Jaki telefon? - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-01-29 17:00:56, davidos88 pisze:
Oj tam mireko Od razu czepiasz się szczegółów

Komórka to może i szczegół,ale kobieta?...Hmm,raczej nie.
  
 
Oj mireko chodziło mi o szczegół w postaci mojego niejasnego wyrażenia sie na forum Kobieta szczegół? Oj nie nie
  
 
Cytat:
2008-01-29 19:20:27, davidos88 pisze:
Oj mireko chodziło mi o szczegół w postaci mojego niejasnego wyrażenia sie na forum Kobieta szczegół? Oj nie nie

  
 
a co myślicie o czymś takim klik
  
 
Suchy mój najlepszy kolega miał przez rok podobnego samsunga tylko E900, ale musze powiedzieć że spoko telefonik i nawet ten mechanizm rozsuwania nie zajeździł sie co w niektórych telefonach jest dość uciążliwe, tylko u innego kolegi w J600 się po kilku miesiącach ten slider czy jakoś tak popsuł... Kurde pokręciłem
  
 
A czy ktoś ma jakieś doświadczenie z LG Chocolate? Bo kurde siostra chce taki sobie kupić, ale boje się że użytkowanie przez 13latke telefonu z dotykowym przyciskami to nie będzie dobra sprawa... Sam mam LG od jakiegos czasu i nie narzekam, ale nie brałem własnie Chocolate ze względu na te dotykowe przciski... Może ktoś wie co i jak?

Z góry dzięki za odpowiedź jeżeli takowa będzie hehe
  
 
o LG nie mam pojęcia
a tego samsunga zamówiłem
bedzie co bedzie
  
 
Cytat:
2008-02-01 16:43:55, davidos88 pisze:
A czy ktoś ma jakieś doświadczenie z LG Chocolate? Bo kurde siostra chce taki sobie kupić, ale boje się że użytkowanie przez 13latke telefonu z dotykowym przyciskami to nie będzie dobra sprawa... Sam mam LG od jakiegos czasu i nie narzekam, ale nie brałem własnie Chocolate ze względu na te dotykowe przciski... Może ktoś wie co i jak? Z góry dzięki za odpowiedź jeżeli takowa będzie hehe

Moi kumple mają i chciałem taki mieć-dobrze,że nie wziąłem takiego.Byle dotknięcie i wchodzą różne funkcje.Tylko dla "delikatnych"
  
 
I właśnie tego się obawiałem i ja jego nie wybrałem, ale siostra bardzo chcę mieć... Chyba będzie trzeba ją na inny nakierować hehe
  
 
A co myslicie o Samsungu X660?
 
 
ubogi troszke ele adekwatny do ceny
  
 
Cytat:
2008-02-02 16:06:10, Suchy pisze:
ubogi troszke ele adekwatny do ceny


No moze troche ubogi ale podczerwien ma, jave, mp3 itp ... ma aparat ale jego pod uwage nie biore bo marny raczej.
Tylko ciekawe jak ogolnie sie sprawuje, bateria jak trzyma i czy sie nie psuje.
 
 
Cytat:
2008-02-02 17:51:21, storm pisze:
bateria jak trzyma i czy sie nie psuje.


tego ci nie powiem
sam zaryzykowałem i 2 dni temu samsunga kupiłem
ale jeszcze nie doszedł
  
 
Cytat:
2008-02-02 17:51:21, storm pisze:
No moze troche ubogi ale podczerwien ma, jave, mp3 itp ... ma aparat ale jego pod uwage nie biore bo marny raczej. Tylko ciekawe jak ogolnie sie sprawuje, bateria jak trzyma i czy sie nie psuje.

SE K550i
  
 
ja mam d900i , jestem zadowolony zdjęcia profi robi, karte 2 gb wrzucilem, robi zamias mp playera, kiepsko z baterią u mnie 2 dni to max ale sporo rozmawiam,
  
 
Cytat:
2008-02-02 21:53:14, mireko pisze:
SE K550i



hehe chyba sie zdecyduje na ten model a klapke zrobie sobie z tekturki
 
 
telefonu bez bluetooth ja juz nigdy nie kupie, kopiowanie przez podczerwien trwa wieki

SE K510i (mam i nawet calkiem calkiem sprzet)
  
 
A ja znów wole podczerwien jakos mi wygodniej .... a czy szybciej to nie wiem bo nie zrzucam tyle zeby mi to zajmowalo duzo czasu i czesto mozna cos zrzucic z telefonu na telefon
 
 
podczerwień wygodniejsza ?
co to za herezje
bluetooth ma zasięg kilka metrów i nie trzeba trzymać na czystej linii wiązki.
pozatym obsługa taka sama
  
 
Oj bo mi sie bluetooth pomylil z tym że trzeba miec kabelek