[Tazz] READY NA SEZON LETNI - NOWY ZAWIAS :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja na BOGA bym jedno zmienil - czerwony trojkat pod lusterkiem powienien byc czarny - optycznie go duzo obnizy!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
A co do zawiechy - miałem kiedyś resoraka - podobnie wyglądał jak go przypadkiem rozdeptałem. Ludzie jak wy na czymś takim jeździcie po polskich drogach??? Czy może macie autostradę z domu do pracy a weekendy spędzacie na torach.


jak jeżdzimy??normalnie-oczy szeroko otwarte,relanium na bocznych drogach i jazda ,a co do autka to teraz wygląda duuuzo lepiej niz za czasów zawiecha rodem z jeepa
  
 
hahahah... to byl gazik
  
 
Tazz gratsy. Auto kozakos . Przy takiej glebce, to nawet na 15" wygląda świetnie. Gratuluję.
  
 
... tazz ... nie powiem ... wygąda spox ...... nie tylko saamochód ... ale i gleba tesh ..... ......
  
 
A mi podobajś się trójkąty w kolorze nadwozia. Sam bede lakierował tak lusterka
Jak otwiera się takie drzwi jak siądzie akumulator ?
  
 
Narazie to prowizorka, ale ma byc oddzielne zasilanie do zamkow. Nio teraz jak siadzie albo padnie bezpiecznik to jush niestety umiem wyciagac tylna boczna szybe
  
 
faajnie usiadł, naprawdę wiele daje wizualnie gleba w autku zrobionym na gładko. Czekam na następne efekty Twoich prac, pozdro
  
 
... hehe ... tazz ... nauczysz mnie tego .... ...... a ja Ci pokarze jak przez rure wydechową wchodzi się do auta .....
  
 
tazz......powiem CI teraz szczerze....chociaż nie jestem zwolennikiem gładkich aut, ale na pierwszej fotce bardzo mi się Twój essik podoba.....z przodu zrobiłbym jeszcze czarne wkłady lamp i delikatny hokej pod zderzak......za to z tyłu jak dla mnie jeszcze dużo brakuje....zderzak zender, czarne lexusy i jakoś porządnie zamocowac tablice.....aha i jeszcze dałbym spoiler na dwóch nóżkach oryginalny na klapę i koła conajmniej 16".....wtedy jak dla mnie essik byłby naprawdę wypasiony całkowicie.....

hehe...to tylko moja wizja oczywiście
  
 
niop sporo sie pokrywa z moja wizja ale mogles nic nie mowic o lexusach bo to miala byc niespodzianka hihihi zender tak hokey owszem ale nie wiem od czego bedzie pasowal a felgi to jush wiesz... jak zmienie to po blacharce nadkol na 18ki
  
 
Cytat:
2005-03-21 23:35:53, Tazz pisze:
niop sporo sie pokrywa z moja wizja ale mogles nic nie mowic o lexusach bo to miala byc niespodzianka hihihi zender tak hokey owszem ale nie wiem od czego bedzie pasowal a felgi to jush wiesz... jak zmienie to po blacharce nadkol na 18ki


jedyny słuszny hokej do mk7 do laguna albo espace....zależy czy chcesz niższy czy wyższy
  
 
to o takie cos od reni nie bedzie mi trudno rozumiem ze espasik jest nizszy
  
 
Cytat:
2005-03-21 23:43:13, Tazz pisze:
to o takie cos od reni nie bedzie mi trudno rozumiem ze espasik jest nizszy


tak.....espace jest niższy i to sporo.....wygląda moim zdaniem super.....baks miał w swoim mk7......polecam......
  
 
Co do heokejów, moim zdaniem najładniejszy jest od Golfa 3
  
 
Cytat:
2005-03-21 23:57:15, Cioska pisze:
Co do heokejów, moim zdaniem najładniejszy jest od Golfa 3


tu się zgodzę....ale pod warunkiem że założysz go do mk5/6.......bo mk7 ma więcej krągłości.....i do niego golf3 będzie zły....a laguna/espcae jest ładna okrągła i właśnie dlatego pasuje najlepiej do mk7
  
 
a mnie sie zaczoł podobać hokejek od cordoby, ma taki fajny wlocik pośrodku. tylko czy podejdzie pod mk 7?
  
 
Cytat:
2005-03-21 21:02:30, Tazz pisze:
aaaa... booooo. jezdzic to trzeba umiec



dokladnie
ludzie bez wyczucia, zmyslu omijania dziur i mocnych nerwow nie zakladaja alusow i sport gleby

a co do autka - podoba mi sie, nawet bardzo. gleba fajna [taka akurat] gladkie boki to juz po prostu wypas w ciapki
pzdr!
  
 
... niop ..... niestety taakich nie brakuje .... wręcz maja niezwykły dar trafiania w największe dziury ..... .......
  
 
W tej chwili są takie dziury miejscami że nie ma znaczenia czy masz bolid torowy czy Land Cruisera i tak koło zostawisz...