Jaki telefon? - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
tak mam mam w końcu telefon
całkiem fajny ale trzeba się przyzwyczaić
siemens bardziej prosty był w obsłudze
  
 
Oglądałam z bliska ten k550i no i fajny , troche te klawisze tragiczne.
Ale bardziej spodobał mi sie k800
 
 
Cytat:
2008-01-28 19:56:22, CzapCzap pisze:
Nokia 6300 , jak ktos obedzie sie bez Symbiana Jest cieniutka, zgrabniutka , aparat 2.0 ,karty microSD >2gb, mp3. Sam bym go wzial ze wzgledu na rozmiary , no ale pomeczyc obecny kom jeszcze z 1.5 roku hehe


Również polecam. Bardzo zgrabny i funkcjonalny telefonik.
Przymierzam się do zakupu dla żony na urodziny

Ja osobiście od 2 tygodni testuję nowiutką Nokie N73
  
 
Kolezanka zamowila sobie ten k550i i...... fotki okropne robi, straszna "kasza" i moim zdaniem cos sie zacina ten wlacznik ktorym sie robi zdjecia, tzn trzeba pod odpowiednim kontem wciskac go.
A jak u Was jest? Jaka jakosc zdjec jest? I czy macie moze jakos poustawiane czy raczej na automatycznych?
 
 
Cytat:
2008-02-12 09:00:11, kisztan pisze:
Ja osobiście od 2 tygodni testuję nowiutką Nokie N73



Ja testuje taka od pol roku , pierwszy moj kom na symbianie, troche czasu sie przyzwyczajalem do tej maszyny, jak wiadomo, procek to juz ma, ram i musialem przywyknac do wolniejszej pracy telefonu, no ale jest git ! Odtwarza chyba wszystko i to jak
Pozatym wszoku jestem, mam jeszcze ori folie, od pol roku i dalej nie widac zeby chciala odpasc , hehe, ale i tak pewnie zdejme nie dlugo, bo caly panel i tak poobijany mocno juz. Pozdro
  
 
Cytat:
2008-02-20 17:32:28, storm pisze:
Kolezanka zamowila sobie ten k550i i...... fotki okropne robi, straszna "kasza" i moim zdaniem cos sie zacina ten wlacznik ktorym sie robi zdjecia, tzn trzeba pod odpowiednim kontem wciskac go. A jak u Was jest? Jaka jakosc zdjec jest? I czy macie moze jakos poustawiane czy raczej na automatycznych?

Prawdę mówiąc SE550i żony robi trochę wyraźniejsze zdjęcia niż mój-obydwa kupowane były prawie razem.Niektóre fotki są super,a niektóre gorsze-to w końcu tylko telefon,a nie cyfrak.
  
 
No nie cyfrak, ale jak ma robic dobre zdjecia to niech robi
Jednak cos w tym telefonie jest nie tak i kolezanka go oddaje do wymiany
 
 
dostało mi się służbową Nokię E50 całkiem fajny telefonik tylko przez symbiana (czy jak to się tam pisze) czasami sie przymula
  
 
Cytat:
2008-02-20 17:32:28, storm pisze:
Kolezanka zamowila sobie ten k550i i...... fotki okropne robi, straszna "kasza" i moim zdaniem cos sie zacina ten wlacznik ktorym sie robi zdjecia, tzn trzeba pod odpowiednim kontem wciskac go. A jak u Was jest? Jaka jakosc zdjec jest? I czy macie moze jakos poustawiane czy raczej na automatycznych?



standardowo jest chyba jakość zwykła, w ustawieniach w trybie aparatu da się zmienić na wysoką.
zawsze możesz porównać z moimi zdjęciami, bo się wcześniej tym chwaliłem
nie są złe jak na telefon...
  
 
Niby coś tam jej zmienialam i na wysoka i na automatycza jakosc i inne rozne, ona tez probowala w plenerze robic ale tez nie za dobrze a porownujac z tymi Twoimi fotkami to jej sa do bani.
W moim jest identyczny aparat i fotki wychodza super w porownaniu do jej.
 
 
Od poniedzialku mam nowy aparat telefoniczny. Przez dłuzszy czas nie wiedziałem co wybrać , krązyłem pomiedzy C902 , C905 , Avilą i kilkoma innymi. Głownie mi chodzilo o jakiś lepszy aparat w telefonie. Wkońcu wybór padł na Samsung s7350i Ultra Style.Aparat 5,0MPX , zdjęcia w dzień całkiem przyzwoite robi , w nocy kicha totalna , tzn nic nie widać prawie na fotkach . No ale co tu wymagac , to tylko telefon. Nie moge się przyzwyczaić do niego po 8 latach posiadania tylko Sony Ericssonów. Mial byc równiez kolejny SE ale poprostu stylistycznie nic ciekawego nie ma ta marka w ofercie niestety...

Zalety:
- Dobry aparat do robienia zdjęc przy dobrym naświetleniu (czyli w dzień ogólnie)
- Duzy wyświetlacz (co mi sie wlasnie w nim spodobało i zadecydowalo o zakupie)
- Dośc czytelne menu...
- MicroSC max do 8gb (niestety w komplecie zadnej karty nie dali i szukam teraz jakiejś 2gb lub 4gb)

Wady:
- Brak trybu "latarka" jak w SE moim poprzednim.
- Bateria która w/g opini trzyma 2 dni ( ładowałem tel w czwartek i jeszcze ma pelne naladowanie więc tutaj tylko z opini to pisze , sam sie przekonam ale nie jest zle narazie)
- Inne menu niz w SE i sie przyzwyczaic nie moge do niego .
- SE podłaczalem i przez Total Commander mialem juz dostep do pamięci telefonu , tutaj musze poprzez jakies programy Samsunga wlazić .
- Raz upadl mi z biurka na podłoge to klapka wypadla zakrywająca bateria , bateria równiez.
- Troche zamotana ksiązka telefoniczna w porównaniu do SE

Mój poprzedni k770i niestety miał przygodę i pekl mu wyswietlacz więc z początku zdecydowałem sie go naprawić , lecz po chwili uznalem ze to sensu nie ma i wziełem tego Samsunga. SE K770i wogóle lipny był poniewaz po pół roku wyglądal jakby miał conajmniej minumum dwa lata i to intensywnego uzytkowania. Z klawiatury farba oblazała , kompletnie nic nie było na niej i na czuja wszystko robilem. Obudowa sie szybko wycierała. Ale bylem przyzwyczajony do obsługi go i miała latarke którą czesto uzywałem w nim .
  
 
Sterciu i właśnie z tego powodu - aparat - wybrałem C905.

I nie żałuję.

Choć wiem, że są lepsze (INNOV, PIXON itd.) to ja też ciągle

siedziałem na Erykach i na nich chciałem pozostać.

A że nie potrzebny mi system (gier nie używam, a navi mam osobno)

wybór padł na SE - dawali mi go za zeta więc spoko.

Na razie nie żałuję - 3 format baterii i trzyma ok. 5 dni (wydzwoniłem

na razie ok. 8 godzin).
  
 
Flower, no ja juz byłem bliski zakupu tego telefonu , czyli c905 ale powstrzymala mnie cena jego wsumie poniewaz mam taka przypadłośc ze juz dwóm aparatom telefonicznym zrobilem krzywde i szkoda by bylo aby i jemu cos sie stało dlatego zdecydowalem ze kupie tańszy telefon.

Wsumie zmusilo mnie to do zmiany aparatu telefonicznego ze w moim poprzednim k770i nie wiem jakim cudem pękl wyswietlacz (tzn domyslam sie jak , spadł mi gdzies pod siedzenie i pewnie go z buta nechcąco potraktowalem). Wsumie przed chwilą kupiłem do niego nowy wyswietlacz i klawiature poniewaz musze odzyskac ksiązkę telefoniczna a bez wyswietlacza ciężko to było wykonac... Właśnie zaraz jade odebrac te rzeczy i wsumie 40zl za tel który pójdzie do szuflady wyrzucone tak jakby w błoto no ale trudno.

Ja pod kątem navi i gier tez nie brałem tefelonu , w gry nie grywam a navi mam tez osobno więc wsumie zalezało mi tylko na jakims aparacie koło 5,0mpx. Wybór padł na samsunga poniewaz zdecydowałem ze aparat telefoniczny kuie na alledrogo i za nowy zapłacilem 300zł a c905 to jednak wydatek minimum drugie tyle za uzywke...

No zobaczymy jak to bedzie sie spisywało , ten samsung. Byleby rok wytrzymal , a pózniej sie zobaczy , jak wytrzyma dwa lata to tym lepiej .


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2010-02-15 12:27:54 ]
  
 
A ja od grudnia katuję LG KP500.
  
 
Bylem zmuszony i naprawiłem Sony Ericssona K770i mojego poprzedniego , teraz w pelni sprawny w szufladzie lezy na pamiątkę ze takie telefony kiedys były.

Jak na chwile przesiadłem sie z Samsunga na tego SE to jednek stwierdziłem ze człowiek sie szybko do dobrego przyzwyczaja i jakoś taki dziwny mi sie wydawal , wyswietlacz mały , kolory jakies nędzne na nim itd .
  
 
Cytat:
2010-02-15 17:09:22, mireko pisze:
A ja od grudnia katuję LG KP500.



A ja już od pół roku LG KF510

Ale skubany nie chce sie nic a nic zepsuć

zaczyna mnie wpieniac bo zwykły LG a udaje twardziela

A tak serio naprawde zadowolony jestem i może trafiłem fuksem bo różne są opinie a to słaba bateria a to wyświetlacz a to sie wiesza a to ekranik dotykowy siada
Mam go wszedzie i w pracy mokrymi łapami go biore i ze 2 razy zaliczył glebe i nadal bez problemu
  
 
ja używam tylko Nokie, jakoś się tak przyzwyczaiłam, teraz mam 5530 i bardzo jestem z niej zadowolona
  
 
SE C905 używam sobie .
  
 
nokia C5-00, cos ktos widzial, cos ktos wie ??

mam zamiar wziasc go przy przedluzeniu umowy, przydaloby sie cos dowiedziec