluch na lodzie
  
 
Tytuł strony

Tytuł strony

[ wiadomość edytowana przez: tomek12335 dnia 2012-02-14 14:19:18 ]
  
 
film o którym było na początku
gokardy na lodzie