Jaki telefon? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
u mnie sonny eri.csony zawsze jakis dziwne awarie miały jak nie przejechał samochód go z wpadł do wc teraz mam panasonica gd92 stary ale jary a poluje na SE W800i teraz
  
 
To niniejszym informuje ze od dzis mam nowy tel hehe ale ma smieszne dzwonki
 
 
Cytat:
2006-05-04 20:58:07, storm pisze:
To niniejszym informuje ze od dzis mam nowy tel hehe ale ma smieszne dzwonki



Do szczęścia brakuje nam numerka tej komóreczki,oczywiście celem sprawdzenia czy porawnie działa i nie ma żadnych zakłoceń na łączach
  
 
to teraz fotki bedziesz wrescie mogła robić
  
 
Cytat:
2006-05-04 21:03:17, is155 pisze:
Do szczęścia brakuje nam numerka tej komóreczki,oczywiście celem sprawdzenia czy porawnie działa i nie ma żadnych zakłoceń na łączach




Hihihi narazie coś własnie są zakłócenia Bateria siada bo sie za bardzo nim zajełam
 
 
Ty sie lepiej nie zajmuj tak tym telefonem daj mu odsapnąc bo go wykończysz
  
 
Cytat:
2006-05-04 21:10:34, storm pisze:
Hihihi narazie coś własnie są zakłócenia Bateria siada bo sie za bardzo nim zajełam



Biedny telefonik
  
 
a ktoś ma W800i i moze mi powiedziec co to jest warte ?? bo nie wiem czy brac a bede miał okazje
  
 
Cytat:
2006-05-04 21:23:38, sterciu pisze:
a ktoś ma W800i i moze mi powiedziec co to jest warte ?? bo nie wiem czy brac a bede miał okazje



A masz inną alternatywę dla tego modelu
  
 
tak D750i ale wydaje mi sie ze wyzszy model to lepszy
  
 
w 800 jest lepszy-ja tez bym chcial malego sleida z radyjkiem tak jak 3100
mam teraz moto V525-i nigdy wiecej moto
  
 
A tu taka mała próbka jakie fotki robi mój telefon.



 
 
Fotki bardzo fajne ale najfajniejszy jest kotek
  
 
to ten Twój kot z którym rozmawiasz ?? a nie to chyba z psiakiem dyskusje przeprowadzasz czasami
  
 
ŁŁeeee wszystko pomieszałes... z psem to moja mama rozmawia, a kot to ten który mnie grzeje
 
 
a ja słyszałem ze Ty tez czasem kłócić sie lubisz z psem a kota to Ty zostaw wspokoju od grzania to kaloryfery są
  
 
A to jest wątek o telefonach
 
 
Łeee ja fotek nie pokaze z telefonu bo nie mam ale mam za to z aparatu pozaty fajna kicia i fajnie wyszła na fotce , tak jakby zasłaniała sie przez obiektywem ja niedługo bede miał malusiego kotka z tego co sie dowiedziałem w kolorze czarnym
  
 
Kasiu, a co zakupiłaś?
Niedługo kończy mi się kolejna umowa i chyba czas na zmiany.

Ja już mam trzecią Nokie (3310, 3200, 3510)
Pierwszą 3310 do tej pory używa żona (ma już ponad 5lat)
  
 
Ja mam Motorole L6. I musze powiedziec że jestem zadowolona.
Bateria może nie trzyma strasznie duzo przez te wszystkie bajery. Tzn trzyma jakies 4 dni przy ciągłej zabawie telefonem.