Jaki telefon?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio mój telefon co jakis czas zalicza "smierc kliniczna".. wiec zbieram sie powoli w sobie i w potfelu do jego wymiany.
Problem jest taki ze nie wiem na jaki go wymienic... poradźcie .
Chodzi mi o cos fajnego,kobiecego, niedrogiego......
 
 
Niech Ci Q kupi

ja bym wzial albo k700i lub v600

pozdr
  
 
Ja polecam Nokię - mam już chyba z 5 i wszystkie działąły bez zażutu. Teraz od roku mam 3100 i jestem z niej baaaardzo zadowolona. Ma jedno ale - nie ma aparatu ale tak to jest super I mała i zgrabna i ładna
KLIKKKK
  
 
Ja polecam w kolejnosci

LG
Sony Ericsoon
Siemens
Motorola
Alcatel
.
.
.
.
Dlugo dlugo nic
.
.
Kapsrzak
.
.
.
.
.
Nokia

pozdr
  
 
Madzia a jak długo trzyma bateria?
 
 
jak telefon to tylko Nokia, dużo miałem różnych "komórek" ale Nokia jak do tej pory najlepsza, teraz mam taki skromny 2600 ale jestem bardzo zadowolony, długo miałem 3310 telefon nie do zajechania , a z typowo damskich to moge z czystym sumieniem polecić Samsung SGH-C100, moja żonka go ma i sprawuje się świetnie.
  
 
moim skropmnym zdaniem Nokie sa najlepszymi telefonami poprosty nie do zdarcia jak powiedzial Konrad ja mam juz swoja 4 rok (ta sama 3330) i jestem bardzo zadowolona a bateria w dalszym ciagu trzyma ja nowa ok. 5 dni
  
 
Kiedys miałam Nokie3330 i bylam z niej bardzo zadowolona, ale zachcialo mi sie telefonu z aparatem.
Teraz kusi mnie propozycja Madzi.. ale jak to ja musze sie z tym przespac.
Dzieki za opinie.
 
 
najpierw trzeba sie zastanowic czy chcesz mniec dobry telefon czy gadzet...
  
 
bym ci zaproponowal Nokie 7250... tylko nie wiem ile taka przyjemnosc teraz kosztuje....
  
 
Cytat:
2005-03-22 21:14:28, saseta1 pisze:
najpierw trzeba sie zastanowic czy chcesz mniec dobry telefon czy gadzet...



wiem dlatego nic na hop siup...
 
 
a ja mam nokie 3410 bez obajerowania
  
 
a ja 7650 i tez nie narzekam... ale za 3m-ce wymieniam....
  
 
Ja tak jak mowilem uwazam ze k700i jest super

Ma niezly aparat mp3 playera i 42MB pamieci ....

tylko ktorys z nowych siemensow jest fajniejszy

a co do telefon gadget to teraz telefon musi miec pare rzeczy

IRDe niebieskiego zeba aparat mp3 radio itd

musi miec gadzety bo inaczej jest do bani

pozdr
  
 
telefon sluzy do rozmowu i wyslylania sms a nie do np. sluchania myzyki od tego sa odtwarzacze mp3...
  
 
Ale jesli mozna miec cos poza mozliwoscia telefonowania czy wysylania smsów to czemu nie?


A ja chce cos nie za drogiego wiec Thaniel Twoj k700i raczej odpada
 
 
a ja uzytkuje sobie od pewnego czasu SE T630 - i chwale go sobie mi sie podobi
  
 
Moim pierwszym telefonem byl Ericsson A1018s później miałem Nokie 6110 (super telefon) kolejny był Siemens C25, później miałem Nokie 3310 ale ją sprzedałem. Kolejnym telefonem był Siemens S40 (fajny ale niewystarczajacy). Teraz mam 3100 i 3310 jestem bardzo zadowolony z tych telefonów. Bateria w 3100 trzyma ponad tydzien czasu.
  
 
Cytat:
2005-03-22 20:51:45, storm pisze:
Kiedys miałam Nokie3330 i bylam z niej bardzo zadowolona, ale zachcialo mi sie telefonu z aparatem. Teraz kusi mnie propozycja Madzi.. ale jak to ja musze sie z tym przespac. Dzieki za opinie.



Też miałam 3330 i też byłam zadowolona W sumie im więcej bajerów tym telefon krócej trzyma... moja wytrzymuje 5 dni spokojnie i pewnie trzymałaby dłużej gdyby nie to, ze chyba źle sformatowałam baterię
  
 
Moj nalpeszy tel jaki mialem to Siemens SL45i poprostu rewelacja. karta 32MB mp3 player (brakowalo radia) ale tak to super. Niestety mial bardzo kiepska obudowe ktora zmienilem na taka kupiona z allegro i dupa blada nie za bardzo to pasuje i klawisze nie dzialaja

Na plus mial to ze stacja dokujaca w komplecie

Teraz uzywam Siemensa M55 fajny ale nie komunikatywny. Brak IRDa spowodowal ze musialem kupic kabel. Ma aparat robi calkiem foty niestety nie jest to aparat wbudowany co go troche hmm robi nieuzytecznym. za to aparat jest z lampa blyskowa. Na duzy plus zajebiscie trwala obudowa. Mam go niemal 2 lata nosze w kieszeni z kluczami i nie ma sladow zniszczenia ...

Sam teraz bede zmienial tel i wezme albo k700i lub v500 lub v600

Na pewno nie bede mial nigdy nokii ale wiecie kazdy ma swoje misiewidzi

pozdr